Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Zajíček Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14472:378TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Dostál Jan
 
 
Šmíd Miroslav
Juklík Tomáš
 
 
-7-8-3  0301
2.Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
Kuba Miloslav
Kadavý Vladimír
 
 
4133  3011
3.Merta JakubJuklík Tomáš-91158 3121
4.Dostál JanKuba Miloslav39-48 3131
5.Kadleček RadomírKadavý Vladimír-5-555-72332
6.Šimonek PetrŠmíd Miroslav955  3042
7.Dostál JanJuklík Tomáš6-994 3152
8.Kadleček RadomírKuba Miloslav1196  3062
9.Šimonek PetrKadavý Vladimír4710  3072
10.Merta JakubŠmíd Miroslav1099  3082
11.Kadleček RadomírJuklík Tomáš6-7-10-8 1383
12.Šimonek PetrKuba Miloslav8-831 3193
13.Merta JakubKadavý Vladimír66-96 31103
14.Dostál JanŠmíd Miroslav-89-9  12  
15.Šimonek PetrJuklík Tomáš         
16.Merta JakubKuba Miloslav         
17.Dostál JanKadavý Vladimír         
18.Kadleček RadomírŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub30Juklík Tomáš12
Dostál Jan20Kuba Miloslav03
Kadleček Radomír12Kadavý Vladimír12
Šimonek Petr30Šmíd Miroslav02
Počet diváků: 12
Na utkani pritomen komisar Kovar Ales.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:28637:585nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Kubát Petr
Plachý Jiří
 
 
-8-114-10 1301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Půlpán David
Šíp Martin
 
 
7-987 3111
3.Pytlík JiříPůlpán David877  3021
4.Hájek TomášKubát Petr669  3031
5.Ecler MichalŠíp Martin-10-10-10  0332
6.Bělohlav KarelPlachý Jiří567  3042
7.Hájek TomášPůlpán David1077  3052
8.Ecler MichalKubát Petr-10-6-11  0353
9.Bělohlav KarelŠíp Martin-66-109-82354
10.Pytlík JiříPlachý Jiří6910  3064
11.Ecler MichalPůlpán David105-2-5-32365
12.Bělohlav KarelKubát Petr933  3075
13.Pytlík JiříŠíp Martin10-4-8-8 1376
14.Hájek TomášPlachý Jiří-84-7-7 1377
15.Bělohlav KarelPůlpán David7713  3087
16.Pytlík JiříKubát Petr-8-95-8 1388
17.Hájek Tomᚊíp Martin7106  3098
18.Ecler MichalPlachý Jiří-10-1168-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pytlík Jiří22Půlpán David13
Hájek Tomáš31Kubát Petr22
Ecler Michal04Šíp Martin31
Bělohlav Karel31Plachý Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31336:437SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
610-77 3110
2.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-7-6-3  0311
3.Dlabola PetrHerout František-5-3-5  0312
4.Vajgl PavelNevřela Daniel-663-5-52313
5.Šajner LubomírSlavík Radek-2-4-8  0314
6.Krtička LubošLoudín Petr87-7-5-52315
7.Vajgl PavelHerout František-119-69-102316
8.Šajner LubomírNevřela Daniel8-119-7-82317
9.Krtička LubošSlavík Radek6-6-3-7 1318
10.Dlabola PetrLoudín Petr-9-10-6  0319
11.Šajner LubomírHerout František-11-8-7  03110
12.Krtička LubošNevřela Daniel         
13.Dlabola PetrSlavík Radek         
14.Vajgl PavelLoudín Petr         
15.Krtička LubošHerout František         
16.Dlabola PetrNevřela Daniel         
17.Vajgl PavelSlavík Radek         
18.Šajner LubomírLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlabola Petr02Herout František30
Vajgl Pavel02Nevřela Daniel20
Šajner Lubomír03Slavík Radek20
Krtička Luboš02Loudín Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Bohdanecký Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:32412:482TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Chládek Martin
 
 
Mádlo Martin
Socha Zdeněk
 
 
-8-7-9  0301
2.Šumpík Viktor
Slavík Libor
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-5-4-7  0302
3.Lučan MartinMádlo Martin5-6-7-5 1303
4.Chládek MartinJelínek Michal-119-4-3 1304
5.Slavík LiborSocha Zdeněk786  3014
6.Šumpík ViktorKoubek René-8-9-5  0315
7.Chládek MartinMádlo Martin78-1-9-72316
8.Slavík LiborJelínek Michal-11-9-8  0317
9.Šumpík ViktorSocha Zdeněk9109  3027
10.Lučan MartinKoubek René7-386 3137
11.Slavík LiborMádlo Martin-7-10-12  0338
12.Šumpík ViktorJelínek Michal-8-5-7  0339
13.Lučan MartinSocha Zdeněk-9373 3149
14.Chládek MartinKoubek René-8-410-7 13410
15.Šumpík ViktorMádlo Martin-6-5   02  
16.Lučan MartinJelínek Michal         
17.Chládek MartinSocha Zdeněk         
18.Slavík LiborKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lučan Martin21Mádlo Martin30
Chládek Martin03Jelínek Michal30
Slavík Libor12Socha Zdeněk03
Šumpík Viktor12Koubek René21
Utkán přítomen komisař ČAST Jirsa Pavel



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:14448:367TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
Jirman Petr
Bittner Martin
 
 
555  3010
2.Janovský Dan
Lebeda Matyáš
 
 
Švácha Ondřej
Rose Radek
 
 
-8-99-7 1311
3.Hušek AdamRose Radek944  3021
4.Jakubský FilipJirman Petr1058  3031
5.Lebeda Matyᚊvácha Ondřej5-7-9543241
6.Brát Karel ml.Bittner Martin786  3051
7.Jakubský FilipRose Radek-13-69893261
8.Lebeda MatyášJirman Petr-4-5-3  0362
9.Brát Karel ml.Švácha Ondřej668  3072
10.Hušek AdamBittner Martin-13744 3182
11.Lebeda MatyášRose Radek-5-6-7  0383
12.Brát Karel ml.Jirman Petr1386  3093
13.Hušek AdamŠvácha Ondřej657  30103
14.Jakubský FilipBittner Martin         
15.Brát Karel ml.Rose Radek         
16.Hušek AdamJirman Petr         
17.Jakubský FilipŠvácha Ondřej         
18.Lebeda MatyášBittner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hušek Adam30Rose Radek12
Jakubský Filip20Jirman Petr12
Lebeda Matyáš12Švácha Ondřej03
Brát Karel ml.30Bittner Martin02
U utkání byl přítomen komisař Jirsa Pavel.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35531:588SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čenovský David
Tuček Adam
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
9-6-7-8 1301
2.Černý Jaroslav
Šmidt Karel
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
6-212-10-82302
3.Čenovský DavidProtiva Luboš9-8-2953212
4.Černý JaroslavKaněra Jan-76-4-9 1313
5.Tuček AdamZikmund Adam11-999 3123
6.Šmidt KarelFabíni Marek-4-9-6  0324
7.Černý JaroslavProtiva Luboš-7-7-6  0325
8.Tuček AdamKaněra Jan7-9-9-9 1326
9.Šmidt KarelZikmund Adam-7-10-5  0327
10.Čenovský DavidFabíni Marek999  3037
11.Tuček AdamProtiva Luboš-745-6-82338
12.Šmidt KarelKaněra Jan10-4710 3148
13.Čenovský DavidZikmund Adam-10-875-92349
14.Hnik OndřejFabíni Marek79-77 3159
15.Šmidt KarelProtiva Luboš-79-10-5 13510
16.Čenovský DavidKaněra Jan-1073  21  
17.Hnik OndřejZikmund Adam         
18.Tuček AdamFabíni Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čenovský David21Protiva Luboš31
Černý Jaroslav02Kaněra Jan21
Tuček Adam12Zikmund Adam21
Šmidt Karel13Fabíni Marek12
Hnik Ondřej10   
Počet diváků: 20
Přítomen komisař ČAST Pavel Jirsa

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS