Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Kulichová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18476:457SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Půlpán David
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
9711  3010
2.Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
779  3020
3.Plachý JiříŠajner Lubomír1010-58 3130
4.Kubát PetrDlabola Petr9-398 3140
5.Půlpán DavidVajgl Pavel-988-7-22341
6.Šíp MartinKrtička Luboš4-586 3151
7.Kubát PetrŠajner Lubomír-1-5-8  0352
8.Půlpán DavidDlabola Petr989  3062
9.Šíp MartinVajgl Pavel103-118 3172
10.Plachý JiříKrtička Luboš86-47 3182
11.Půlpán DavidŠajner Lubomír-66-5-4 1383
12.Šíp MartinDlabola Petr611-105 3193
13.Plachý JiříVajgl Pavel-5-7-9  0394
14.Kubát PetrKrtička Luboš679  30104
15.Šíp MartinŠajner Lubomír         
16.Plachý JiříDlabola Petr         
17.Kubát PetrVajgl Pavel         
18.Půlpán DavidKrtička Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plachý Jiří21Šajner Lubomír21
Kubát Petr21Dlabola Petr03
Půlpán David12Vajgl Pavel21
Šíp Martin30Krtička Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Polcar Vojtěch
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Radouš Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38591:619DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
Bohdanecký Jakub
Píše Pavel
 
 
-6965 3110
2.Kuba Miloslav
Kadavý Ondřej
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
-59-6-9 1311
3.Kuba MiloslavSánchez Javier Francisco-94-6-6 1312
4.Maršík RichardBohdanecký Jakub-69-8-8 1313
5.Kadavý OndřejLučan Martin-6-6-5  0314
6.Kadavý VladimírPíše Pavel-4493 3124
7.Maršík RichardSánchez Javier Francisco7-8-10-9 1325
8.Juklík TomášBohdanecký Jakub-5-751053235
9.Kadavý VladimírLučan Martin-7-9-8  0336
10.Kuba MiloslavPíše Pavel4-388 3146
11.Juklík TomášSánchez Javier Francisco968  3056
12.Kadavý VladimírBohdanecký Jakub10-910-793266
13.Kuba MiloslavLučan Martin-8-10-5  0367
14.Maršík RichardPíše Pavel-105410 3177
15.Kadavý VladimírSánchez Javier Francisco-7-89-9 1378
16.Kuba MiloslavBohdanecký Jakub-12-53-8 1379
17.Maršík RichardLučan Martin7-7-9-9 13710
18.Juklík TomášPíše Pavel-9-11   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Miloslav13Sánchez Javier Francisco31
Maršík Richard13Bohdanecký Jakub22
Kadavý Ondřej01Lučan Martin40
Kadavý Vladimír22Píše Pavel03
Juklík Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Tesner Tomáš
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Jirka Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32382:454TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
Brát Karel ml.
Hušek Adam
 
 
-65-4-6 1301
2.Bělohlav Karel
Voženílek Martin
 
 
Kačer Radek
Jirásek Martin ml.
 
 
-8556 3111
3.Ecler MichalBrát Karel ml.-3-8-9  0312
4.Mudruňka KarelHušek Adam-5-5-7  0313
5.Voženílek MartinKačer Radek-86-8-8 1314
6.Bělohlav KarelJirásek Martin ml.978  3024
7.Mudruňka KarelBrát Karel ml.-3-6-4  0325
8.Voženílek MartinHušek Adam7-6-7-11 1326
9.Bělohlav KarelKačer Radek4-977 3136
10.Ecler MichalJirásek Martin ml.-10-9-9  0337
11.Voženílek MartinBrát Karel ml.-5-3-5  0338
12.Bělohlav KarelHušek Adam6-12-9-7 1339
13.Ecler MichalKačer Radek-5-1112-9 13310
14.Mudruňka KarelJirásek Martin ml.         
15.Bělohlav KarelBrát Karel ml.         
16.Ecler MichalHušek Adam         
17.Mudruňka KarelKačer Radek         
18.Voženílek MartinJirásek Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal03Brát Karel ml.30
Mudruňka Karel02Hušek Adam30
Voženílek Martin03Kačer Radek21
Bělohlav Karel21Jirásek Martin ml.11
Počet diváků: 2
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15499:417TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Tuček Adam
Pelikus Bronislav
 
 
2129  3010
2.Kadleček Radomír
Lukeš Marek
 
 
Hnik Ondřej
Černý Jaroslav
 
 
710-47 3120
3.Merta JakubČerný Jaroslav6210  3030
4.Kadleček RadomírHnik Ondřej-669-1-82331
5.Lukeš MarekTuček Adam-119-10-5 1332
6.Šimonek PetrPelikus Bronislav7134  3042
7.Kadleček RadomírČerný Jaroslav47-89 3152
8.Lukeš MarekHnik Ondřej-8-5-6  0353
9.Šimonek PetrTuček Adam67-137 3163
10.Merta JakubPelikus Bronislav679  3073
11.Lukeš MarekČerný Jaroslav-975-8-22374
12.Šimonek PetrHnik Ondřej657  3084
13.Merta JakubTuček Adam8710  3094
14.Kadleček RadomírPelikus Bronislav564  30104
15.Šimonek PetrČerný Jaroslav         
16.Merta JakubHnik Ondřej         
17.Kadleček RadomírTuček Adam         
18.Lukeš MarekPelikus Bronislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merta Jakub30Černý Jaroslav12
Kadleček Radomír21Hnik Ondřej21
Lukeš Marek03Tuček Adam12
Šimonek Petr30Pelikus Bronislav03
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Košťál Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6380:216TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Rose Radek
Dominh Martin
 
 
897  3010
2.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Táborský JiříDominh Martin1196  3030
4.Mádlo MartinRose Radek8-89-573240
5.Koubek RenéWO    3050
6.Jelínek MichalJirman Petr76-87 3160
7.Mádlo MartinDominh Martin-4535 3170
8.Koubek RenéRose Radek88-95 3180
9.Jelínek MichalWO    3090
10.Táborský JiříJirman Petr125-113 31100
11.Koubek RenéDominh Martin         
12.Jelínek MichalRose Radek         
13.Táborský Jiří         
14.Mádlo MartinJirman Petr         
15.Jelínek MichalDominh Martin         
16.Táborský JiříRose Radek         
17.Mádlo Martin         
18.Koubek RenéJirman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Táborský Jiří20Dominh Martin02
Mádlo Martin20Rose Radek02
Koubek René10Jirman Petr02
Jelínek Michal10   
WO30WO03
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35605:585SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loudín Petr
Škopek Pavel
 
 
Zikmund Adam
Protiva Luboš
 
 
-64-98-62301
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Pusch František
Kaněra Jan
 
 
-7683 3111
3.Slavík RadekZikmund Adam-9-1-8  0312
4.Loudín PetrProtiva Luboš49-86 3122
5.Škopek PavelKaněra Jan-107-9-5 1323
6.Herout FrantišekPusch František-6761 3133
7.Loudín PetrZikmund Adam319  3043
8.Škopek PavelProtiva Luboš-8-4-5  0344
9.Herout FrantišekKaněra Jan6-121010 3154
10.Slavík RadekPusch František8-510-7-72355
11.Škopek PavelZikmund Adam-7-64-9 1356
12.Herout FrantišekProtiva Luboš46-69 3166
13.Slavík RadekKaněra Jan-11-88-8 1367
14.Loudín PetrPusch František3111  3077
15.Herout FrantišekZikmund Adam723  3087
16.Slavík RadekŽProtiva Luboš-6-89-10 1388
17.Loudín PetrKaněra Jan-9-4-9  0389
18.Škopek PavelPusch František-6-3-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Radek04Zikmund Adam22
Loudín Petr31Protiva Luboš22
Škopek Pavel04Kaněra Jan31
Herout František40Pusch František22
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS