Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Bláha Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:38504:565TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
Šimonek Petr
Merta Jakub
 
 
-5-39-9 1301
2.Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
Lukeš Marek
Marel David
 
 
-9-7-11  0302
3.Kadavý VladimírMerta Jakub-8-7-9  0303
4.Maršík RichardŠimonek Petr1178  3013
5.Polcar VojtěchLukeš Marek-75-7-14 1314
6.Kuba MiloslavMarel David49-45 3124
7.Maršík RichardMerta Jakub-6-5-6  0325
8.Polcar VojtěchŠimonek Petr-9-2-9  0326
9.Kuba MiloslavLukeš Marek-9-84553236
10.Kadavý VladimírMarel David-8-85793246
11.Polcar VojtěchMerta Jakub-10-4-7  0347
12.Kuba MiloslavŠimonek Petr-5-3-6  0348
13.Kadavý VladimírLukeš Marek99-6-663258
14.Maršík RichardMarel David-410WO  3168
15.Kuba MiloslavMerta Jakub-10-10-4  0369
16.Kadavý VladimírŠimonek Petr-8-109-7 13610
17.Maršík RichardLukeš Marek8-8-98 22  
18.Polcar VojtěchMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadavý Vladimír22Merta Jakub40
Maršík Richard21Šimonek Petr31
Polcar Vojtěch03Lukeš Marek12
Kuba Miloslav22Marel David03
Přitoman komisař p.Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Plachý Jiří
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Půlpán David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5376:268SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Šíp Martin
 
 
Bělohlav Karel
Kolář Michal
 
 
-131075 3110
2.Plachý Jiří
Půlpán David
 
 
Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
387  3020
3.Šíp MartinBělohlav Karel867  3030
4.Plachý JiříEcler Michal14-999 3140
5.Půlpán DavidMudruňka Karel875  3050
6.Špaček ZbyněkKolář Michal775  3060
7.Plachý JiříBělohlav Karel6-10-4863270
8.Půlpán DavidEcler Michal5-456 3180
9.Špaček ZbyněkMudruňka Karel875  3090
10.Šíp MartinKolář Michal497  30100
11.Khalaila AdamBělohlav Karel         
12.Špaček ZbyněkEcler Michal         
13.Šíp MartinMudruňka Karel         
14.Plachý JiříKolář Michal         
15.Špaček ZbyněkBělohlav Karel         
16.Šíp MartinEcler Michal         
17.Plachý JiříMudruňka Karel         
18.Khalaila AdamKolář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šíp Martin20Bělohlav Karel02
Plachý Jiří20Ecler Michal02
Půlpán David20Mudruňka Karel02
Špaček Zbyněk20Kolář Michal02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7406:229SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
38-97 3120
3.Loudín PetrŠajner Lubomír-6-10114-52321
4.Herout FrantišekDlabola Petr-4665 3131
5.Nevřela DanielKrtička Luboš937  3041
6.Slavík RadekWO    3051
7.Herout FrantišekŠajner Lubomír787  3061
8.Nevřela DanielDlabola Petr67-78 3171
9.Slavík RadekKrtička Luboš376  3081
10.Loudín PetrWO    3091
11.Nevřela DanielŠajner Lubomír93-119 31101
12.Slavík RadekDlabola Petr-8-58  12  
13.Loudín PetrKrtička Luboš         
14.Herout František         
15.Slavík RadekŠajner Lubomír         
16.Loudín PetrDlabola Petr         
17.Herout FrantišekKrtička Luboš         
18.Nevřela Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Loudín Petr01Šajner Lubomír12
Herout František20Dlabola Petr02
Nevřela Daniel30Krtička Luboš02
Slavík Radek10   
WO30WO03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Koubek René
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Švec Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25571:517TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Táborský Jiří
 
 
Slavík Libor
Sánchez Javier Francisco
 
 
 98-683110
2.Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
Pozník David
Bohdanecký Jakub
 
 
679  3020
3.Vraštil LukášSlavík Libor-39-7-4 1321
4.Táborský JiříPozník David-121012-883231
5.Mádlo MartinSánchez Javier Francisco-9-10-12  0332
6.Jelínek MichalBohdanecký Jakub5-85-7103242
7.Táborský JiříSlavík Libor9-975 3152
8.Mádlo MartinPozník David867  3062
9.Jelínek MichalSánchez Javier Francisco6129  3072
10.Vraštil LukášBohdanecký Jakub-84-7-11 1373
11.Mádlo MartinSlavík Libor-9-645-72374
12.Jelínek MichalPozník David653  3084
13.Vraštil LukášSánchez Javier Francisco-10-1-9  0385
14.Táborský JiříBohdanecký Jakub28-10-543295
15.Jelínek MichalSlavík Libor10-12-9332105
16.Vraštil LukášPozník David         
17.Táborský JiříSánchez Javier Francisco         
18.Mádlo MartinBohdanecký Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Lukáš03Slavík Libor22
Táborský Jiří30Pozník David03
Mádlo Martin12Sánchez Javier Francisco21
Jelínek Michal40Bohdanecký Jakub12
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, 46604Rozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Vrabec Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36623:655TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Martin
Obešlo Josef ml.
 
 
Brát Karel ml.
Hrunka Jakub
 
 
-7673 3110
2.Rose Radek
Švácha Ondřej
 
 
Lebeda Matyáš
Hušek Adam
 
 
-6-8-3  0311
3.Rose RadekLebeda Matyáš-55-5-7 1312
4.Švácha OndřejBrát Karel ml.-713-812-82313
5.Obešlo Josef ml.Hrunka Jakub7-2-21163223
6.Jahoda MartinHušek Adam698  3033
7.Švácha OndřejLebeda Matyáš4-48-3-102334
8.Obešlo Josef ml.Brát Karel ml.9-5-8-4 1335
9.Jahoda MartinHrunka Jakub48-86 3145
10.Rose RadekHušek Adam10-10109 3155
11.Obešlo Josef ml.Lebeda Matyáš-5-58-9 1356
12.Jahoda MartinBrát Karel ml.12910  3066
13.Rose RadekHrunka Jakub13-10-83-102367
14.Švácha OndřejHušek Adam-10-3-6  0368
15.Jahoda MartinLebeda Matyáš46-114 3178
16.Rose RadekBrát Karel ml.3-5-98-82379
17.Švácha OndřejHrunka Jakub-1010-2-9 13710
18.Obešlo Josef ml.Hušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek13Lebeda Matyáš31
Švácha Ondřej04Brát Karel ml.31
Obešlo Josef ml.12Hrunka Jakub22
Jahoda Martin40Hušek Adam12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Kaněra Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:25641:558SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabíni Marek
Kaněra Jan
 
 
Hnik Ondřej
Čenovský David
 
 
-99-10393210
2.Protiva Luboš
Pusch František
 
 
Černý Jaroslav
Šmidt Karel
 
 
8-10-81083220
3.Protiva LubošČenovský David-1194-9-72321
4.Pusch FrantišekČerný Jaroslav1067  3031
5.Fabíni MarekŠmidt Karel7-8-7793241
6.Kaněra JanTuček Adam537  3051
7.Pusch FrantišekČenovský David3-86-6-92352
8.Fabíni MarekHnik Ondřej-68-810-92353
9.Kaněra JanŠmidt Karel47-16-7-72354
10.Protiva LubošTuček Adam565  3064
11.Fabíni MarekČenovský David7-6129 3174
12.Kaněra JanHnik Ondřej57-114 3184
13.Protiva LubošŠmidt Karel649  3094
14.Pusch FrantišekTuček Adam-56-11-8 1395
15.Kaněra JanČenovský David87-8-2932105
16.Protiva LubošHnik Ondřej         
17.Pusch FrantišekŠmidt Karel         
18.Fabíni MarekTuček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Luboš21Čenovský David22
Pusch František12Černý Jaroslav01
Fabíni Marek21Šmidt Karel12
Kaněra Jan31Tuček Adam12
   Hnik Ondřej11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS