Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Kadavý Vladimír
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Radouš Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38557:620TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Maršík Richard
 
 
Pánek Tomáš
Vajgl Pavel
 
 
-8-7-6  0301
2.Juklík Tomáš
Šmíd Miroslav
 
 
Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
-6-6-5  0302
3.Melichar JiříŠajner Lubomír-8-10-6  0303
4.Juklík TomášDlabola Petr59-610 3113
5.Kuba MiloslavVajgl Pavel9-2-9-6 1314
6.Šmíd MiroslavKrtička Luboš785  3024
7.Juklík Tomᚊajner Lubomír815-6-5103234
8.Kuba MiloslavDlabola Petr-9-69-7 1335
9.Šmíd MiroslavVajgl Pavel-5-8-10  0336
10.Melichar JiříKrtička Luboš469  3046
11.Kuba MiloslavŠajner Lubomír-93-8-5 1347
12.Šmíd MiroslavDlabola Petr810-4-683257
13.Melichar JiříVajgl Pavel-4-3-5  0358
14.Maršík RichardKrtička Luboš66-8-843268
15.Šmíd MiroslavŠajner Lubomír73-610 3178
16.Melichar JiříŽDlabola Petr8-56-9-72379
17.Maršík RichardVajgl Pavel7-9-5-8 13710
18.Kuba MiloslavKrtička Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melichar Jiří13Šajner Lubomír22
Juklík Tomáš20Dlabola Petr22
Kuba Miloslav03Vajgl Pavel40
Šmíd Miroslav31Krtička Luboš03
Maršík Richard11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:Kulich Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35655:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Půlpán David
 
 
Slavík Libor
Bohdanecký Jakub
 
 
9-79-9103210
2.Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
109-4-6-52311
3.Plachý JiříSlavík Libor8-4-127-92312
4.Kubát PetrLučan Martin7-5109 3122
5.Půlpán DavidSánchez Javier Francisco8-5-4-7 1323
6.Šíp MartinBohdanecký Jakub9109  3033
7.Kubát PetrSlavík Libor-457-773243
8.Půlpán DavidLučan Martin-5-8-8  0344
9.Šíp MartinSánchez Javier Francisco89-911 3154
10.Plachý JiříBohdanecký Jakub-87-49-92355
11.Půlpán DavidSlavík Libor-4-7-8  0356
12.Šíp MartinLučan Martin-10136-7-92357
13.Plachý JiříSánchez Javier Francisco-8-3-10  0358
14.Kubát PetrBohdanecký Jakub678  3068
15.Šíp MartinSlavík LiborWO    3078
16.Plachý JiříLučan Martin7-786 3188
17.Kubát PetrSánchez Javier Francisco4-7-6-7 1389
18.Půlpán DavidBohdanecký Jakub84-65 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Jiří13Slavík Libor21
Kubát Petr31Lučan Martin22
Půlpán David13Sánchez Javier Francisco31
Šíp Martin21Bohdanecký Jakub13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32692:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Kadleček Radomír
 
 
Brát Karel ml.
Hrunka Jakub
 
 
7-6-10-14 1301
2.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Hušek Adam
Jirásek Martin ml.
 
 
-911-12-9 1302
3.Merta JakubHrunka Jakub1112-6-8103212
4.Stránský MatějBrát Karel ml.-8-76-2 1313
5.Kadleček RadomírHušek Adam9-910-6-102314
6.Šimonek PetrJirásek Martin ml.-7897 3124
7.Stránský MatějHrunka Jakub-110118 3134
8.Kadleček RadomírBrát Karel ml.7-8-8-9 1335
9.Šimonek PetrHušek Adam-79-88-92336
10.Merta JakubJirásek Martin ml.9513  3046
11.Kadleček RadomírHrunka Jakub-9-6-9  0347
12.Šimonek PetrBrát Karel ml.668  3057
13.Merta JakubHušek Adam-84-93-42358
14.Stránský MatějJirásek Martin ml.-74106 3168
15.Šimonek PetrHrunka Jakub756  3078
16.Merta JakubBrát Karel ml.1388  3088
17.Stránský MatějHušek Adam9108  3098
18.Kadleček RadomírJirásek Martin ml.-10-108-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Merta Jakub31Hrunka Jakub13
Stránský Matěj31Brát Karel ml.22
Kadleček Radomír04Hušek Adam31
Šimonek Petr31Jirásek Martin ml.13
Počet diváků: 21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Tesner Tomáš
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Jirka Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33489:537TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ecler Michal
Voženílek Martin
 
 
Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
-5-74-5 1301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Čenovský David
Černý Jaroslav
 
 
69-9-1043211
3.Ecler MichalŠmidt Karel-109-8-7 1312
4.Hájek TomášTuček Adam67-5-4-82313
5.Voženílek MartinČerný Jaroslav511-4-7-92314
6.Bělohlav KarelČenovský David-746-11-92315
7.Hájek Tomᚊmidt KarelWO    0316
8.Voženílek MartinTuček Adam-87-9-7 1317
9.Bělohlav KarelČerný Jaroslav12810  3027
10.Ecler MichalČenovský David-3-9711-92328
11.Voženílek MartinŠmidt Karel1148  3038
12.Bělohlav KarelTuček Adam6-1155 3148
13.Ecler MichalČerný Jaroslav-10-4-6  0349
14.Rázek FrantišekČenovský David-6-8-11  03410
15.Bělohlav KarelŠmidt Karel7-4-6  12  
16.Ecler MichalTuček Adam         
17.Rázek FrantišekČerný Jaroslav         
18.Voženílek MartinČenovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal03Šmidt Karel11
Hájek Tomáš01Tuček Adam21
Voženílek Martin12Černý Jaroslav21
Bělohlav Karel21Čenovský David30
Rázek František01   
WO01WO10
Počet diváků: 20
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:10430:231SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loudín Petr
Nevřela Daniel
 
 

 
 
WO    3010
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Rose Radek
Dominh Martin
 
 
51-108 3120
3.Slavík RadekWO    3030
4.Herout FrantišekRose Radek1149  3040
5.Škopek PavelDominh Martin854  3050
6.Loudín PetrJirman Petr-72-9-6 1351
7.Herout FrantišekWO    3061
8.Škopek PavelRose Radek-2-6-3  0362
9.Loudín PetrDominh Martin637  3072
10.Slavík RadekJirman Petr1047  3082
11.Škopek PavelWO    3092
12.Loudín PetrRose Radek6-99-9-32393
13.Slavík RadekDominh Martin335  30103
14.Herout FrantišekJirman Petr         
15.Loudín Petr         
16.Slavík RadekRose Radek         
17.Herout FrantišekDominh Martin         
18.Škopek PavelJirman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavík Radek20Rose Radek21
Herout František10Dominh Martin03
Škopek Pavel11Jirman Petr11
Loudín Petr12   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Švec Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4379:255TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
3108  3010
2.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Protiva Luboš
Pusch František
 
 
529  3020
3.Jelínek MichalZikmund Adam-131185 3130
4.Koubek RenéProtiva Luboš10410  3040
5.Táborský JiříKaněra Jan964  3050
6.Mádlo MartinPusch František336  3060
7.Koubek RenéZikmund Adam9-10-9983270
8.Táborský JiříProtiva Luboš8-10811 3180
9.Mádlo MartinKaněra Jan955  3090
10.Jelínek MichalPusch František386  30100
11.Táborský JiříZikmund Adam7-6   11  
12.Mádlo MartinProtiva Luboš         
13.Jelínek MichalKaněra Jan         
14.Koubek RenéPusch František         
15.Mádlo MartinZikmund Adam         
16.Jelínek MichalProtiva Luboš         
17.Koubek RenéKaněra Jan         
18.Táborský JiříPusch František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Michal20Zikmund Adam02
Koubek René20Protiva Luboš02
Táborský Jiří20Kaněra Jan02
Mádlo Martin20Pusch František02
Počet diváků: 18
Přítomen komisař p.Stanislav Brouček

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS