Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Polcar Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33448:519TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Kézr Aleš
 
 
Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
789  3010
2.Maršík Richard
Juklík Tomáš
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
109-1017 3120
3.Maršík RichardJelínek Michal9-5-9-5 1321
4.Kuba MiloslavTáborský Jiří-12-10-7  0322
5.Kézr AlešMádlo Martin-1069-5-102323
6.Juklík TomášKoubek René-4-10-7  0324
7.Kuba MiloslavJelínek Michal-9-96-8 1325
8.Kézr AlešTáborský Jiří-88-810-72326
9.Juklík TomášMádlo Martin-4-95973236
10.Maršík RichardKoubek René-5-89-9 1337
11.Kézr AlešJelínek Michal10-6-9-4 1338
12.Juklík TomášTáborský Jiří-4-6-7  0339
13.Maršík RichardMádlo Martin-9-8-9  03310
14.Kuba MiloslavKoubek René-8    01  
15.Juklík TomášJelínek Michal         
16.Maršík RichardTáborský Jiří         
17.Kuba MiloslavMádlo Martin         
18.Kézr AlešKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršík Richard03Jelínek Michal30
Kuba Miloslav02Táborský Jiří30
Kézr Aleš03Mádlo Martin21
Juklík Tomáš12Koubek René20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Plachý Jiří
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Půlpán David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30277:395SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Půlpán David
Kubát Petr
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
-8-6-10  0301
2.Khalaila Adam
Suvorov Maxim
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-6-3-4  0302
3.Kubát PetrHerout František-5-89-5 1303
4.Suvorov MaximNevřela Daniel10-5-87-82304
5.Khalaila AdamLoudín Petr-6-7-8  0305
6.Půlpán DavidSlavík Radek-5-10-6  0306
7.Suvorov MaximHerout František-4119-2-72307
8.Khalaila AdamNevřela Daniel-7-10-7  0308
9.Půlpán DavidLoudín Petr-8-7-7  0309
10.Kubát PetrSlavík Radek5-4-59-1123010
11.Khalaila AdamHerout František-85-6-8 13  
12.Půlpán DavidNevřela Daniel         
13.Kubát PetrLoudín Petr         
14.Suvorov MaximSlavík Radek         
15.Půlpán DavidHerout František         
16.Kubát PetrNevřela Daniel         
17.Suvorov MaximLoudín Petr         
18.Khalaila AdamSlavík Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubát Petr02Herout František20
Suvorov Maxim02Nevřela Daniel20
Khalaila Adam02Loudín Petr20
Půlpán David02Slavík Radek20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Zajíček Martin
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Voženílková Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14483:395TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Zikmund Adam
Kaněra Jan
 
 
355  3010
2.Stránský Matěj
Kadleček Radomír
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
-12-58-10 1311
3.Stránský MatějKaněra Jan-65-10-6 1312
4.Merta JakubProtiva Luboš8-838 3122
5.Kadleček RadomírZikmund Adam7109  3032
6.Šimonek PetrFabíni Marek5116  3042
7.Merta JakubKaněra Jan815  3052
8.Kadleček RadomírProtiva Luboš7-7116 3162
9.Šimonek PetrZikmund Adam8-8-9673272
10.Stránský MatějFabíni Marek13-987 3182
11.Kadleček RadomírKaněra Jan10-9-8-3 1383
12.Šimonek PetrProtiva Luboš497  3093
13.Stránský MatějZikmund Adam899  30103
14.Merta JakubFabíni Marek         
15.Šimonek PetrKaněra Jan         
16.Stránský MatějProtiva Luboš         
17.Merta JakubZikmund Adam         
18.Kadleček RadomírFabíni Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Matěj21Kaněra Jan21
Merta Jakub20Protiva Luboš03
Kadleček Radomír21Zikmund Adam03
Šimonek Petr30Fabíni Marek02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Vraštil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Tesner Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:35378:491TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Jahoda Martin
Jirman Petr
 
 
-91182 3110
2.Kolář Michal
Licek Radim
 
 
Rose Radek
Obešlo Josef ml.
 
 
-7-7-11  0311
3.Kolář MichalJahoda Martin-6-5-4  0312
4.Ecler MichalRose Radek-68-68113222
5.Licek RadimObešlo Josef ml.-1-8-9  0323
6.Pytlík JiříJirman Petr-78-65-72324
7.Ecler MichalJahoda Martin-38-8-8 1325
8.Licek RadimRose Radek-9-7-5  0326
9.Pytlík JiříObešlo Josef ml.-7-1046123236
10.Kolář MichalJirman Petr-3-4-13  0337
11.Licek RadimJahoda Martin-6-4-3  0338
12.Pytlík JiříRose Radek-5-7-10  0339
13.Kolář MichalObešlo Josef ml.-67-5-6 13310
14.Ecler MichalJirman Petr         
15.Pytlík JiříJahoda Martin         
16.Kolář MichalRose Radek         
17.Ecler MichalObešlo Josef ml.         
18.Licek RadimJirman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Michal03Jahoda Martin30
Ecler Michal11Rose Radek21
Licek Radim03Obešlo Josef ml.21
Pytlík Jiří12Jirman Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35621:579nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Čenovský David
Černý Jaroslav
 
 
-58108 3110
2.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Šmidt Karel
Hnik Ondřej
 
 
9-66-783220
3.Krtička LubošČenovský David-5-79-3 1321
4.Vajgl PavelTuček Adam23-76 3131
5.Dlabola PetrŠmidt Karel-9-84-9 1332
6.Šajner LubomírHnik Ondřej-127-5-11 1333
7.Vajgl PavelČenovský David-75-9-7 1334
8.Dlabola PetrTuček Adam-9-115-9 1335
9.Šajner LubomírŠmidt Karel-9-7-9  0336
10.Krtička LubošHnik Ondřej-5-6-7  0337
11.Dlabola PetrČenovský David747  3047
12.Šajner LubomírTuček Adam5-647 3157
13.Krtička LubošŠmidt Karel-5-6-6  0358
14.Vajgl PavelHnik Ondřej933  3068
15.Šajner LubomírČenovský David-9564 3178
16.Krtička LubošTuček Adam-76-7-5 1379
17.Vajgl PavelŠmidt Karel137  3089
18.Dlabola PetrHnik Ondřej62-9-883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Luboš04Čenovský David22
Vajgl Pavel31Tuček Adam22
Dlabola Petr22Šmidt Karel31
Šajner Lubomír22Hnik Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Tomancová Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18495:403DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sánchez Javier Francisco
Slavík Libor
 
 
Hrunka Jakub
Janovský Dan
 
 
-69-7793210
2.Mrázek Jiří
Pozník David
 
 
Kačer Radek
Jirásek Martin ml.
 
 
-757-1553220
3.Pozník DavidJanovský Dan8-59-8-42321
4.Slavík LiborKačer Radek107-811 3131
5.Mrázek JiříJirásek Martin ml.78-3-1063241
6.Sánchez Javier FranciscoWO    3051
7.Slavík LiborJanovský Dan-71098 3161
8.Mrázek JiříKačer Radek1267  3071
9.Sánchez Javier FranciscoŽJirásek Martin ml.-7-109-7 1372
10.Pozník DavidWO    3082
11.Mrázek JiříJanovský Dan-3-6-2  0383
12.Sánchez Javier FranciscoKačer Radek355  3093
13.Pozník DavidJirásek Martin ml.37-104 31103
14.Slavík Libor         
15.Sánchez Javier FranciscoJanovský Dan         
16.Pozník DavidKačer Radek         
17.Slavík LiborJirásek Martin ml.         
18.Mrázek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pozník David11Janovský Dan21
Slavík Libor20Kačer Radek03
Mrázek Jiří21Jirásek Martin ml.12
Sánchez Javier Francisco11   
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS