Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Buben Vlastimil
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Mokrejš Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13462:375TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrunka Jakub
Hušek Adam
 
 
Půlpán David
Kubát Petr
 
 
698  3010
2.Brát Karel ml.
Janovský Dan
 
 
Šíp Martin
Plachý Jiří
 
 
10-9811 3120
3.Hušek AdamŠíp Martin-05-8-6 1321
4.Hrunka JakubPůlpán David8119  3031
5.Janovský DanKubát Petr1235  3041
6.Brát Karel ml.Plachý Jiří2-5510 3151
7.Hrunka JakubŠíp Martin-6910-5-82352
8.Janovský DanPůlpán David495  3062
9.Brát Karel ml.Kubát Petr654  3072
10.Hušek AdamPlachý Jiří78-6-943282
11.Janovský DanŠíp Martin56-85 3192
12.Brát Karel ml.Půlpán David-8-1157932102
13.Hušek AdamKubát Petr1599  30  
14.Hrunka JakubPlachý Jiří         
15.Brát Karel ml.Šíp Martin         
16.Hušek AdamPůlpán David         
17.Hrunka JakubKubát Petr         
18.Janovský DanPlachý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Adam11Šíp Martin21
Hrunka Jakub11Půlpán David03
Janovský Dan30Kubát Petr02
Brát Karel ml.30Plachý Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:33500:540Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čenovský David
Černý Jaroslav
 
 
Kézr Aleš
Melichar Jiří
 
 
-91089 3110
2.Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
Juklík Tomáš
Šmíd Miroslav
 
 
11-86-5-72311
3.Čenovský DavidŠmíd Miroslav99-11-7-82312
4.Tuček AdamKézr Aleš7-9-84-52313
5.Hnik OndřejJuklík Tomáš6-114-5-102314
6.Šmidt KarelMelichar Jiří-9-9-4  0315
7.Tuček AdamŠmíd Miroslav-6-3-3  0316
8.Hnik OndřejKézr Aleš-5-8-8  0317
9.Šmidt KarelJuklík Tomáš957  3027
10.Čenovský DavidMelichar Jiří-87-10-6 1328
11.Hnik OndřejŠmíd Miroslav-559-5-132329
12.Šmidt KarelKézr Aleš-969-1063239
13.Čenovský DavidJuklík Tomáš123-11-5-1223310
14.Tuček AdamMelichar Jiří-5    01  
15.Šmidt KarelŠmíd Miroslav         
16.Čenovský DavidKézr Aleš         
17.Tuček AdamJuklík Tomáš         
18.Hnik OndřejMelichar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čenovský David03Šmíd Miroslav30
Tuček Adam02Kézr Aleš21
Hnik Ondřej03Juklík Tomáš21
Šmidt Karel21Melichar Jiří20
Počet diváků: 19



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, 46604Rozhodčí:Minář Jiří
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Švácha Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36594:622DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirman Petr
Dominh Martin
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
-4-9-8  0301
2.Rose Radek
Obešlo Josef ml.
 
 
Slavík Libor
Pozník David
 
 
-7-579-42302
3.Rose RadekSánchez Javier Francisco-109109 3112
4.Dominh MartinLučan Martin-7-8-5  0313
5.Obešlo Josef ml.Pozník David-109-10-10 1314
6.Jirman PetrSlavík Libor8-347 3124
7.Dominh MartinSánchez Javier Francisco-9-6-12  0325
8.Obešlo Josef ml.Lučan Martin-6-199-82326
9.Jirman PetrPozník David638  3036
10.Rose RadekSlavík Libor9-86-8-92337
11.Obešlo Josef ml.Sánchez Javier Francisco84-157 3147
12.Jirman PetrLučan Martin89-9-883257
13.Rose RadekPozník David89-9-8-82358
14.Dominh MartinSlavík Libor-8-6-5  0359
15.Jirman PetrSánchez Javier Francisco67-85 3169
16.Rose RadekLučan Martin183  3079
17.Dominh MartinPozník David-4-5-3  03710
18.Obešlo Josef ml.Slavík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rose Radek22Sánchez Javier Francisco13
Dominh Martin04Lučan Martin22
Obešlo Josef ml.12Pozník David31
Jirman Petr40Slavík Libor21
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Klimenta Matouš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31597:574nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabíni Marek
Klimenta Matouš
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
6-9-7-9 1301
2.Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
-7778 3111
3.Klimenta MatoušDlabola Petr-5-8-11  0312
4.Kaněra JanVajgl Pavel10-4-8-8 1313
5.Zikmund AdamŠajner Lubomír888  3023
6.Fabíni MarekKrtička Luboš874  3033
7.Kaněra JanDlabola Petr868  3043
8.Zikmund AdamVajgl Pavel-7-7-3  0344
9.Fabíni MarekŠajner Lubomír4-7310 3154
10.Klimenta MatoušKrtička Luboš38-59 3164
11.Zikmund AdamDlabola Petr-93-12-8 1365
12.Fabíni MarekVajgl Pavel7-4-8-5 1366
13.Klimenta MatoušŠajner Lubomír686  3076
14.Kaněra JanKrtička Luboš2511  3086
15.Fabíni MarekDlabola Petr7-8-6-12 1387
16.Klimenta MatoušVajgl Pavel6-10-7-11 1388
17.Kaněra JanŠajner Lubomír-5-11-4  0389
18.Zikmund AdamKrtička Luboš76-56 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Matouš22Dlabola Petr31
Kaněra Jan22Vajgl Pavel40
Zikmund Adam22Šajner Lubomír13
Fabíni Marek22Krtička Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Škopek Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10451:345SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Dočkal Radek
Špaňůr Josef
 
 
27-98 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Ecler Michal
Bělohlav Karel
 
 
767  3020
3.Herout FrantišekBělohlav Karel657  3030
4.Loudín PetrDočkal Radek36-911 3140
5.Škopek PavelEcler Michal691  3050
6.Nevřela DanielŠpaňůr Josef7114  3060
7.Loudín PetrBělohlav Karel13-539 3170
8.Škopek PavelDočkal Radek-11-1013-4 1371
9.Nevřela DanielEcler Michal69-84 3181
10.Herout FrantišekŠpaňůr Josef487  3091
11.Škopek PavelBělohlav Karel9-9-11-5 1392
12.Nevřela DanielDočkal Radek81014  30102
13.Herout FrantišekEcler Michal         
14.Loudín PetrŠpaňůr Josef         
15.Nevřela DanielBělohlav Karel         
16.Herout FrantišekDočkal Radek         
17.Loudín PetrEcler Michal         
18.Škopek PavelŠpaňůr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František20Bělohlav Karel12
Loudín Petr20Dočkal Radek12
Škopek Pavel12Ecler Michal02
Nevřela Daniel30Špaňůr Josef02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Švec Jan
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Vraštil Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19501:457TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
-5978 3110
2.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Lukeš Marek
Kadleček Radomír
 
 
6116  3020
3.Jelínek MichalMerta Jakub-64710 3130
4.Koubek RenéŠimonek Petr-5-52973240
5.Táborský JiříLukeš Marek8-5-5753250
6.Mádlo MartinKadleček Radomír-8-76863260
7.Koubek RenéMerta Jakub-49-6-4 1361
8.Táborský JiříŠimonek Petr-105-89-82362
9.Mádlo MartinLukeš Marek1374  3072
10.Jelínek MichalKadleček Radomír1076  3082
11.Táborský JiříMerta Jakub8-5-5-7 1383
12.Mádlo MartinStránský Matěj1047  3093
13.Jelínek MichalLukeš Marek-786-8832103
14.Koubek RenéKadleček Radomír67-3  21  
15.Mádlo MartinMerta Jakub         
16.Jelínek MichalStránský Matěj         
17.Koubek RenéLukeš Marek         
18.Táborský JiříKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Michal30Merta Jakub21
Koubek René11Šimonek Petr11
Táborský Jiří12Lukeš Marek03
Mádlo Martin30Kadleček Radomír02
   Stránský Matěj01
Počet diváků: 17

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS