Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:Jirásek Martin ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10438:336TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrunka Jakub
Lebeda Matyáš
 
 
Kuba Miloslav
Kadavý Vladimír
 
 
-9-838103210
2.Brát Karel ml.
Janovský Dan
 
 
Kadavý Ondřej
Polcar Vojtěch
 
 
9-884 3120
3.Hrunka JakubKuba Miloslav-134-121163230
4.Hušek AdamKadavý Ondřej-9-105863240
5.Lebeda MatyášPolcar Vojtěch837  3050
6.Brát Karel ml.Kadavý Vladimír-116116 3160
7.Hušek AdamKuba Miloslav9117  3070
8.Lebeda MatyášKadavý Ondřej103-53 3180
9.Brát Karel ml.Polcar Vojtěch6128  3090
10.Hrunka JakubKadavý Vladimír-108411 31100
11.Lebeda MatyášKuba Miloslav4-4   11  
12.Brát Karel ml.Kadavý Ondřej         
13.Hrunka JakubPolcar Vojtěch         
14.Hušek AdamKadavý Vladimír         
15.Brát Karel ml.Kuba Miloslav         
16.Hrunka JakubKadavý Ondřej         
17.Hušek AdamPolcar Vojtěch         
18.Lebeda MatyášKadavý Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrunka Jakub20Kuba Miloslav02
Hušek Adam20Kadavý Ondřej02
Lebeda Matyáš20Polcar Vojtěch02
Brát Karel ml.20Kadavý Vladimír02
U utkání přítomen komisař Kovář Aleš



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:26644:562TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Šmidt Karel
 
 
Kubát Petr
Půlpán David
 
 
-69-9-5 1301
2.Čenovský David
Černý Jaroslav
 
 
Plachý Jiří
Šíp Martin
 
 
975  3011
3.Čenovský DavidŠíp Martin10-78-493221
4.Tuček AdamPůlpán David8-6-9663231
5.Černý JaroslavKubát Petr6-9-108-82332
6.Šmidt KarelPlachý Jiří958  3042
7.Tuček AdamŠíp Martin8-6-108-72343
8.Černý JaroslavPůlpán David-8-759-102344
9.Šmidt KarelKubát Petr688  3054
10.Čenovský DavidPlachý Jiří4-11-9-9 1355
11.Hnik OndřejŠíp Martin9-8-85-22356
12.Šmidt KarelPůlpán David47-89 3166
13.Čenovský DavidKubát Petr-8689 3176
14.Tuček AdamPlachý Jiří911  3086
15.Šmidt KarelŠíp Martin44-4-1543296
16.Čenovský DavidPůlpán David772  30106
17.Tuček AdamKubát Petr         
18.Hnik OndřejPlachý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čenovský David31Šíp Martin22
Tuček Adam21Půlpán David13
Černý Jaroslav02Kubát Petr12
Šmidt Karel40Plachý Jiří12
Hnik Ondřej01   
Počet diváků: 21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, 46604Rozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Minář Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34587:593TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirman Petr
Urban Milan
 
 
Vajgl Pavel
Šajner Lubomír
 
 
-8-4-7  0301
2.Rose Radek
Obešlo Josef ml.
 
 
Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
63-7-9-62302
3.Rose RadekŠajner Lubomír-6894 3112
4.Urban MilanVajgl Pavel-4-5-2  0313
5.Jirman PetrDlabola Petr7-9105 3123
6.Obešlo Josef ml.Krtička Luboš5126  3033
7.Urban MilanŠajner Lubomír-10-859-72334
8.Jirman PetrVajgl Pavel-9-77-5 1335
9.Obešlo Josef ml.Dlabola Petr394  3045
10.Rose RadekKrtička Luboš4813  3055
11.Jirman PetrŠajner Lubomír-6589 3165
12.Obešlo Josef ml.Vajgl Pavel-37-58-102366
13.Rose RadekDlabola Petr-8-106-9 1367
14.Urban MilanKrtička Luboš-8359 3177
15.Obešlo Josef ml.Šajner Lubomír10-6-87-52378
16.Rose RadekVajgl Pavel-10-8-10  0379
17.Urban MilanDlabola Petr-4-7-7  03710
18.Jirman PetrKrtička Luboš47   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rose Radek22Šajner Lubomír22
Urban Milan13Vajgl Pavel40
Jirman Petr21Dlabola Petr22
Obešlo Josef ml.22Krtička Luboš03
Počet diváků: 15
Na utkání před zápasem přijel komisař.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32445:512DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikmund Adam
Fabíni Marek
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
-6-8-9  0301
2.Kaněra Jan
Klimenta Matouš
 
 
Slavík Libor
Pozník David
 
 
-86-3-7 1302
3.Zikmund AdamSánchez Javier Francisco-6-118-9 1303
4.Fabíni MarekLučan Martin7-59-9-62304
5.Klimenta MatoušPozník David-7-7-4  0305
6.Kaněra JanSlavík Libor-8-811-11 1306
7.Fabíni MarekSánchez Javier Francisco9115  3016
8.Klimenta MatoušLučan Martin-4-6-8  0317
9.Kaněra JanPozník David-4-3-5  0318
10.Zikmund AdamSlavík Libor-8-92973228
11.Klimenta MatoušSánchez Javier Francisco-498-9-32329
12.Kaněra JanLučan Martin5125  3039
13.Zikmund AdamPozník David997  3049
14.Fabíni MarekSlavík Libor-7-98-7 13410
15.Kaněra JanSánchez Javier Francisco         
16.Zikmund AdamLučan Martin         
17.Fabíni MarekPozník David         
18.Klimenta MatoušSlavík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zikmund Adam21Sánchez Javier Francisco21
Fabíni Marek12Lučan Martin21
Klimenta Matouš03Pozník David21
Kaněra Jan12Slavík Libor21
Počet diváků: 1
Pritomem komisar Ales Kovar



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Vrzáček Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20512:437SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
-988-843210
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Šimonek Petr
Stránský Matěj
 
 
846  3020
3.Herout FrantišekŠimonek Petr-9-1231063230
4.Loudín PetrMerta Jakub-4-77-8 1331
5.Slavík RadekStránský Matěj989  3041
6.Nevřela DanielKadleček Radomír1064  3051
7.Loudín PetrŠimonek Petr8-4710 3161
8.Slavík RadekMerta Jakub-5-4-9  0362
9.Nevřela DanielStránský Matěj336  3072
10.Herout FrantišekKadleček Radomír-9684 3182
11.Slavík RadekLukeš Marek-8-492113292
12.Nevřela DanielMerta Jakub-3-10-8  0393
13.Herout FrantišekStránský Matěj-641-5-92394
14.Loudín PetrKadleček Radomír6312  30104
15.Nevřela DanielLukeš Marek         
16.Herout FrantišekMerta Jakub         
17.Loudín PetrStránský Matěj         
18.Slavík RadekKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František21Šimonek Petr02
Loudín Petr21Merta Jakub30
Slavík Radek21Stránský Matěj12
Nevřela Daniel21Kadleček Radomír03
   Lukeš Marek01
Počet diváků: 10
vrchní rozhodčí licence B nebyl, proto jej nahradil po domluvě družstev rozhodčí licence C - Vrzáček Josef.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12452:363TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Bělohlav Karel
Dočkal Radek
 
 
75-97 3110
2.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Ecler Michal
Kortus Petr
 
 
955  3020
3.Jelínek MichalBělohlav Karel-9-911893230
4.Mádlo MartinDočkal Radek598  3040
5.Táborský JiříEcler Michal-87-7-11 1341
6.Koubek RenéKortus Petr653  3051
7.Mádlo MartinBělohlav Karel8-86-563261
8.Táborský JiříDočkal Radek7613  3071
9.Koubek RenéEcler Michal-69-4-8 1372
10.Jelínek MichalKortus Petr479  3082
11.Táborský JiříBělohlav Karel9-1075 3192
12.Koubek RenéDočkal Radek779  30102
13.Jelínek MichalEcler Michal         
14.Mádlo MartinKortus Petr         
15.Koubek RenéBělohlav Karel         
16.Jelínek MichalDočkal Radek         
17.Mádlo MartinEcler Michal         
18.Táborský JiříKortus Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Michal20Bělohlav Karel03
Mádlo Martin20Dočkal Radek03
Táborský Jiří21Ecler Michal20
Koubek René21Kortus Petr02
Počet diváků: 11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS