Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:Švec Jaroslav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27644:562TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Dočkal Radek
Ecler Michal
 
 
764  3010
2.Lukeš Marek
Kadleček Radomír
 
 
Bělohlav Karel
Drvota Miroslav
 
 
9-83-10-62311
3.Dostál JanBělohlav Karel9-98-893221
4.Merta JakubEcler Michal1095  3031
5.Kadleček RadomírDočkal Radek-107-66-82332
6.Šimonek PetrDrvota Miroslav494  3042
7.Merta JakubBělohlav Karel8910  3052
8.Kadleček RadomírEcler Michal58-3-3-42353
9.Šimonek PetrDočkal Radek565  3063
10.Dostál JanDrvota Miroslav-101293 3173
11.Lukeš MarekBělohlav Karel-9-8-7  0374
12.Šimonek PetrEcler Michal-10-97733284
13.Dostál JanDočkal Radek-825-10-82385
14.Merta JakubDrvota Miroslav-86-9593295
15.Šimonek PetrBělohlav Karel-9-69-3 1396
16.Dostál JanEcler Michal-956-12432106
17.Merta JakubDočkal Radek357  30  
18.Lukeš MarekDrvota Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan31Bělohlav Karel22
Merta Jakub30Ecler Michal13
Kadleček Radomír02Dočkal Radek21
Šimonek Petr31Drvota Miroslav03
Lukeš Marek01   
Počet diváků: 14
Zapas c.17 dohran drive nez zapas c.16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:Budina Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21496:451TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
536  3010
2.Dlabola Petr
Divecký Filip
 
 
Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
-5-6-8  0311
3.Divecký FilipBittner Michal-6-4-6  0312
4.Vajgl PavelLučan Martin987  3022
5.Dlabola PetrŠumpík Viktor105-75 3132
6.Šajner LubomírMrázek Jiří5-733 3142
7.Vajgl PavelBittner Michal8-59-253252
8.Dlabola PetrLučan Martin-10-12-4  0353
9.Šajner LubomírŠumpík Viktor8-5-9893263
10.Divecký FilipMrázek Jiří4109  3073
11.Dlabola PetrBittner Michal-994-11-22374
12.Šajner LubomírLučan Martin-9-55573284
13.Divecký FilipŠumpík Viktor98-78 3194
14.Vajgl PavelMrázek Jiří4124  30104
15.Šajner LubomírBittner Michal-9-8   02  
16.Divecký FilipLučan Martin         
17.Vajgl PavelŠumpík Viktor         
18.Dlabola PetrMrázek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Divecký Filip21Bittner Michal21
Vajgl Pavel30Lučan Martin12
Dlabola Petr12Šumpík Viktor03
Šajner Lubomír30Mrázek Jiří03
Divecký nastoupil v jiném dresu - Stará Paka 12:20 příchod delegáta - Vladimír Kulich 12:30 odchod delegáta



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Jakubský Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21550:500TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Janovský Dan
 
 
Valeš Jakub
Tuček Adam
 
 
6-6-1110-62301
2.Hrunka Jakub
Lebeda Matyáš
 
 
Černý Jaroslav
Šmidt Karel
 
 
5-61017 3111
3.Lebeda Matyᚊmidt Karel6-7127 3121
4.Janovský DanValeš Jakub-77411 3131
5.Hrunka JakubTuček Adam-7-9-15  0332
6.Brát Karel ml.Hnik Ondřej56-1110 3142
7.Janovský DanŠmidt Karel-7-59973252
8.Hrunka JakubValeš Jakub101011  3062
9.Brát Karel ml.Tuček Adam5118  3072
10.Lebeda MatyášHnik Ondřej-9-54-2 1373
11.Hrunka JakubČerný Jaroslav87-55 3183
12.Brát Karel ml.Valeš Jakub65-117 3193
13.Lebeda MatyášTuček Adam-8-7-9  0394
14.Janovský DanHnik Ondřej58-123 31104
15.Brát Karel ml.Černý Jaroslav         
16.Lebeda MatyášValeš Jakub         
17.Janovský DanTuček Adam         
18.Hrunka JakubHnik Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebeda Matyáš12Šmidt Karel02
Janovský Dan30Valeš Jakub03
Hrunka Jakub21Tuček Adam21
Brát Karel ml.30Hnik Ondřej12
   Černý Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, 46604Rozhodčí:Vrabec Jakub
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Švácha Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30596:565TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef ml.
Šilhán Josef
 
 
Fabíni Marek
Pusch František
 
 
-9-8-4  0301
2.Rose Radek
Jahoda Martin
 
 
Kaněra Jan
Klimenta Matouš
 
 
8-985 3111
3.Šilhán JosefFabíni Marek56-39 3121
4.Obešlo Josef ml.Kaněra Jan9-7-88-92322
5.Rose RadekPusch František-9-8-4  0323
6.Jahoda MartinKlimenta Matouš551  3033
7.Obešlo Josef ml.Fabíni Marek7-888 3143
8.Rose RadekKaněra Jan-6-7-5  0344
9.Jahoda MartinPusch František508  3054
10.Šilhán JosefKlimenta Matouš-119-7243264
11.Rose RadekFabíni Marek9811  3074
12.Jahoda MartinKaněra Jan-74-67113284
13.Šilhán JosefPusch František-11-8-9  0385
14.Obešlo Josef ml.Klimenta Matouš-711-13-1 1386
15.Jahoda MartinFabíni Marek958  3096
16.Šilhán JosefKaněra Jan7-5-7-5 1397
17.Obešlo Josef ml.Pusch František-755-8732107
18.Rose RadekKlimenta Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Josef22Fabíni Marek04
Obešlo Josef ml.22Kaněra Jan31
Rose Radek12Pusch František22
Jahoda Martin40Klimenta Matouš12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:37640:661TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
7-6-8843210
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
8-8-13553220
3.Herout FrantišekMádlo Martin8-55-11-82321
4.Loudín PetrJelínek Michal9-5-6-12 1322
5.Slavík RadekTáborský Jiří-710-5-7 1323
6.Nevřela DanielKoubek René-9989 3133
7.Loudín PetrMádlo Martin-1010-79-62334
8.Slavík RadekJelínek Michal4-77-5-102335
9.Nevřela DanielTáborský Jiří-945-10103245
10.Herout FrantišekKoubek René7117  3055
11.Slavík RadekMádlo Martin6-5-9-8 1356
12.Nevřela DanielJelínek Michal-10-10-4  0357
13.Herout FrantišekTáborský Jiří78-4-3-82358
14.Loudín PetrKoubek René7512  3068
15.Nevřela DanielMádlo Martin-12-910-9 1369
16.Herout FrantišekJelínek Michal-6-367-523610
17.Loudín PetrTáborský Jiří         
18.Slavík RadekKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František13Mádlo Martin40
Loudín Petr12Jelínek Michal40
Slavík Radek03Táborský Jiří21
Nevřela Daniel22Koubek René03
Počet diváků: 10
Utkání byl přítomen komisař Stanislav Bouček od 13,30 hod do 14,10 hod



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Polcar Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28607:549Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklík Tomáš
Melichar Jiří
 
 
Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
810-4-1093210
2.Kuba Miloslav
Kézr Aleš
 
 
Šíp Martin
Suvorov Maxim
 
 
-5-6-8  0311
3.Kézr AlešŠíp Martin767  3021
4.Kuba MiloslavPlachý Jiří-4-665103231
5.Juklík TomášSuvorov Maxim983  3041
6.Melichar JiříKubát Petr7-7-6-7 1342
7.Kuba MiloslavŠíp Martin-11-8-8  0343
8.Juklík TomášPlachý Jiří59-77 3153
9.Melichar JiříSuvorov Maxim8-749 3163
10.Kézr AlešKubát Petr-11644 3173
11.Juklík Tomᚊíp Martin9-4-612-92374
12.Melichar JiříPlachý Jiří-7-85-11 1375
13.Kézr AlešSuvorov Maxim1-8133 3185
14.Kuba MiloslavKubát Petr6-7-9473295
15.Melichar JiříŠíp Martin-87-9-12 1396
16.Kézr AlešPlachý Jiří337  30106
17.Kuba MiloslavSuvorov Maxim1    10  
18.Juklík TomášKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kézr Aleš40Šíp Martin31
Kuba Miloslav21Plachý Jiří13
Juklík Tomáš21Suvorov Maxim03
Melichar Jiří13Kubát Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS