Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Plachý Jiří
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Půlpán David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35527:589TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Šíp Martin
 
 
Merta Jakub
Lukeš Marek
 
 
8-16-973210
2.Plachý Jiří
Půlpán David
 
 
Šimonek Petr
Dostál Jan
 
 
-4-13-5  0311
3.Šíp MartinDostál Jan-65-8-5 1312
4.Plachý JiříMerta Jakub-4-6-8  0313
5.Půlpán DavidŠimonek Petr-3-11-5  0314
6.Špaček ZbyněkLukeš Marek1647  3024
7.Plachý JiříDostál Jan-4-10-7  0325
8.Půlpán DavidMerta Jakub-7-68-8 1326
9.Špaček ZbyněkŠimonek Petr35-97 3136
10.Šíp MartinLukeš Marek8117  3046
11.Půlpán DavidDostál Jan-87-57-72347
12.Špaček ZbyněkMerta Jakub8-7-511-32348
13.Šíp MartinŠimonek Petr-98-89-82349
14.Plachý JiříLukeš Marek911-57 3159
15.Špaček ZbyněkDostál Jan46-58 3169
16.Šíp MartinMerta Jakub-5-6-8  03610
17.Plachý JiříŠimonek Petr         
18.Půlpán DavidLukeš Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíp Martin13Dostál Jan31
Plachý Jiří12Merta Jakub40
Půlpán David03Šimonek Petr21
Špaček Zbyněk31Lukeš Marek03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35681:673Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
Bělohlav Karel
Voženílek Martin
 
 
99-6-3-92301
2.Kuba Miloslav
Šmíd Miroslav
 
 
Dočkal Radek
Ecler Michal
 
 
-7-837143211
3.Kuba MiloslavBělohlav Karel-4-97-6 1312
4.Maršík RichardVoženílek Martin-4-5-8  0313
5.Juklík TomášEcler Michal-9-6-8  0314
6.Šmíd MiroslavDočkal Radek787  3024
7.Maršík RichardBělohlav Karel-85-9-8 1325
8.Juklík TomášVoženílek Martin77-17 3135
9.Šmíd MiroslavEcler Michal-711-1214103245
10.Kuba MiloslavDočkal Radek10-84-5-92346
11.Juklík TomášBělohlav Karel-81-7-8 1347
12.Šmíd MiroslavVoženílek Martin-849-953257
13.Kuba MiloslavEcler Michal567  3067
14.Maršík RichardDočkal Radek4-895 3177
15.Šmíd MiroslavBělohlav Karel12-8-2-5 1378
16.Kuba MiloslavVoženílek Martin8-177 3188
17.Maršík RichardEcler Michal-913-10893298
18.Juklík TomášDočkal Radek487  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Miloslav22Bělohlav Karel40
Maršík Richard22Voženílek Martin13
Juklík Tomáš22Ecler Michal13
Šmíd Miroslav31Dočkal Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Koubek René
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Vraštil Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7405:260TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádlo Martin
Socha Zdeněk
 
 
Krutský Jiří st.
Kuřík Pavel
 
 
-6364 3110
2.Jelínek Michal
Táborský Jiří
 
 
Krtička Luboš
Flégl Tomáš
 
 
725  3020
3.Socha ZdeněkKrtička Luboš37-8-7-62321
4.Táborský JiříKrutský Jiří st.558  3031
5.Mádlo MartinKuřík Pavel733  3041
6.Jelínek MichalFlégl Tomáš697  3051
7.Táborský JiříKrtička Luboš810-96 3161
8.Mádlo MartinKrutský Jiří st.-78-9173271
9.Jelínek MichalKuřík Pavel298  3081
10.Socha ZdeněkFlégl Tomáš539  3091
11.Mádlo MartinKrtička Luboš647  30101
12.Jelínek MichalKrutský Jiří st.412   20  
13.Socha ZdeněkKuřík Pavel         
14.Táborský JiříFlégl Tomáš         
15.Jelínek MichalKrtička Luboš         
16.Socha ZdeněkKrutský Jiří st.         
17.Táborský JiříKuřík Pavel         
18.Mádlo MartinFlégl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Socha Zdeněk11Krtička Luboš12
Táborský Jiří20Krutský Jiří st.02
Mádlo Martin30Kuřík Pavel02
Jelínek Michal20Flégl Tomáš02
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30582:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Slavík Libor
Sánchez Javier Francisco
 
 
-4-210493210
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Pozník David
Chládek Martin
 
 
858  3020
3.Herout FrantišekSlavík Libor-854-6-62321
4.Loudín PetrSánchez Javier Francisco-8394 3131
5.Slavík RadekPozník David8-7-8-3 1332
6.Nevřela DanielChládek Martin854  3042
7.Loudín PetrSlavík Libor11-9-1010-72343
8.Slavík RadekSánchez Javier Francisco-8-2-3  0344
9.Nevřela DanielPozník David10410  3054
10.Herout FrantišekChládek Martin696  3064
11.Slavík RadekSlavík Libor-9-5-10  0365
12.Nevřela DanielSánchez Javier Francisco7-4-5-6 1366
13.Herout FrantišekPozník David678  3076
14.Loudín PetrChládek Martin431  3086
15.Nevřela DanielSlavík Libor14-9-7-11 1387
16.Herout FrantišekŽSánchez Javier Francisco-7-3-7  0388
17.Loudín PetrPozník David-29-5-5 1389
18.Slavík RadekChládek Martin648  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František22Slavík Libor40
Loudín Petr22Sánchez Javier Francisco31
Slavík Radek13Pozník David22
Nevřela Daniel22Chládek Martin04
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Kaněra Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34448:514TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pusch František
Protiva Luboš
 
 
Hušek Adam
Lebeda Matyáš
 
 
-115-11-10 1301
2.Kaněra Jan
Mečl Jan ml.
 
 
Brát Karel ml.
Hrunka Jakub
 
 
-8-6-9  0302
3.Mečl Jan ml.Brát Karel ml.7-4-69-42303
4.Pusch FrantišekHrunka Jakub-565-6-62304
5.Kaněra JanLebeda Matyáš-14-8-8  0305
6.Protiva LubošHušek Adam-8-62-9 1306
7.Pusch FrantišekBrát Karel ml.-84-9-10 1307
8.Kaněra JanHrunka Jakub10-10-81293217
9.Protiva LubošWOWOWO  3027
10.Mečl Jan ml.Hušek Adam-6108-7-12328
11.Kaněra JanBrát Karel ml.-3-10116-22329
12.Protiva LubošHrunka Jakub7-6-9493239
13.Mečl Jan ml.WOWOWO  3049
14.Pusch FrantišekHušek Adam-11-5-10  03410
15.Protiva LubošBrát Karel ml.         
16.Mečl Jan ml.Hrunka Jakub         
17.Pusch František         
18.Kaněra JanHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mečl Jan ml.02Brát Karel ml.30
Pusch František03Hrunka Jakub12
Kaněra Jan12Lebeda Matyáš10
Protiva Luboš11Hušek Adam30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, 46604Rozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Vrabec Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25627:547TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Martin
Obešlo Josef ml.
 
 
Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
-12-488-102301
2.Rose Radek
Louda Jiří
 
 
Černý Jaroslav
Čenovský David
 
 
747  3011
3.Rose RadekTuček Adam-11-104993221
4.Louda JiříČenovský David4-48-11-12322
5.Obešlo Josef ml.Šmidt Karel7-7-9663232
6.Jahoda MartinČerný Jaroslav92-99 3142
7.Louda JiříTuček Adam-10-510-10 1343
8.Obešlo Josef ml.Čenovský David-10910-9-92344
9.Jahoda MartinŠmidt Karel394  3054
10.Rose RadekČerný Jaroslav-47-11963264
11.Obešlo Josef ml.Tuček Adam11-687 3174
12.Jahoda MartinČenovský David10104  3084
13.Rose RadekŠmidt Karel5-849 3194
14.Louda JiříČerný Jaroslav-85-6-8 1395
15.Jahoda MartinTuček Adam4-1132 31105
16.Rose RadekČenovský David3    10  
17.Louda JiříŠmidt Karel         
18.Obešlo Josef ml.Černý Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek30Tuček Adam13
Louda Jiří03Čenovský David21
Obešlo Josef ml.21Šmidt Karel03
Jahoda Martin40Černý Jaroslav12
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS