Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Šafařík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:18569:507MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
9144  3010
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Stehlík Oldřich
Karel Filip
 
 
3-788 3120
3.Horák AlešKarel Filip8-119-7-112321
4.Peterka OndřejNovák Aleš758  3031
5.Jelínek StanislavBártík Tomáš767  3041
6.Novák DavidStehlík Oldřich75-412 3151
7.Peterka OndřejKarel Filip11-353 3161
8.Jelínek StanislavNovák Aleš-56-86-92362
9.Novák DavidBártík Tomáš877  3072
10.Horák AlešStehlík Oldřich-78-6963282
11.Seďa JakubKarel Filip-46-78-62383
12.Novák DavidNovák Aleš23-7910 3193
13.Horák AlešBártík Tomáš9-89-10-62394
14.Peterka OndřejStehlík Oldřich999  30104
15.Novák DavidKarel Filip657  30  
16.Horák AlešNovák Aleš         
17.Peterka OndřejBártík Tomáš         
18.Seďa JakubStehlík Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Aleš12Karel Filip21
Peterka Ondřej30Novák Aleš12
Jelínek Stanislav11Bártík Tomáš12
Novák David30Stehlík Oldřich03
Seďa Jakub01   
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Chalupník Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30589:566KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
7-55-953210
2.Marek Jaroslav
Ondrovčák Miroslav
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
989  3020
3.Vybíral MarekKorbel Filip ml.-8-6-6  0321
4.Forman LiborSmola Igor9-6-28-92322
5.Vybíral LukášDoležal Ondřej8-978 3132
6.Ondrovčák MiroslavMádr Miloslav-3-8-7  0333
7.Forman LiborKorbel Filip ml.-6-9-6  0334
8.Vybíral LukášSmola Igor67-93 3144
9.Ondrovčák MiroslavDoležal Ondřej96-711 3154
10.Vybíral MarekMádr Miloslav-3498 3164
11.Vybíral LukášKorbel Filip ml.-8-8-8  0365
12.Ondrovčák MiroslavSmola Igor-11758 3175
13.Vybíral MarekDoležal Ondřej1056  3085
14.Forman LiborMádr Miloslav-588-8-82386
15.Marek JaroslavKorbel Filip ml.-7-8-9  0387
16.Vybíral MarekSmola Igor284  3097
17.Forman LiborDoležal Ondřej3-96-5832107
18.Vybíral LukášMádr Miloslav358  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Marek31Korbel Filip ml.40
Forman Libor13Smola Igor13
Vybíral Lukáš21Doležal Ondřej04
Ondrovčák Miroslav21Mádr Miloslav21
Marek Jaroslav01   
Počet diváků: 21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8400:212TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
Morávek Jindřich
Jamný Petr
 
 
3-1065 3110
2.Svoboda Libor
Ličbinský Roman
 
 

 
 
WO    3020
3.Juroška IvanMorávek Jindřich458  3030
4.Ličbinský RomanJamný Petr-55-9473240
5.Svoboda LiborMorávek Zdeněk-10-15-9 1341
6.Sigmund IvoWO    3051
7.Ličbinský RomanMorávek Jindřich77-75 3161
8.Svoboda LiborJamný Petr879  3071
9.Sigmund IvoMorávek Zdeněk1-859 3181
10.Juroška IvanWO    3091
11.Svoboda LiborMorávek Jindřich525  30101
12.Sigmund IvoJamný Petr         
13.Juroška IvanMorávek Zdeněk         
14.Ličbinský Roman         
15.Sigmund IvoMorávek Jindřich         
16.Juroška IvanJamný Petr         
17.Ličbinský RomanMorávek Zdeněk         
18.Svoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juroška Ivan10Morávek Jindřich03
Ličbinský Roman20Jamný Petr02
Svoboda Libor21Morávek Zdeněk11
Sigmund Ivo10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:34656:675KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
Brhel Štěpán
Svoboda Petr
 
 
-771010 3110
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
-6-8-4  0311
3.Zukal AdamBrhel Štěpán-5-7-8  0312
4.Veselý LukášHromek Filip-96-6753222
5.Svoboda LukášSvoboda Petr11-1279 3132
6.Přikryl AlešMikeska Jaroslav67-99 3142
7.Veselý LukášBrhel Štěpán11-88-9103252
8.Svoboda LukášHromek Filip9-10-3-6 1353
9.Přikryl AlešSvoboda Petr-7884 3163
10.Zukal AdamMikeska Jaroslav-8-3-7  0364
11.Svoboda LukášBrhel Štěpán-5-514793274
12.Přikryl AlešHromek Filip8-997 3184
13.Zukal AdamSvoboda Petr-6-46-12 1385
14.Veselý LukášMikeska Jaroslav9-9-7-10 1386
15.Přikryl AlešBrhel Štěpán11-10913 3196
16.Zukal AdamHromek Filip12-8-77-82397
17.Veselý LukášSvoboda Petr-8793 31107
18.Svoboda LukášMikeska Jaroslav-78   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Adam04Brhel Štěpán13
Veselý Lukáš31Hromek Filip22
Svoboda Lukáš21Svoboda Petr13
Přikryl Aleš40Mikeska Jaroslav21
Zápasu byl přítomen komisař Pavel Jirsa



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Michal
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Polášek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:25645:580TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Vitula Josef
Sedlář David
 
 
9-9-69-122301
2.Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
14-11-8783211
3.Koníček MichalAntoš Jiří9-7-7-3 1312
4.Darmovzal ZdeněkSedlář David125-6-8-82313
5.Gajdoschík AdriánVitula Josef8-910-383223
6.Štofka FilipDospíšil Jiří ml.877  3033
7.Darmovzal ZdeněkAntoš Jiří58-11-4-52334
8.Gajdoschík AdriánSedlář David-92711 3144
9.Štofka FilipVitula Josef996  3054
10.Koníček MichalDospíšil Jiří ml.856  3064
11.Gajdoschík AdriánAntoš Jiří749  3074
12.Štofka FilipSedlář David544  3084
13.Koníček MichalVitula Josef8-117-6-92385
14.Darmovzal ZdeněkDospíšil Jiří ml.-99-6-10 1386
15.Štofka FilipAntoš Jiří458  3096
16.Koníček MichalSedlář David-6-9491132106
17.Darmovzal ZdeněkVitula Josef117   20  
18.Gajdoschík AdriánDospíšil Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Michal22Antoš Jiří22
Darmovzal Zdeněk03Sedlář David13
Gajdoschík Adrián30Vitula Josef12
Štofka Filip40Dospíšil Jiří ml.12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Pazdera Miroslav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36620:605Tělovýchovná jednota Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palbuchta Jiří
Ságl Ondřej
 
 
Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
5-9-6-6 1301
2.Babák Petr
Chrást Roman
 
 
Ryšavý Michal
Hrdlička Petr
 
 
797  3011
3.Palbuchta JiříLamač Petr6-9-6-9 1312
4.Ságl OndřejKolařík Jan-3-108-9 1313
5.Babák PetrRyšavý Michal-6-6-8  0314
6.Chrást RomanHrdlička Petr777  3024
7.Ságl OndřejLamač Petr62-6-783234
8.Babák PetrKolařík Jan-9810-10-82335
9.Chrást RomanRyšavý Michal86-10-8-72336
10.Palbuchta JiříHrdlička Petr9-9-7683246
11.Babák PetrLamač Petr551  3056
12.Chrást RomanKolařík Jan326  3066
13.Palbuchta JiříRyšavý Michal-7-5-8  0367
14.Ságl OndřejHrdlička Petr-9124-463277
15.Chrást RomanLamač Petr-5104-3-122378
16.Palbuchta JiříKolařík Jan7-8-9-5 1379
17.Ságl OndřejRyšavý Michal-84-6-6 13710
18.Babák PetrHrdlička Petr6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palbuchta Jiří13Lamač Petr22
Ságl Ondřej22Kolařík Jan31
Babák Petr12Ryšavý Michal40
Chrást Roman22Hrdlička Petr03
Počet diváků: 25
Při utkání byl přítomen komisař Jirsa

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS