Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Košťál Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35525:560Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Miroslav
Murdych Tomáš
 
 
Kuba Miloslav
Kadavý Vladimír
 
 
-93-610-32301
2.Koubek René
Mádlo Martin
 
 
Juklík Tomáš
Polcar Vojtěch
 
 
3-9-8-9 1302
3.Zajíček MiroslavJuklík Tomáš-9-9-8  0303
4.Koubek RenéKuba Miloslav6-7-1219-92304
5.Murdych TomášKadavý Vladimír-8-7-4  0305
6.Mádlo MartinPolcar Vojtěch1011-85 3115
7.Koubek RenéJuklík Tomáš-886-6103225
8.Murdych TomášKuba Miloslav-6-6-4  0326
9.Mádlo MartinKadavý Vladimír66-106 3136
10.Zajíček MiroslavPolcar Vojtěch9-5-8-10 1337
11.Murdych TomášJuklík Tomáš-2-3-8  0338
12.Mádlo MartinKuba Miloslav674  3048
13.Zajíček MiroslavKadavý Vladimír-6-9-9  0349
14.Koubek RenéPolcar Vojtěch6-1157 3159
15.Mádlo MartinJuklík Tomáš-7-769-723510
16.Zajíček MiroslavKuba Miloslav-8    01  
17.Koubek RenéKadavý Vladimír         
18.Murdych TomášPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zajíček Miroslav03Juklík Tomáš31
Koubek René21Kuba Miloslav21
Murdych Tomáš03Kadavý Vladimír21
Mádlo Martin31Polcar Vojtěch12
Počet diváků: 13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10426:327SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
9-8115 3110
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Špaček Zbyněk
Šíp Martin
 
 
6-4-15883220
3.Herout FrantišekŠpaček Zbyněk938  3030
4.Loudín PetrŠíp Martin571  3040
5.Slavík RadekKubát Petr710-97 3150
6.Nevřela DanielPlachý Jiří57-96 3160
7.Loudín PetrŠpaček Zbyněk-21-7-8 1361
8.Slavík RadekŠíp Martin9-768 3171
9.Nevřela DanielKubát Petr988  3081
10.Herout FrantišekPlachý Jiří573  3091
11.Slavík RadekŠpaček Zbyněk7-1386 31101
12.Nevřela DanielPůlpán David2-59  21  
13.Herout FrantišekKubát Petr         
14.Loudín PetrPlachý Jiří         
15.Nevřela DanielŠpaček Zbyněk         
16.Herout FrantišekPůlpán David         
17.Loudín PetrKubát Petr         
18.Slavík RadekPlachý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František20Špaček Zbyněk12
Loudín Petr11Šíp Martin02
Slavík Radek30Kubát Petr02
Nevřela Daniel20Plachý Jiří02
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Klimenta Matouš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:33460:513TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikmund Adam
Kaněra Jan
 
 
Merta Jakub
Lukeš Marek
 
 
10-59-7-72301
2.Klimenta Matouš
Fabíni Marek
 
 
Šimonek Petr
Dostál Jan
 
 
-5-10-8  0302
3.Fabíni MarekDostál Jan10-7-99-92303
4.Zikmund AdamMerta Jakub-853-10-82304
5.Kaněra JanŠimonek Petr-93-10-6 1305
6.Klimenta MatoušLukeš Marek9-78-2-92306
7.Zikmund AdamDostál Jan-912-96-92307
8.Kaněra JanMerta Jakub-58-66-22308
9.Klimenta MatoušŠimonek Petr-7-4-4  0309
10.Fabíni MarekLukeš Marek-11-89803219
11.Kaněra JanDostál Jan99-108 3129
12.Klimenta MatoušMerta Jakub-6-8-12  03210
13.Fabíni MarekŠimonek Petr         
14.Zikmund AdamLukeš Marek         
15.Klimenta MatoušDostál Jan         
16.Fabíni MarekMerta Jakub         
17.Zikmund AdamŠimonek Petr         
18.Kaněra JanLukeš Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabíni Marek11Dostál Jan21
Zikmund Adam02Merta Jakub30
Kaněra Jan12Šimonek Petr20
Klimenta Matouš03Lukeš Marek11
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, 46604Rozhodčí:Vrabec Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Švácha Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12445:262TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Jahoda Martin
 
 
Dočkal Radek
 
 
WO    3010
2.Šilhán Josef
Obešlo Josef ml.
 
 
Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
-99-9733220
3.Rose RadekMudruňka Karel517  3030
4.Šilhán JosefDočkal Radek141  3040
5.Obešlo Josef ml.Ecler Michal8-9-49-42341
6.Jahoda MartinWO    3051
7.Šilhán JosefMudruňka Karel808  3061
8.Obešlo Josef ml.Dočkal Radek66-97 3171
9.Jahoda MartinEcler Michal-5-8-8  0372
10.Rose RadekWO    3082
11.Obešlo Josef ml.Mudruňka Karel9-1078 3192
12.Jahoda MartinDočkal Radek62-8-10632102
13.Rose RadekEcler Michal         
14.Šilhán Josef         
15.Jahoda MartinMudruňka Karel         
16.Rose RadekDočkal Radek         
17.Šilhán JosefEcler Michal         
18.Obešlo Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rose Radek10Mudruňka Karel03
Šilhán Josef20Dočkal Radek03
Obešlo Josef ml.21Ecler Michal20
Jahoda Martin11   
WO30WO03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27604:583TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jaroslav
Čenovský David
 
 
Divecký Filip
Krtička Luboš
 
 
8-56-10-72301
2.Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
Dlabola Petr
Šajner Lubomír
 
 
-8-6-8  0302
3.Tuček AdamDivecký Filip-4-68-8 1303
4.Čenovský DavidDlabola Petr-6-89-6 1304
5.Šmidt KarelŠajner Lubomír6912  3014
6.Černý JaroslavKrtička Luboš1096  3024
7.Čenovský DavidDivecký Filip13-1055 3134
8.Šmidt KarelDlabola Petr7810  3044
9.Černý JaroslavŠajner Lubomír448  3054
10.Tuček AdamKrtička Luboš879  3064
11.Šmidt KarelDivecký Filip11-1376 3174
12.Černý JaroslavDlabola Petr-5-8-10  0375
13.Tuček AdamŠajner Lubomír5-3-5-2 1376
14.Čenovský DavidKrtička Luboš8118  3086
15.Černý JaroslavDivecký Filip5-7-6-14 1387
16.Tuček AdamDlabola Petr-9-2-9  0388
17.Čenovský DavidŠajner Lubomír5-836 3198
18.Šmidt KarelKrtička Luboš9118  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuček Adam13Divecký Filip22
Čenovský David31Dlabola Petr31
Šmidt Karel40Šajner Lubomír13
Černý Jaroslav22Krtička Luboš04
Počet diváků: 27
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Sazimová Terezie
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Čepelka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:31490:539DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Janovský Dan
 
 
Slavík Libor
Pozník David
 
 
1-6-910-102301
2.Hrunka Jakub
Hušek Adam
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
3-512-7-32302
3.Hušek AdamLučan Martin6-9-8-7 1303
4.Hrunka JakubSlavík Libor584  3013
5.Janovský DanPozník David-88-89-92314
6.Brát Karel ml.Sánchez Javier Francisco769  3024
7.Hrunka JakubLučan Martin-13-4-5  0325
8.Janovský DanSlavík Libor-6-3-9  0326
9.Brát Karel ml.Pozník David8-5119 3136
10.Hušek AdamSánchez Javier Francisco-8-9-3  0337
11.Janovský DanLučan Martin-3-568-12338
12.Brát Karel ml.Slavík Libor12-10-12-7 1339
13.Hušek AdamPozník David91011  3049
14.Hrunka JakubSánchez Javier Francisco-998-5-823410
15.Brát Karel ml.Lučan Martin7-8-7  12  
16.Hušek AdamSlavík Libor         
17.Hrunka JakubPozník David         
18.Janovský DanSánchez Javier Francisco         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hušek Adam12Lučan Martin30
Hrunka Jakub12Slavík Libor21
Janovský Dan03Pozník David12
Brát Karel ml.21Sánchez Javier Francisco21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS