Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Štrobl Marek
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34366:497TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
-79-8-9 1301
2.Malina Vítězslav
Stehlík Oldřich
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
-4-5-6  0302
3.Stehlík OldřichKorbel Filip ml.-6-5-6  0303
4.Malina VítězslavDoležal Ondřej-8-7-7  0304
5.Bártík TomášSmola Igor92-97 3114
6.Novák AlešMádr Miloslav-6-2-3  0315
7.Malina VítězslavKorbel Filip ml.-6-16-2  0316
8.Bártík TomášDoležal Ondřej-5-9-8  0317
9.Novák AlešSmola Igor11-8-96-62318
10.Stehlík OldřichMádr Miloslav11-1098 3128
11.Bártík TomášKorbel Filip ml.-610-8-6 1329
12.Novák AlešDoležal Ondřej-8-4166113239
13.Stehlík OldřichSmola IgorWO    03310
14.Malina VítězslavMádr Miloslav         
15.Novák AlešKorbel Filip ml.         
16.Stehlík OldřichDoležal Ondřej         
17.Malina VítězslavSmola Igor         
18.Bártík TomášMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stehlík Oldřich11Korbel Filip ml.30
Malina Vítězslav02Doležal Ondřej21
Bártík Tomáš12Smola Igor11
Novák Aleš12Mádr Miloslav11
WO01WO10
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Svobodová Renata
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34458:517SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Brhel Štěpán
Svoboda Petr
 
 
-587-7103210
2.Jamný Petr
Frolek Radek
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
4-9-7-7 1311
3.Frolek RadekMikeska Jaroslav-7-49-7 1312
4.Jamný PetrHromek Filip-8-7-16  0313
5.Morávek RadimSvoboda Petr-6488 3123
6.Morávek ZdeněkBrhel Štěpán-11-128-4 1324
7.Jamný PetrMikeska Jaroslav-6-6-4  0325
8.Morávek RadimHromek Filip7-768 3135
9.Morávek ZdeněkSvoboda Petr-56-8-9 1336
10.Frolek RadekBrhel Štěpán-137-72-72337
11.Morávek RadimMikeska Jaroslav-87-67-52338
12.Morávek ZdeněkHromek Filip-9-911-9 1339
13.Frolek RadekSvoboda Petr-5-9-8  03310
14.Kubina JaromírBrhel Štěpán         
15.Morávek ZdeněkMikeska Jaroslav         
16.Frolek RadekHromek Filip         
17.Kubina JaromírSvoboda Petr         
18.Morávek RadimBrhel Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolek Radek03Mikeska Jaroslav30
Jamný Petr02Hromek Filip21
Morávek Radim21Svoboda Petr21
Morávek Zdeněk03Brhel Štěpán20
Střídání Kubina Jaromír za Jamný Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:33389:489TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Bartoš Milan
Palbuchta Jiří
 
 
-844-7-102301
2.Vitula Josef
Hruška Pavel
 
 
Chrást Roman
Hort Pavel
 
 
-7-2-6  0302
3.Hruška PavelHort Pavel-7-6-8  0303
4.Dospíšil Jiří ml.Chrást Roman-7-7-4  0304
5.Vitula JosefBartoš Milan15-469 3114
6.Antoš JiříPalbuchta Jiří75-26 3124
7.Dospíšil Jiří ml.Hort Pavel9811  3034
8.Vitula JosefChrást Roman-7-5-9  0335
9.Antoš JiříBartoš Milan11-9810 3145
10.Hruška PavelPalbuchta Jiří-3-5-7  0346
11.Vitula JosefHort Pavel-6-8-5  0347
12.Antoš JiříChrást Roman-32-6-4 1348
13.Hruška PavelBartoš Milan-5-99-2 1349
14.Dospíšil Jiří ml.Palbuchta Jiří-5-9-10  03410
15.Antoš JiříHort Pavel-8    01  
16.Hruška PavelChrást Roman         
17.Dospíšil Jiří ml.Bartoš Milan         
18.Vitula JosefPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Pavel03Hort Pavel21
Dospíšil Jiří ml.12Chrást Roman30
Vitula Josef12Bartoš Milan12
Antoš Jiří21Palbuchta Jiří21
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Michal
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Polášek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20522:445TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Jan
Koníček Michal
 
 
Pospíšil Jiří
Kurka Milan
 
 
108-94 3110
2.Gajdoschík Adrián
Štofka Filip
 
 
Ryšavý Michal
Lamač Petr
 
 
197  3020
3.Štofka FilipRyšavý Michal9-86-993230
4.Koníček MichalLamač Petr8-7-9-7 1331
5.Gajdoschík AdriánKurka Milan-12469 3141
6.Vašíček JanPospíšil Jiří72-118 3151
7.Koníček MichalRyšavý Michal4-71112 3161
8.Gajdoschík AdriánLamač Petr-75-47133271
9.Vašíček JanKurka Milan11-776 3181
10.Štofka FilipPospíšil Jiří-9-4810-42382
11.Gajdoschík AdriánRyšavý Michal-9-8-6  0383
12.Vašíček JanLamač Petr97-2-733293
13.Štofka FilipKurka MilanWO    30103
14.Koníček MichalPospíšil Jiří69-5  21  
15.Vašíček JanRyšavý Michal         
16.Štofka FilipLamač Petr         
17.Koníček MichalKurka Milan         
18.Gajdoschík AdriánPospíšil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štofka Filip11Ryšavý Michal12
Koníček Michal11Lamač Petr12
Gajdoschík Adrián21Kurka Milan02
Vašíček Jan30Pospíšil Jiří11
WO10WO01
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12442:342TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
337  3010
2.Toufar Jan
Vaculík Miloslav
 
 
Zukal Adam
Veselý Lukáš
 
 
-775-583220
3.Toufar JanVeselý Lukáš6-5-119-72321
4.Vaculík MiloslavZukal Adam55-513 3131
5.Juroška IvanPetr Michal535  3041
6.Sigmund IvoPolívka Ondřej494  3051
7.Vaculík MiloslavVeselý Lukáš-6-54953261
8.Juroška IvanZukal Adam49-109 3171
9.Sigmund IvoPetr Michal3109  3081
10.Toufar JanPolívka Ondřej810-83 3191
11.Juroška IvanVeselý Lukáš-67-97932101
12.Sigmund IvoZukal Adam         
13.Toufar JanPetr Michal         
14.Vaculík MiloslavPolívka Ondřej         
15.Sigmund IvoVeselý Lukáš         
16.Toufar JanZukal Adam         
17.Vaculík MiloslavPetr Michal         
18.Juroška IvanPolívka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toufar Jan11Veselý Lukáš12
Vaculík Miloslav20Zukal Adam02
Juroška Ivan30Petr Michal02
Sigmund Ivo20Polívka Ondřej02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Chalupník Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:39747:749nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Novák David
Horák Aleš
 
 
-8-105-7 1301
2.Vybíral Marek
Ondrovčák Miroslav
 
 
Peterka Ondřej
Jelínek Stanislav
 
 
-376-1-32302
3.Forman LiborNovák David-3-769-82303
4.Ondrovčák MiroslavHorák Aleš55-10-1193213
5.Vybíral MarekJelínek Stanislav-718910 3123
6.Vybíral LukášPeterka Ondřej56-59 3133
7.Ondrovčák MiroslavNovák David68-7-283243
8.Vybíral MarekHorák Aleš4-8-97-102344
9.Vybíral LukášJelínek Stanislav-8-12-10  0345
10.Forman LiborPeterka Ondřej9-98-693255
11.Vybíral MarekNovák David-136-4783265
12.Vybíral LukášHorák Aleš-87-88-92366
13.Forman LiborJelínek Stanislav-8-76-12 1367
14.Ondrovčák MiroslavPeterka Ondřej676  3077
15.Vybíral LukášNovák David88-15-5-112378
16.Forman LiborHorák Aleš-5983 3188
17.Ondrovčák MiroslavJelínek Stanislav-4-107-10 1389
18.Vybíral MarekPeterka Ondřej-4949 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Forman Libor22Novák David22
Ondrovčák Miroslav31Horák Aleš22
Vybíral Marek31Jelínek Stanislav31
Vybíral Lukáš13Peterka Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS