Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Ambrož Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:13447:266TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
Budinský Petr
Hybler Martin
 
 
67-97 3110
2.Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Bucifal AlešHybler Martin-8-5-10  0321
4.Šimeček JanFiklík Michael-99-10-8 1322
5.Nejedlý PetrBudinský Petr966  3032
6.Hořejší RadimWO    3042
7.Šimeček JanHybler Martin658  3052
8.Nejedlý PetrFiklík Michael-10-4-8  0353
9.Hořejší RadimBudinský Petr695  3063
10.Bucifal AlešWO    3073
11.Nejedlý PetrHybler Martin-78-2-5 1374
12.Hořejší RadimFiklík Michael139  3084
13.Bucifal AlešBudinský Petr352  3094
14.Šimeček JanWO    30104
15.Hořejší RadimHybler Martin-9    01  
16.Bucifal AlešFiklík Michael         
17.Šimeček JanBudinský Petr         
18.Nejedlý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bucifal Aleš11Hybler Martin21
Šimeček Jan11Fiklík Michael21
Nejedlý Petr12Budinský Petr03
Hořejší Radim20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:25580:556TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
-7-7-8  0301
2.Dušek Jan
Píša Radovan
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
-9-7-10  0302
3.Remunda Alexandros MatheosSvěchota Vojtěch146-311 3112
4.Dušek JanSobíšek Martin-8748 3122
5.Benák LiborTauš Jiří-810-16-8 1323
6.Píša RadovanMatas Jan-681110 3133
7.Dušek JanSvěchota Vojtěch78-9-793243
8.Benák LiborSobíšek Martin26-109 3153
9.Píša RadovanTauš Jiří-7788 3163
10.Remunda Alexandros MatheosMatas Jan12-710-1383273
11.Benák LiborSvěchota Vojtěch-9105-953283
12.Píša RadovanSobíšek Martin9-10109 3193
13.Remunda Alexandros MatheosTauš Jiří-8-79-9 1394
14.Dušek JanMatas Jan-81098 31104
15.Píša RadovanSvěchota Vojtěch887  30  
16.Remunda Alexandros MatheosSobíšek Martin         
17.Dušek JanTauš Jiří         
18.Benák LiborMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remunda Alexandros Matheos21Svěchota Vojtěch03
Dušek Jan30Sobíšek Martin03
Benák Libor21Tauš Jiří21
Píša Radovan30Matas Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37535:618TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
472  3010
2.Hervert Josef
Skokan Viktor
 
 
Macela Petr
Vilímek Miroslav
 
 
-7-8-9  0311
3.Woznicki PatrikŠťastný Vladislav645  3021
4.Hrnčíř JanČeřovský Petr st.-8682 3131
5.Kopecký FilipMacela Petr-9-59-5 1332
6.Hervert JosefVilímek Miroslav12-4-4-5 1333
7.Hrnčíř JanŠťastný Vladislav-14710 3143
8.Kopecký FilipČeřovský Petr st.914-1-6-82344
9.Hervert JosefMacela Petr-7-2-6  0345
10.Woznicki PatrikVilímek Miroslav-10-2-1  0346
11.Skokan ViktorŠťastný Vladislav11-7-59113256
12.Hervert JosefČeřovský Petr st.-10127-873266
13.Woznicki PatrikMacela Petr-4-411-4 1367
14.Hrnčíř JanVilímek Miroslav-9-64-7 1368
15.Hervert JosefŠťastný Vladislav-3-8-5  0369
16.Woznicki PatrikČeřovský Petr st.-7896 3179
17.Hrnčíř JanMacela Petr-7-14-4  03710
18.Skokan ViktorVilímek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Woznicki Patrik22Šťastný Vladislav13
Hrnčíř Jan22Čeřovský Petr st.13
Kopecký Filip02Macela Petr40
Hervert Josef13Vilímek Miroslav30
Skokan Viktor10   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Novák Vladislav
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Jurista Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37718:688SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Sysel Pavel
Balák Kryštof
 
 
-1328-753210
2.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Papírník Pavel
Šejvl Jakub
 
 
-8-4-9  0311
3.Líska Tomᚊejvl Jakub97-7-9-92312
4.Ullman MiloslavPapírník Pavel-64-6-4 1313
5.Dvořák Milan ml.Balák Kryštof-5-978113223
6.Novák LiborSysel Vojtěch-95-9183233
7.Ullman MiloslavŠejvl Jakub4-8-710-52334
8.Dvořák Milan ml.Papírník Pavel5-10-1-6 1335
9.Novák LiborChalupa Josef ml.1129  3045
10.Líska TomášSysel Vojtěch-792-7133255
11.Dvořák Milan ml.Šejvl Jakub-49-98-62356
12.Novák LiborPapírník Pavel4-47-9103266
13.Líska TomášChalupa Josef ml.564  3076
14.Ullman MiloslavSysel Vojtěch949  3086
15.Novák LiborŠejvl Jakub5-109-763296
16.Líska TomášPapírník Pavel4-11-9-1 1397
17.Ullman MiloslavChalupa Josef ml.11-7-7-9 1398
18.Dvořák Milan ml.Sysel Vojtěch95-89 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líska Tomáš22Šejvl Jakub31
Ullman Miloslav13Papírník Pavel31
Dvořák Milan ml.22Balák Kryštof01
Novák Libor40Sysel Vojtěch04
   Chalupa Josef ml.12
Počet diváků: 8
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30323:404SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vála Bohuslav
Huleš Petr
 
 
Brožík Karel
Rosu Robert Alexandru
 
 
-8-88-9 1301
2.Plaček Jaroslav
Hurban Nikola
 
 
Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
-6-7-8  0302
3.Plaček JaroslavRosu Robert Alexandru-109-10-6 1303
4.Vála BohuslavReliszka Jakub7-57-10-52304
5.Hurban NikolaGireth Pavel-4-7-11  0305
6.Huleš PetrBrožík Karel-987-10-102306
7.Vála BohuslavRosu Robert Alexandru885  3016
8.Hurban NikolaReliszka Jakub-7-5-5  0317
9.Huleš PetrGireth Pavel-8-8-2  0318
10.Plaček JaroslavBrožík Karel-9-9-8  0319
11.Hurban NikolaRosu Robert Alexandru-8-8-4  03110
12.Huleš PetrReliszka Jakub         
13.Plaček JaroslavGireth Pavel         
14.Vála BohuslavBrožík Karel         
15.Huleš PetrRosu Robert Alexandru         
16.Plaček JaroslavReliszka Jakub         
17.Vála BohuslavGireth Pavel         
18.Hurban NikolaBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav02Rosu Robert Alexandru21
Vála Bohuslav11Reliszka Jakub20
Hurban Nikola03Gireth Pavel20
Huleš Petr02Brožík Karel20
Počet diváků: 4
Bez připomínek. Provedena kontrola komisaře ČAST v době 16:25 - 17:00 h (Petr ŠTIKA).



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Žielinský Tomáš
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37545:601Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
Bradáč Petr
Batthyány Tibor
 
 
13-7-107-82301
2.Vondráček Filip
Macháček Jan
 
 
Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
-6-7-5  0302
3.Vondráček FilipSmejkal Tomáš-3-5-6  0303
4.Macháček JanBradáč Petr-7-8-6  0304
5.Bořík MilanSvatoš Roman-7-859-32305
6.Bíma MiroslavBatthyány Tibor155-47 3115
7.Macháček JanSmejkal Tomáš96-3-9-92316
8.Bořík MilanBradáč Petr-9-10-7  0317
9.Bíma MiroslavSvatoš Roman8-796 3127
10.Vondráček FilipBatthyány Tibor115-68 3137
11.Bořík MilanSmejkal Tomáš-73-6-8 1338
12.Bíma MiroslavBradáč Petr759  3048
13.Vondráček FilipSvatoš Roman-9-8-6  0349
14.Macháček JanBatthyány Tibor-564-993259
15.Bíma MiroslavSmejkal Tomáš59-13-683269
16.Vondráček FilipBradáč Petr-8-8-5  03610
17.Macháček JanSvatoš Roman         
18.Bořík MilanBatthyány Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vondráček Filip13Smejkal Tomáš31
Macháček Jan12Bradáč Petr31
Bořík Milan03Svatoš Roman21
Bíma Miroslav40Batthyány Tibor03
Počet diváků: 6
Na utkání byl přítomen komisař ČAST.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS