Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34552:542KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Libor
Antoš Jiří
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Miroslav
 
 
-7129-683210
2.Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
7-10-6-9 1311
3.Antoš JiříVybíral Lukáš5-7-4-7 1312
4.Dospíšil PavelForman Libor-11-5-8  0313
5.Nováček LiborVybíral Marek-1069-5-52314
6.Vitula JosefOndrovčák MiroslavWO    3024
7.Dospíšil PavelVybíral Lukáš-117-2-7 1325
8.Nováček LiborForman Libor-9-108-7 1326
9.Vitula JosefVybíral Marek-4-8-9  0327
10.Antoš JiříOndrovčák MiroslavWO    3037
11.Nováček LiborVybíral Lukáš7-979 3147
12.Vitula JosefForman Libor-11854 3157
13.Antoš JiříVybíral Marek5-10-810-82358
14.Dospíšil PavelOndrovčák Miroslav-8-89-8 1359
15.Vitula JosefVybíral Lukáš-7149-6-723510
16.Antoš JiříForman Libor72-9-7 22  
17.Dospíšil PavelVybíral Marek         
18.Nováček LiborOndrovčák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří02Vybíral Lukáš31
Dospíšil Pavel03Forman Libor21
Nováček Libor12Vybíral Marek30
Vitula Josef12Ondrovčák Miroslav10
WO20WO02
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Pazdera Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31660:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságl Ondřej
Hort Pavel
 
 
Horák Aleš
Novák David
 
 
496  3010
2.Chrást Roman
Babák Petr
 
 
Peterka Ondřej
Jelínek Stanislav
 
 
-99-8-11 1311
3.Babák PetrPeterka Ondřej-12927 3121
4.Ságl OndřejNovák David-7-5-6  0322
5.Chrást RomanJelínek Stanislav579  3032
6.Hort PavelHorák Aleš6-4-66-72333
7.Ságl OndřejPeterka Ondřej58-106 3143
8.Chrást RomanNovák David316  3053
9.Hort PavelJelínek Stanislav-9789 3163
10.Babák PetrHorák Aleš9-4-68-52364
11.Chrást RomanPeterka Ondřej676  3074
12.Hort PavelŽNovák David-97-3-8 1375
13.Babák PetrJelínek Stanislav13-610-9-72376
14.Ságl OndřejHorák Aleš79-911 3186
15.Hort PavelPeterka Ondřej-9-99-14 1387
16.Babák PetrNovák David86-8-3-92388
17.Ságl OndřejJelínek Stanislav-7-10-5  0389
18.Chrást RomanHorák AlešŽ9910  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr13Peterka Ondřej13
Ságl Ondřej22Novák David31
Chrást Roman40Jelínek Stanislav22
Hort Pavel13Horák Aleš22
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Michal
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Polášek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:35602:626SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Michal
Vašíček Jan
 
 
Brhel Štěpán
Svoboda Petr
 
 
-9108-9-82301
2.Gajdoschík Adrián
Štofka Filip
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
-77108 3111
3.Štofka FilipBrhel Štěpán11-713-9-92312
4.Vašíček JanHromek Filip913-47 3122
5.Koníček MichalSvoboda Petr6-911-11-102323
6.Gajdoschík AdriánMikeska Jaroslav-7-10-8  0324
7.Vašíček JanBrhel Štěpán29-6-8-102325
8.Koníček MichalHromek Filip-6-73-6 1326
9.Gajdoschík AdriánSvoboda Petr6-7118 3136
10.Štofka FilipMikeska Jaroslav-8-10-4  0337
11.Koníček MichalBrhel Štěpán-6-106-5 1338
12.Gajdoschík AdriánHromek Filip-10-9610103248
13.Štofka FilipSvoboda Petr967  3058
14.Vašíček JanMikeska Jaroslav9-77-5-102359
15.Gajdoschík AdriánBrhel Štěpán-10-79-8 13510
16.Štofka FilipHromek Filip         
17.Vašíček JanSvoboda Petr         
18.Koníček MichalMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štofka Filip12Brhel Štěpán40
Vašíček Jan12Hromek Filip12
Koníček Michal03Svoboda Petr12
Gajdoschík Adrián22Mikeska Jaroslav30
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4373:246Tělovýchovná jednota Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamač Petr
Kolařík Jan
 
 
Morávek Zdeněk
Vaverka Lubomír
 
 
4610  3010
2.Kurka Milan
Pospíšil Jiří
 
 
Obrdlík Štěpán
Kubina Jaromír
 
 
3613  3020
3.Kurka MilanObrdlík Štěpán6612  3030
4.Pospíšil JiříVaverka Lubomír7710  3040
5.Kolařík JanMorávek Zdeněk3810  3050
6.Lamač PetrKubina Jaromír666  3060
7.Pospíšil JiříObrdlík Štěpán-8677 3170
8.Kolařík JanVaverka Lubomír965  3080
9.Lamač PetrMorávek Zdeněk85-64 3190
10.Kurka MilanKubina Jaromír-956-10432100
11.Kolařík JanObrdlík Štěpán         
12.Lamač PetrVaverka Lubomír         
13.Kurka MilanMorávek Zdeněk         
14.Pospíšil JiříKubina Jaromír         
15.Lamač PetrObrdlík Štěpán         
16.Kurka MilanVaverka Lubomír         
17.Pospíšil JiříMorávek Zdeněk         
18.Kolařík JanKubina Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kurka Milan20Obrdlík Štěpán02
Pospíšil Jiří20Vaverka Lubomír02
Kolařík Jan20Morávek Zdeněk02
Lamač Petr20Kubina Jaromír02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38561:624TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
6-8-8-5 1301
2.Kozubík Pavel
Ličbinský Roman
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
6-2-7-7 1302
3.Kozubík PavelKorbel Filip ml.-9-4-10  0303
4.Ličbinský RomanSmola Igor-3-99973213
5.Juroška IvanDoležal Ondřej-879-7-132314
6.Sigmund IvoMádr Miloslav10-5-9383224
7.Ličbinský RomanKorbel Filip ml.-7-3-8  0325
8.Juroška IvanSmola Igor7-8-5-6 1326
9.Sigmund IvoDoležal Ondřej1086  3036
10.Kozubík PavelMádr Miloslav-77-61383246
11.Juroška IvanKorbel Filip ml.4-7-4-6 1347
12.Sigmund IvoSmola Igor864  3057
13.Kozubík PavelDoležal Ondřej6-95-573267
14.Ličbinský RomanMádr Miloslav-79-7-11 1368
15.Sigmund IvoKorbel Filip ml.-3-78-9 1369
16.Kozubík PavelSmola Igor-89-3-8 13610
17.Ličbinský RomanDoležal Ondřej-75   11  
18.Juroška IvanMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozubík Pavel22Korbel Filip ml.40
Ličbinský Roman12Smola Igor22
Juroška Ivan03Doležal Ondřej12
Sigmund Ivo31Mádr Miloslav12
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24525:491KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Petr Michal
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
737  3010
2.Veselý Lukáš
Zukal Adam
 
 
Malina Vítězslav
Stehlík Oldřich
 
 
7-7103 3120
3.Zukal AdamNovák Aleš-8-8-2  0321
4.Petr MichalBártík Tomáš128-109 3131
5.Veselý LukášStehlík Oldřich8-846 3141
6.Přikryl AlešMalina Vítězslav757  3051
7.Petr MichalNovák Aleš-6-410-4 1352
8.Veselý LukášBártík Tomáš-6-6-5  0353
9.Přikryl AlešStehlík Oldřich692  3063
10.Zukal AdamMalina Vítězslav-54-2-3 1364
11.Veselý LukášNovák Aleš-9-87-7 1365
12.Přikryl AlešBártík Tomáš8-1175 3175
13.Zukal AdamStehlík Oldřich-8-8-7  0376
14.Petr MichalMalina Vítězslav8106  3086
15.Přikryl AlešNovák Aleš584  3096
16.Zukal AdamBártík Tomáš68-6-8832106
17.Petr MichalStehlík Oldřich-10-6-10  03  
18.Veselý LukášMalina Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zukal Adam13Novák Aleš31
Petr Michal21Bártík Tomáš13
Veselý Lukáš12Stehlík Oldřich12
Přikryl Aleš40Malina Vítězslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS