Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36672:660Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Juklík Tomáš
 
 
Fabíni Marek
Pusch František
 
 
-88-109-102301
2.Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
877  3011
3.Kuba MiloslavZikmund Adam79-10-943221
4.Maršík RichardFabíni Marek-11-3-10  0322
5.Kadavý VladimírKaněra Jan-737-993232
6.Juklík TomášPusch František7106  3042
7.Maršík RichardZikmund Adam-9-79-6 1343
8.Kadavý VladimírFabíni Marek-9-5-6  0344
9.Juklík TomášKaněra Jan-85-810-102345
10.Kuba MiloslavPusch František-959-773255
11.Kadavý VladimírZikmund Adam-5-7-3  0356
12.Juklík TomášFabíni Marek-2888 3166
13.Kuba MiloslavKaněra Jan-4-9-10  0367
14.Maršík RichardPusch František9310  3077
15.Juklík TomášZikmund Adam8-68-633287
16.Kuba MiloslavFabíni MarekŽ4-5-68-102388
17.Maršík RichardKaněra Jan-554-693298
18.Kadavý VladimírPusch František-7356 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Miloslav22Zikmund Adam22
Maršík Richard22Fabíni Marek31
Kadavý Vladimír22Kaněra Jan22
Juklík Tomáš31Pusch František04
Počet diváků: 5
Žlutá karta - zápas č.16: Fabíni Marek ( Liberec)-hození a nakopnutí rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Plachý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20477:447SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Šíp Martin
 
 
Jahoda Martin
Šilhán Josef
 
 
-787-553210
2.Půlpán David
Kubát Petr
 
 
Obešlo Josef ml.
Dominh Martin
 
 
8-81011 3120
3.Šíp MartinJahoda Martin-6-4-10  0321
4.Kubát PetrObešlo Josef ml.10117  3031
5.Půlpán DavidŠilhán Josef6-886 3141
6.Špaček ZbyněkDominh Martin983  3051
7.Kubát PetrJahoda Martin-2-5-3  0352
8.Půlpán DavidObešlo Josef ml.9-746 3162
9.Špaček ZbyněkŠilhán Josef-75-3-8 1363
10.Šíp MartinDominh Martin662  3073
11.Půlpán DavidJahoda Martin-7-59963283
12.Suvorov MaximObešlo Josef ml.-9-7-7  0384
13.Šíp MartinŠilhán Josef7-9129 3194
14.Kubát PetrDominh Martin289  30104
15.Suvorov MaximJahoda Martin         
16.Šíp MartinObešlo Josef ml.         
17.Kubát PetrŠilhán Josef         
18.Půlpán DavidDominh Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šíp Martin21Jahoda Martin21
Kubát Petr21Obešlo Josef ml.12
Půlpán David30Šilhán Josef12
Špaček Zbyněk11Dominh Martin03
Suvorov Maxim01   
Počet diváků: 5
Střídání Suvorov za Špaček



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Škopek Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:32658:630SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
Hnik Ondřej
Čenovský David
 
 
-58-91273210
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Šmidt Karel
Černý Jaroslav
 
 
4-11-5653220
3.Herout FrantišekČenovský David-74411 3130
4.Slavík RadekŠmidt Karel-8-2-6  0331
5.Nevřela DanielČerný Jaroslav-10118-373241
6.Škopek PavelHnik Ondřej-77-813-92342
7.Slavík RadekČenovský David-8-107-9 1343
8.Nevřela DanielŠmidt Karel-75-10-8 1344
9.Škopek PavelČerný Jaroslav7-779 3154
10.Herout FrantišekHnik Ondřej74-94 3164
11.Nevřela DanielČenovský David-9-810963274
12.Škopek PavelŠmidt Karel7-6-5-2 1375
13.Herout FrantišekČerný Jaroslav969  3085
14.Slavík RadekHnik Ondřej-1158-9103295
15.Škopek PavelČenovský David-568-7-92396
16.Herout FrantišekŠmidt Karel85-98 31106
17.Slavík RadekČerný Jaroslav49-7  21  
18.Nevřela DanielHnik Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František40Čenovský David22
Slavík Radek12Šmidt Karel31
Nevřela Daniel21Černý Jaroslav03
Škopek Pavel13Hnik Ondřej12
Počet diváků: 14



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Koubek Vojtěch
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Vraštil Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31717:660TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Jirásek Martin ml.
Tesolin Riccardo
 
 
957  3010
2.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Hrunka Jakub
Polívka Martin ml.
 
 
3-10-412-152311
3.Koubek RenéHrunka Jakub-5-9-2  0312
4.Táborský JiříJirásek Martin ml.6-1010-4-72313
5.Mádlo MartinPolívka Martin ml.-5928 3123
6.Jelínek MichalTesolin Riccardo8812  3033
7.Táborský JiříHrunka Jakub9-6108 3143
8.Mádlo MartinJirásek Martin ml.5104  3053
9.Jelínek MichalPolívka Martin ml.965  3063
10.Koubek RenéTesolin Riccardo-7-106-10 1364
11.Mádlo MartinHrunka Jakub8-8-78-102365
12.Jelínek MichalJirásek Martin ml.83-11-973275
13.Koubek RenéPolívka Martin ml.3-7-8-9 1376
14.Táborský JiříTesolin Riccardo752  3086
15.Jelínek MichalHrunka Jakub615-9-2-102387
16.Koubek RenéJirásek Martin ml.5-13-15-9 1388
17.Táborský JiříPolívka Martin ml.-310211 3198
18.Mádlo MartinTesolin Riccardo8-88-6832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René04Hrunka Jakub31
Táborský Jiří31Jirásek Martin ml.22
Mádlo Martin31Polívka Martin ml.13
Jelínek Michal31Tesolin Riccardo13
Počet diváků: 19



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Voženílková Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15454:394TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Lučan Martin
Slavík Libor
 
 
-5396 3110
2.Kadleček Radomír
Stránský Matěj
 
 
Pozník David
Chládek Martin
 
 
9103  3020
3.Stránský MatějLučan Martin11-79-883230
4.Merta JakubPozník David357  3040
5.Kadleček RadomírSlavík Libor-101010-2-62341
6.Šimonek PetrChládek Martin553  3051
7.Merta JakubLučan Martin674  3061
8.Kadleček RadomírPozník David10-7-81093271
9.Šimonek PetrŽSlavík Libor-8-78663281
10.Stránský MatějChládek Martin87-810 3191
11.Kadleček RadomírLučan Martin-8-3-3  0392
12.Šimonek PetrPozník David9-448 31102
13.Stránský MatějSlavík Libor11    10  
14.Merta JakubChládek Martin         
15.Šimonek PetrLučan Martin         
16.Stránský MatějPozník David         
17.Merta JakubSlavík Libor         
18.Kadleček RadomírChládek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Matěj20Lučan Martin12
Merta Jakub20Pozník David03
Kadleček Radomír12Slavík Libor11
Šimonek Petr30Chládek Martin02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Tesner Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:30367:448TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
-4-9-6  0301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Dlabola Petr
Divecký Filip
 
 
-3-1079-92302
3.Ecler MichalVajgl Pavel-10-13-7  0303
4.Hájek TomášDlabola Petr-7-8-8  0304
5.Pytlík JiříŠajner Lubomír636  3014
6.Bělohlav KarelDivecký Filip598  3024
7.Hájek TomášVajgl Pavel-4-4-5  0325
8.Pytlík JiříDlabola Petr-36-6-9 1326
9.Bělohlav KarelŠajner Lubomír-797-2-92327
10.Ecler MichalDivecký Filip11-6-79-42328
11.Pytlík JiříVajgl Pavel-9-5-3  0329
12.Bělohlav KarelDlabola Petr-998-5-923210
13.Ecler MichalŠajner Lubomír-5-5-5  03  
14.Hájek TomášDivecký Filip         
15.Bělohlav KarelVajgl Pavel         
16.Ecler MichalDlabola Petr         
17.Hájek Tomᚊajner Lubomír         
18.Pytlík JiříDivecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ecler Michal02Vajgl Pavel30
Hájek Tomáš02Dlabola Petr30
Pytlík Jiří12Šajner Lubomír11
Bělohlav Karel12Divecký Filip11
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS