Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40683:686TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Khalaila Adam
 
 
Brát Karel ml.
Janovský Dan
 
 
9-9-9893210
2.Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
Hušek Adam
Jirásek Martin ml.
 
 
5-885 3120
3.Šíp MartinBrát Karel ml.-88-8-7 1321
4.Kubát PetrJanovský Dan9-6-4-9 1322
5.Plachý JiříHušek Adam-7-96-12 1323
6.Špaček ZbyněkJirásek Martin ml.-10-510763233
7.Kubát PetrBrát Karel ml.-93-65-52334
8.Plachý JiříJanovský Dan-7-7-10  0335
9.Špaček ZbyněkHušek Adam-12-7-6  0336
10.Šíp MartinJirásek Martin ml.5-899 3146
11.Plachý JiříBrát Karel ml.-10-58-7 1347
12.Půlpán DavidJanovský Dan-8-62-8 1348
13.Šíp MartinHušek Adam-948-863258
14.Kubát PetrJirásek Martin ml.7-985 3168
15.Půlpán DavidBrát Karel ml.-7-95-12 1369
16.Šíp MartinJanovský Dan-1010711 3179
17.Kubát PetrHušek Adam1076  3089
18.Plachý JiříJirásek Martin ml.-16-4-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šíp Martin31Brát Karel ml.40
Kubát Petr22Janovský Dan31
Plachý Jiří04Hušek Adam22
Špaček Zbyněk11Jirásek Martin ml.13
Půlpán David02   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Polcar Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18522:395Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
Hnik Ondřej
Černý Jaroslav
 
 
10710  3010
2.Juklík Tomáš
Kuba Miloslav
 
 
Čenovský David
Šmidt Karel
 
 
-39-7-5 1311
3.Kézr AlešČenovský David-6572 3121
4.Maršík RichardČerný Jaroslav-10457 3131
5.Kadavý VladimírHnik Ondřej4-9910 3141
6.Juklík Tomᚊmidt Karel64-107 3151
7.Maršík RichardČenovský David12-6-86-92352
8.Kadavý VladimírČerný Jaroslav5-74-1183262
9.Juklík TomášHnik Ondřej655  3072
10.Kézr AlešŠmidt Karel-8-75-4 1373
11.Kuba MiloslavČenovský David-8-9-12  0374
12.Juklík TomášČerný Jaroslav11710  3084
13.Kézr AlešHnik OndřejWO    3094
14.Maršík RichardŠmidt KarelWO    30104
15.Juklík TomášČenovský David         
16.Kézr AlešČerný Jaroslav         
17.Maršík RichardHnik Ondřej         
18.Kuba MiloslavŠmidt Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kézr Aleš11Čenovský David21
Maršík Richard11Černý Jaroslav03
Kadavý Vladimír20Hnik Ondřej02
Juklík Tomáš30Šmidt Karel11
Kuba Miloslav01   
WO20WO02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Tomancová Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18517:449DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Rose Radek
Šilhán Josef
 
 
47-66 3110
2.Slavík Libor
Bohdanecký Jakub
 
 
Jahoda Martin
Jirman Petr
 
 
957  3020
3.Lučan MartinJahoda Martin-8-107-5 1321
4.Sánchez Javier FranciscoJirman Petr-8-5-7  0322
5.Bohdanecký JakubŠilhán Josef95-26 3132
6.Slavík LiborRose Radek44-119 3142
7.Sánchez Javier FranciscoJahoda Martin4-61410 3152
8.Bohdanecký JakubJirman PetrŽ11813  3062
9.Slavík LiborŠilhán Josef885  3072
10.Lučan MartinRose Radek777  3082
11.Bohdanecký JakubJahoda Martin-8-66-3 1383
12.Slavík LiborJirman Petr93-8-10-82384
13.Lučan MartinŠilhán Josef-12-611843294
14.Sánchez Javier FranciscoRose RadekŽ847  30104
15.Slavík LiborJahoda Martin         
16.Lučan MartinJirman Petr         
17.Sánchez Javier FranciscoŠilhán Josef         
18.Bohdanecký JakubRose Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučan Martin21Jahoda Martin21
Sánchez Javier Francisco21Jirman Petr21
Bohdanecký Jakub21Šilhán Josef03
Slavík Libor21Rose Radek03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21507:384TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Dlabola Petr
Divecký Filip
 
 
Zikmund Adam
Mečl Jan ml.
 
 
86-84 3120
3.Vajgl PavelWO    3030
4.Šajner LubomírKaněra Jan-1211-5753240
5.Dlabola PetrZikmund Adam-4-109-9 1341
6.Divecký FilipMečl Jan ml.-9-10-9  0342
7.Šajner LubomírWO    3052
8.Dlabola PetrKaněra Jan9-98-793262
9.Divecký FilipZikmund Adam-7-7911103272
10.Vajgl PavelMečl Jan ml.-10-6-4  0373
11.Dlabola PetrWO    3083
12.Divecký FilipKaněra Jan98-66 3193
13.Vajgl PavelZikmund Adam-11-4-6  0394
14.Šajner LubomírMečl Jan ml.74-85 31104
15.Divecký Filip         
16.Vajgl PavelKaněra Jan         
17.Šajner LubomírZikmund Adam         
18.Dlabola PetrMečl Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vajgl Pavel02Kaněra Jan03
Šajner Lubomír20Zikmund Adam21
Dlabola Petr11Mečl Jan ml.21
Divecký Filip21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Tesner Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31317:430SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlav Karel
Kortus Petr
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
-39-2-8 1301
2.Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
-9-5-10  0302
3.Mudruňka KarelHerout František-3-5-4  0303
4.Kortus PetrNevřela Daniel6-5-7-9 1304
5.Ecler MichalSlavík Radek-98-11-9 1305
6.Bělohlav KarelŠkopek Pavel-5-65-9 1306
7.Kortus PetrHerout František-4-5-3  0307
8.Ecler MichalNevřela Daniel-7-89-9 1308
9.Bělohlav KarelSlavík Radek7-398 3118
10.Mudruňka KarelŠkopek Pavel-2-9-10  0319
11.Ecler MichalHerout František1110-7-6-1223110
12.Bělohlav KarelNevřela DanielWO    30  
13.Mudruňka KarelSlavík Radek-799-5-923  
14.Kortus PetrŠkopek Pavel         
15.Bělohlav KarelHerout František         
16.Mudruňka KarelNevřela Daniel         
17.Kortus PetrSlavík Radek         
18.Ecler MichalŠkopek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mudruňka Karel02Herout František30
Kortus Petr02Nevřela Daniel20
Ecler Michal03Slavík Radek11
Bělohlav Karel11Škopek Pavel20
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35662:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Karcol Martin
 
 
Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
56-49 3110
2.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-8-87743220
3.Kadleček RadomírMádlo Martin-9-694-52321
4.Stránský MatějJelínek Michal-7-4-8  0322
5.Lukeš MarekTáborský Jiří5-8-124-82323
6.Merta JakubKoubek René28-129 3133
7.Stránský MatějMádlo Martin8-9-9-8 1334
8.Lukeš MarekJelínek Michal-7-9-7  0335
9.Merta JakubTáborský Jiří747  3045
10.Kadleček RadomírKoubek René98-99 3155
11.Lukeš MarekMádlo Martin9-9-9-8 1356
12.Merta JakubJelínek Michal997  3066
13.Kadleček RadomírTáborský Jiří7-4-8-9 1367
14.Stránský MatějKoubek RenéWO    3077
15.Merta JakubMádlo Martin3-112-953287
16.Kadleček RadomírJelínek Michal-8-12-8  0388
17.Stránský MatějTáborský Jiří9-7-3-9 1389
18.Lukeš MarekKoubek René-676WO 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadleček Radomír13Mádlo Martin31
Stránský Matěj03Jelínek Michal31
Lukeš Marek13Táborský Jiří31
Merta Jakub40Koubek René03
WO10WO01
Počet diváků: 30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS