Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34470:532TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
Jahoda Martin
Rose Radek
 
 
-8-8-9  0301
2.Kuba Miloslav
Juklík Tomáš
 
 
Obešlo Josef ml.
Šilhán Josef
 
 
-597-843211
3.Kuba MiloslavJahoda Martin11-5-9-5 1312
4.Kadavý VladimírRose Radek8-8-16-9 1313
5.Maršík RichardObešlo Josef ml.7-7-8-7 1314
6.Juklík Tomᚊilhán Josef13-511-11-92315
7.Kadavý VladimírJahoda Martin-6-8-4  0316
8.Maršík RichardRose Radek-91096 3126
9.Juklík TomášObešlo Josef ml.45-6-10-82327
10.Kuba MiloslavŠilhán Josef12-5-75-62328
11.Maršík RichardJahoda Martin-5-11-4  0329
12.Juklík TomášRose Radek8-1079 3139
13.Kuba MiloslavŽObešlo Josef ml.-8-7-9  03310
14.Kadavý VladimírŠilhán Josef         
15.Juklík TomášJahoda Martin         
16.Kuba MiloslavRose Radek         
17.Kadavý VladimírObešlo Josef ml.         
18.Maršík RichardŠilhán Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Miloslav03Jahoda Martin30
Kadavý Vladimír02Rose Radek12
Maršík Richard12Obešlo Josef ml.30
Juklík Tomáš12Šilhán Josef20
Počet diváků: 10
Žlutá karta - zápas č.13, Kuba Miloslav(Bohnice) - házení rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Plachý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:26582:558SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Šíp Martin
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
-6-7-9  0301
2.Kubát Petr
Půlpán David
 
 
Fabíni Marek
Pusch František
 
 
10-10-11-8 1302
3.Špaček ZbyněkProtiva Luboš78-49 3112
4.Kubát PetrFabíni Marek-7-9-7  0313
5.Šíp MartinKaněra Jan-76-6973223
6.Půlpán DavidZikmund Adam8-885 3133
7.Kubát PetrProtiva Luboš77-10-9103243
8.Šíp MartinFabíni Marek1088  3053
9.Půlpán DavidKaněra Jan9-810-9103263
10.Špaček ZbyněkZikmund Adam7-1076 3173
11.Šíp MartinPusch František-67104 3183
12.Půlpán DavidFabíni Marek77-7-7113293
13.Špaček ZbyněkKaněra Jan-10-1478-92394
14.Kubát PetrZikmund Adam8-98-4832104
15.Půlpán DavidPusch František         
16.Špaček ZbyněkFabíni Marek         
17.Kubát PetrKaněra Jan         
18.Šíp MartinZikmund Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špaček Zbyněk21Protiva Luboš02
Kubát Petr21Fabíni Marek12
Šíp Martin30Kaněra Jan12
Půlpán David30Zikmund Adam03
   Pusch František01
Počet diváků: 10
Protiva vystřídán, nahrazen Pusch



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33626:594SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loudín Petr
Slavík Radek
 
 
Janovský Dan
Lebeda Matyáš
 
 
-93-9-7 1301
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Hušek Adam
Polívka Martin ml.
 
 
10-786 3111
3.Herout FrantišekHušek Adam-6-3-7  0312
4.Loudín PetrJanovský Dan-6-3-8  0313
5.Slavík RadekLebeda Matyáš-9-8-7  0314
6.Škopek PavelPolívka Martin ml.1085  3024
7.Loudín PetrHušek Adam-9-7-9  0325
8.Slavík RadekJanovský Dan-7-8-8  0326
9.Škopek PavelLebeda Matyáš5-66-1-112327
10.Herout FrantišekPolívka Martin ml.99-711 3137
11.Slavík RadekHušek Adam-47-4943247
12.Škopek PavelJanovský Dan9-912-793257
13.Herout FrantišekLebeda Matyáš974  3067
14.Loudín PetrPolívka Martin ml.4-683 3177
15.Škopek PavelHušek AdamWO    3087
16.Herout FrantišekJanovský Dan41-65 3197
17.Loudín PetrLebeda Matyáš9-10-67-42398
18.Slavík RadekPolívka Martin ml.-155106 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František31Hušek Adam21
Loudín Petr13Janovský Dan22
Slavík Radek22Lebeda Matyáš31
Škopek Pavel21Polívka Martin ml.04
WO10WO01
Počet diváků: 23
Utkání navštívil komisař ČAST p. St. Teplan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Švec Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11418:335TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Tuček Adam
Čenovský David
 
 
4-965 3110
2.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Černý Jaroslav
Šmidt Karel
 
 
-5-8-6  0311
3.Koubek RenéŠmidt Karel-79-8523221
4.Jelínek MichalČerný Jaroslav8-699 3131
5.Mádlo MartinTuček Adam688  3041
6.Táborský JiříČenovský David677  3051
7.Jelínek MichalŠmidt Karel66-98 3161
8.Mádlo MartinČerný Jaroslav39-78 3171
9.Táborský JiříTuček Adam58-88 3181
10.Koubek RenéČenovský David-710115 3191
11.Mádlo MartinŠmidt Karel7147  30101
12.Táborský JiříČerný Jaroslav7-8   11  
13.Koubek RenéTuček Adam         
14.Jelínek MichalČenovský David         
15.Táborský JiříŠmidt Karel         
16.Koubek RenéČerný Jaroslav         
17.Jelínek MichalTuček Adam         
18.Mádlo MartinČenovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René20Šmidt Karel03
Jelínek Michal20Černý Jaroslav02
Mádlo Martin30Tuček Adam02
Táborský Jiří20Čenovský David02
Počet diváků: 13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Voženílková Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11436:338TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadleček Radomír
Lukeš Marek
 
 
Dlabola Petr
Divecký Filip
 
 
6-5-5763210
2.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Vajgl Pavel
Budina Martin
 
 
462  3020
3.Merta JakubDivecký Filip785  3030
4.Lukeš MarekDlabola Petr-9-73-9 1331
5.Kadleček RadomírVajgl Pavel-88-5-4 1332
6.Šimonek PetrBudina Martin115-911 3142
7.Lukeš MarekDivecký Filip8109  3052
8.Kadleček RadomírDlabola Petr867  3062
9.Šimonek PetrVajgl Pavel77-65 3172
10.Merta JakubBudina Martin466  3082
11.Kadleček RadomírDivecký Filip7128  3092
12.Šimonek PetrDlabola Petr66-96 31102
13.Merta JakubVajgl Pavel96   20  
14.Lukeš MarekBudina Martin         
15.Šimonek PetrDivecký Filip         
16.Merta JakubDlabola Petr         
17.Lukeš MarekVajgl Pavel         
18.Kadleček RadomírBudina Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merta Jakub20Divecký Filip03
Lukeš Marek11Dlabola Petr12
Kadleček Radomír21Vajgl Pavel11
Šimonek Petr30Budina Martin02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Tesner Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36441:556DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
-6-34863210
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Lučan Martin
Pozník David
 
 
89-79 3120
3.Hájek TomášLučan Martin6-12-6-5 1321
4.Ecler MichalSlavík Libor-10714-7-72322
5.Pytlík JiříPozník David-11-38-3 1323
6.Bělohlav KarelFoff Miroslav st.10-7116 3133
7.Ecler MichalLučan Martin-4-7-9  0334
8.Pytlík JiříSlavík Libor8-4-104-72335
9.Bělohlav KarelPozník David-4-84-6 1336
10.Mudruňka KarelFoff Miroslav st.-4-4-8  0337
11.Pytlík JiříLučan Martin-5-68-5 1338
12.Bělohlav KarelSlavík Libor9-9-4593248
13.Mudruňka KarelPozník David-5-2-4  0349
14.Ecler MichalFoff Miroslav st.-2-3-6  03410
15.Bělohlav KarelLučan Martin         
16.Mudruňka KarelSlavík Libor         
17.Ecler MichalPozník David         
18.Pytlík JiříFoff Miroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Tomáš01Lučan Martin30
Ecler Michal03Slavík Libor21
Pytlík Jiří03Pozník David30
Bělohlav Karel21Foff Miroslav st.21
Mudruňka Karel02   
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS