Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, 46604Rozhodčí:Varcl Jan ml.
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Švácha Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34673:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Martin
Obešlo Josef ml.
 
 
Juklík Tomáš
Šmíd Miroslav
 
 
6-8-76-52301
2.Rose Radek
Šilhán Josef
 
 
Kuba Miloslav
Kézr Aleš
 
 
-755-733211
3.Rose RadekŠmíd Miroslav8-973 3121
4.Jahoda MartinKézr Aleš565  3031
5.Šilhán JosefJuklík Tomáš8-4-9-9 1332
6.Obešlo Josef ml.Kuba Miloslav-4-411-5 1333
7.Jahoda MartinŠmíd Miroslav3113  3043
8.Šilhán JosefKézr Aleš-9876 3153
9.Obešlo Josef ml.Juklík Tomáš-7-119-8 1354
10.Rose RadekKuba Miloslav58-92 3164
11.Šilhán JosefŽŠmíd Miroslav-87-7-10 1365
12.Obešlo Josef ml.Kézr Aleš-6-9-7  0366
13.Rose RadekJuklík Tomáš-10-8-6  0367
14.Jahoda MartinKuba Miloslav539  3077
15.Obešlo Josef ml.Šmíd Miroslav-91080 3187
16.Rose RadekKézr Aleš76-9-8-82388
17.Jahoda MartinJuklík Tomáš107-78 3198
18.Šilhán JosefKuba Miloslav-11-10108-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek22Šmíd Miroslav13
Jahoda Martin40Kézr Aleš22
Šilhán Josef13Juklík Tomáš31
Obešlo Josef ml.13Kuba Miloslav22
Počet diváků: 8
ŽK: Šilhán Josef (domácí) - odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Protiva Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29697:627SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Plachý Jiří
Půlpán David
 
 
-13-89-10 1301
2.Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
Šíp Martin
Khalaila Adam
 
 
-9-9-9  0302
3.Zikmund AdamŠíp Martin-7-5-7  0303
4.Fabíni MarekŽPlachý Jiří-107-9-6 1304
5.Kaněra JanPůlpán David13-9-87-92305
6.Protiva LubošKhalaila Adam14-94 3115
7.Fabíni MarekŠíp Martin7-69-9-62316
8.Kaněra JanPlachý Jiří9105  3026
9.Protiva LubošPůlpán David11-8104 3136
10.Zikmund AdamKhalaila Adam889  3046
11.Kaněra JanŠíp Martin-9108-8-72347
12.Protiva LubošPlachý Jiří956  3057
13.Zikmund AdamPůlpán David1085  3067
14.Pusch FrantišekKhalaila Adam1168  3077
15.Protiva LubošŠíp Martin8-99-1063287
16.Zikmund AdamPlachý Jiří695  3097
17.Pusch FrantišekPůlpán David-697-12-92398
18.Kaněra JanKhalaila Adam6-966 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zikmund Adam31Šíp Martin31
Fabíni Marek02Plachý Jiří13
Kaněra Jan22Půlpán David22
Protiva Luboš40Khalaila Adam04
Pusch František11   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Čepelka Jan
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Kačer Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32638:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Matyáš
Hušek Adam
 
 
Herout František
Loudín Petr
 
 
99-4-573210
2.Brát Karel ml.
Hrunka Jakub
 
 
Škopek Pavel
Slavík Radek
 
 
5-56-8-42311
3.Lebeda MatyášHerout František-4-8-9  0312
4.Hrunka JakubSlavík Radek-9-689-72313
5.Hušek AdamLoudín Petr97WO  3023
6.Brát Karel ml.Škopek Pavel-7446 3133
7.Hrunka JakubHerout František-4-78-10 1334
8.Hušek AdamSlavík Radek-128-510-22335
9.Brát Karel ml.Loudín Petr949  3045
10.Lebeda Matyᚊkopek Pavel257  3055
11.Hušek AdamHerout František-8-3-14  0356
12.Brát Karel ml.Slavík Radek1159  3066
13.Lebeda MatyášLoudín Petr945  3076
14.Hrunka JakubŠkopek Pavel877  3086
15.Brát Karel ml.Herout František-10-8-9  0387
16.Lebeda MatyášSlavík Radek58-11-893297
17.Hrunka JakubLoudín Petr-6-757-62398
18.Hušek AdamŠkopek Pavel6-8-5-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebeda Matyáš31Herout František40
Hrunka Jakub13Slavík Radek22
Hušek Adam13Loudín Petr13
Brát Karel ml.31Škopek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Stein Martin
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Rochowanski Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33441:496TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Hnik Ondřej
 
 
Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
6-79-3-82301
2.Černý Jaroslav
Čenovský David
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-7-766-72302
3.Tuček AdamMádlo Martin-10-88-11 1303
4.Hnik OndřejTáborský Jiří-6-88-8 1304
5.Černý JaroslavJelínek Michal12-555 3114
6.Čenovský DavidKoubek René-7-107793224
7.Hnik OndřejMádlo Martin-8-103-8 1325
8.Černý JaroslavTáborský Jiří-10-3-7  0326
9.Čenovský DavidJelínek Michal-6-9-4  0327
10.Tuček AdamKoubek RenéŽ1478  3037
11.Černý JaroslavMádlo Martin7-8-8-9 1338
12.Čenovský DavidTáborský Jiří-7-9-5  0339
13.Tuček AdamJelínek Michal-8-7-8  03310
14.Hnik OndřejKoubek René         
15.Čenovský DavidMádlo Martin         
16.Tuček AdamTáborský Jiří         
17.Hnik OndřejJelínek Michal         
18.Černý JaroslavKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuček Adam12Mádlo Martin30
Hnik Ondřej02Táborský Jiří30
Černý Jaroslav12Jelínek Michal21
Čenovský David12Koubek René02
Počet diváků: 27



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37606:665TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Merta Jakub
Dostál Jan
 
 
-109-11263210
2.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Lukeš Marek
Kadleček Radomír
 
 
879  3020
3.Krtička LubošMerta Jakub-5-510-2 1321
4.Vajgl PavelDostál Jan8-9-6763231
5.Dlabola PetrStránský Matěj-6105-1-92332
6.Šajner LubomírKadleček Radomír4-7-10843242
7.Vajgl PavelMerta Jakub3-9-6-3 1343
8.Dlabola PetrDostál Jan-6597 3153
9.Šajner LubomírStránský Matěj-71312-12-92354
10.Krtička LubošKadleček Radomír13-109-9-102355
11.Dlabola PetrMerta Jakub-813-78-32356
12.Šajner LubomírDostál Jan1279  3066
13.Krtička LubošStránský Matěj-7-3-9  0367
14.Vajgl PavelKadleček Radomír-89-9-9 1368
15.Šajner LubomírMerta Jakub-5-69-6 1369
16.Krtička LubošDostál Jan-7-8-6  03610
17.Vajgl PavelStránský Matěj         
18.Dlabola PetrKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Luboš04Merta Jakub40
Vajgl Pavel12Dostál Jan13
Dlabola Petr12Stránský Matěj30
Šajner Lubomír22Kadleček Radomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bohdanecký Jakub
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Šlapák Miloš st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14487:388DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Bělohlav Karel
Dočkal Radek
 
 
99-64 3110
2.Slavík Libor
Pozník David
 
 
Ecler Michal
Špaňůr Josef
 
 
-8-1010543220
3.Slavík LiborBělohlav Karel86-35 3130
4.Sánchez Javier FranciscoEcler Michal10-83-7-62331
5.Lučan MartinDočkal Radek940  3041
6.Pozník DavidŠpaňůr Josef-5268 3151
7.Sánchez Javier FranciscoBělohlav Karel13-7-98-62352
8.Lučan MartinEcler Michal-9-721093262
9.Pozník DavidDočkal Radek9109  3072
10.Slavík LiborŠpaňůr Josef976  3082
11.Lučan MartinBělohlav Karel146-97 3192
12.Pozník DavidEcler Michal912  30102
13.Slavík LiborDočkal Radek         
14.Sánchez Javier FranciscoŠpaňůr Josef         
15.Pozník DavidBělohlav Karel         
16.Slavík LiborEcler Michal         
17.Sánchez Javier FranciscoDočkal Radek         
18.Lučan MartinŠpaňůr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Libor20Bělohlav Karel12
Sánchez Javier Francisco02Ecler Michal12
Lučan Martin30Dočkal Radek02
Pozník David30Špaňůr Josef02
Počet diváků: 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS