Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34701:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Šíp Martin
 
 
Šmidt Karel
Hnik Ondřej
 
 
-63-9-14 1301
2.Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
Čenovský David
Černý Jaroslav
 
 
58-4-9-72302
3.Kubát PetrČenovský David339  3012
4.Khalaila AdamHnik Ondřej-6127-1063222
5.Plachý JiříŠmidt Karel-55-7-7 1323
6.Šíp MartinČerný Jaroslav6-7-9643233
7.Khalaila AdamČenovský David8-458 3143
8.Plachý JiříHnik Ondřej495  3053
9.Šíp MartinŠmidt Karel-10-14-6  0354
10.Kubát PetrČerný Jaroslav7-675 3164
11.Plachý JiříČenovský David-9-63-8 1365
12.Šíp MartinHnik Ondřej11-10610 3175
13.Kubát PetrŠmidt Karel3-8-87-22376
14.Khalaila AdamČerný Jaroslav-9-911-7 1377
15.Šíp MartinČenovský David877  3087
16.Kubát PetrHnik Ondřej8-98-10-92388
17.Khalaila AdamŠmidt Karel7-9-58-62389
18.Plachý JiříČerný Jaroslav886  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubát Petr22Čenovský David13
Khalaila Adam22Hnik Ondřej13
Plachý Jiří22Šmidt Karel40
Šíp Martin31Černý Jaroslav13
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:38487:584TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Šilhán Josef
Rose Radek
 
 
-9-96993210
2.Dlabola Petr
Krutský Jiří st.
 
 
Jahoda Martin
Jirman Petr
 
 
-6-3-6  0311
3.Krutský Jiří st.Jahoda Martin-1-5-6  0312
4.Vajgl PavelJirman Petr1468  3022
5.Dlabola PetrŠilhán Josef5-8-3783232
6.Šajner LubomírRose Radek-97-9253242
7.Vajgl PavelJahoda Martin-9-3-11  0343
8.Dlabola PetrJirman Petr-6-4-9  0344
9.Šajner LubomírŠilhán Josef8-14-61083254
10.Krutský Jiří st.Rose Radek-12-8-6  0355
11.Dlabola PetrJahoda Martin-568-3-82356
12.Šajner LubomírJirman Petr2-10-5-4 1357
13.Krutský Jiří st.Šilhán Josef-10-4-5  0358
14.Vajgl PavelRose Radek639  3068
15.Šajner LubomírJahoda Martin8-6-6-1 1369
16.Krutský Jiří st.Jirman Petr-4-4-2  03610
17.Vajgl PavelŠilhán Josef         
18.Dlabola PetrRose Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krutský Jiří st.04Jahoda Martin40
Vajgl Pavel21Jirman Petr31
Dlabola Petr12Šilhán Josef12
Šajner Lubomír22Rose Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomancová Markéta
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Bohdanecký Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13468:341DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
889  3010
2.Slavík Libor
Málek Daniel
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
-7888 3120
3.Lučan MartinKaněra Jan9-8106 3130
4.Sánchez Javier FranciscoZikmund Adam-9856 3140
5.Málek DanielFabíni Marek648  3050
6.Slavík LiborProtiva Luboš-1173-1143260
7.Sánchez Javier FranciscoKaněra Jan-10710-833270
8.Málek DanielZikmund Adam-27-46-92371
9.Slavík LiborFabíni MarekWO    3081
10.Lučan MartinProtiva LubošWO    3091
11.Málek DanielKaněra Jan-59-9-9 1392
12.Slavík LiborZikmund Adam1079  30102
13.Lučan MartinFabíni Marek         
14.Sánchez Javier FranciscoProtiva Luboš         
15.Slavík LiborKaněra Jan         
16.Lučan MartinZikmund Adam         
17.Sánchez Javier FranciscoFabíni Marek         
18.Málek DanielProtiva Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučan Martin10Kaněra Jan12
Sánchez Javier Francisco20Zikmund Adam12
Málek Daniel12Fabíni Marek01
Slavík Libor20Protiva Luboš01
WO20WO02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32562:563nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
785  3010
2.Lukeš Marek
Karcol Martin
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
-5-1-9  0311
3.Stránský MatějHerout František-3-4-8  0312
4.Kadleček RadomírNevřela Daniel-2-8-7  0313
5.Lukeš MarekSlavík Radek-5-7-4  0314
6.Merta JakubŠkopek PavelWO    3024
7.Kadleček RadomírHerout František-6-1-2  0325
8.Lukeš MarekNevřela Daniel-8-5-7  0326
9.Merta JakubSlavík Radek378  3036
10.Stránský MatějŠkopek Pavel6611  3046
11.Lukeš MarekHerout František-88-9-8 1347
12.Merta JakubNevřela Daniel6710  3057
13.Stránský MatějSlavík Radek-796-8-32358
14.Kadleček RadomírŠkopek Pavel484  3068
15.Merta JakubHerout František98-108 3178
16.Stránský MatějNevřela Daniel-11-1025103288
17.Kadleček RadomírSlavík Radek-6-547-92389
18.Lukeš MarekŠkopek Pavel10-911-7103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Matěj22Herout František31
Kadleček Radomír13Nevřela Daniel22
Lukeš Marek13Slavík Radek31
Merta Jakub30Škopek Pavel03
WO10WO01
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Tesner Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30230:358TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlav Karel
Licek Radim
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-619-5-72301
2.Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
-7-3-7  0302
3.Mudruňka KarelMádlo Martin-6-6-8  0303
4.Licek RadimTáborský Jiří-6-7-8  0304
5.Ecler MichalJelínek Michal-8-8-8  0305
6.Bělohlav KarelKoubek René9-3-6-8 1306
7.Licek RadimMádlo Martin-8-3-5  0307
8.Ecler MichalTáborský Jiří-49-5-6 1308
9.Bělohlav KarelJelínek Michal-5-8-9  0309
10.Mudruňka KarelKoubek René-1-7-8  03010
11.Ecler MichalMádlo Martin         
12.Bělohlav KarelTáborský Jiří         
13.Mudruňka KarelJelínek Michal         
14.Licek RadimKoubek René         
15.Bělohlav KarelMádlo Martin         
16.Mudruňka KarelTáborský Jiří         
17.Licek RadimJelínek Michal         
18.Ecler MichalKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mudruňka Karel02Mádlo Martin20
Licek Radim02Táborský Jiří20
Ecler Michal02Jelínek Michal20
Bělohlav Karel02Koubek René20
Počet diváků: 5
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS