Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19512:436KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Forman Libor
 
 
Novák Aleš
Malina Vítězslav
 
 
-101098 3110
2.Vybíral Marek
Vybíral Lukáš
 
 
Bártík Tomáš
Stehlík Oldřich
 
 
374  3020
3.Forman LiborNovák Aleš-7-54583230
4.Vybíral LukášBártík Tomáš755  3040
5.Ondrovčák MiroslavMalina Vítězslav-7-758-82341
6.Vybíral MarekStehlík Oldřich8-847 3151
7.Vybíral LukášNovák Aleš74-88 3161
8.Ondrovčák MiroslavBártík Tomáš-510-7-9 1362
9.Vybíral MarekMalina Vítězslav9-689 3172
10.Forman LiborStehlík Oldřich-8-108933282
11.Ondrovčák MiroslavNovák Aleš-9-7-8  0383
12.Vybíral MarekBártík Tomáš695  3093
13.Forman LiborMalina Vítězslav-86-108832103
14.Vybíral LukášStehlík Oldřich-9767 31  
15.Vybíral MarekNovák Aleš         
16.Forman LiborBártík Tomáš         
17.Vybíral LukášMalina Vítězslav         
18.Ondrovčák MiroslavStehlík Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor30Novák Aleš12
Vybíral Lukáš20Bártík Tomáš12
Ondrovčák Miroslav03Malina Vítězslav12
Vybíral Marek30Stehlík Oldřich02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Šafařík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30306:388TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
7-81-6-82301
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
8-6-8-9 1302
3.Peterka OndřejKorbel Filip ml.-4-7-9  0303
4.Seďa JakubSmola Igor7-8-10-5 1304
5.Novák DavidMádr Miloslav-3-5-3  0305
6.Jelínek StanislavDoležal Ondřej68-12-9-102306
7.Seďa JakubKorbel Filip ml.-4-7-9  0307
8.Novák DavidSmola Igor-4-7-8  0308
9.Jelínek StanislavMádr Miloslav-8-8-4  0309
10.Peterka OndřejDoležal Ondřej4-67-12-1123010
11.Novák DavidKorbel Filip ml.         
12.Jelínek StanislavSmola Igor         
13.Peterka OndřejMádr Miloslav         
14.Seďa JakubDoležal Ondřej         
15.Jelínek StanislavKorbel Filip ml.         
16.Peterka OndřejSmola Igor         
17.Seďa JakubMádr Miloslav         
18.Novák DavidDoležal Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peterka Ondřej02Korbel Filip ml.20
Seďa Jakub02Smola Igor20
Novák David02Mádr Miloslav20
Jelínek Stanislav02Doležal Ondřej20
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27617:558KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Morávek Jindřich
Jamný Petr
 
 
588  3010
2.Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
99-3-9-72311
3.Zukal AdamMorávek Radim-3-8-4  0312
4.Veselý LukášMorávek Zdeněk-77-7653222
5.Svoboda LukášJamný Petr56-810 3132
6.Přikryl AlešMorávek Jindřich944  3042
7.Veselý LukášMorávek Radim48-6-9-82343
8.Svoboda LukášMorávek Zdeněk510-97 3153
9.Přikryl AlešJamný Petr867  3063
10.Zukal AdamMorávek Jindřich75-69 3173
11.Svoboda LukášMorávek Radim5-3-78-82374
12.Přikryl AlešMorávek Zdeněk4-11106 3184
13.Zukal AdamJamný Petr-9-675-152385
14.Veselý LukášMorávek Jindřich695  3095
15.Přikryl AlešMorávek Radim-7-8-7  0396
16.Zukal AdamMorávek Zdeněk-7-5-9  0397
17.Veselý LukášJamný Petr476  30107
18.Svoboda LukášMorávek Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Adam13Morávek Radim40
Veselý Lukáš31Morávek Zdeněk13
Svoboda Lukáš21Jamný Petr13
Přikryl Aleš31Morávek Jindřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Baslík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32238:402SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Toufar Jan
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
-9126-7-72301
2.
 
 
Brhel Štěpán
Svoboda Petr
 
 
WO    0302
3.Toufar JanMikeska Jaroslav-9-6-9  0303
4.Pavelka JakubSvoboda Petr-46-9-5 1304
5.Brhel ŠtěpánWO    0305
6.Svoboda LiborHromek Filip-48-7-10 1306
7.Pavelka JakubMikeska Jaroslav-8-11-11  0307
8.Svoboda PetrWO    0308
9.Svoboda LiborBrhel Štěpán4-103-1043218
10.Toufar JanHromek Filip-6-8-8  0319
11.Mikeska JaroslavWO    03110
12.Svoboda LiborSvoboda Petr         
13.Toufar JanBrhel Štěpán         
14.Pavelka JakubHromek Filip         
15.Svoboda LiborMikeska Jaroslav         
16.Toufar JanSvoboda Petr         
17.Pavelka JakubBrhel Štěpán         
18.Hromek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Toufar Jan02Mikeska Jaroslav20
Pavelka Jakub02Svoboda Petr10
Svoboda Libor11Brhel Štěpán01
   Hromek Filip20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9400:298Tělovýchovná jednota Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamač Petr
Kolařík Jan
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
1-9158 3110
2.Kurka Milan
Ryšavý Michal
 
 
Sedlář David
Vitula Josef
 
 
10-456 3120
3.Kurka MilanSedlář David-2558 3130
4.Lamač PetrAntoš Jiří-75101 3140
5.Kolařík JanDospíšil Jiří ml.-93106 3150
6.Ryšavý MichalVitula Josef567  3060
7.Lamač PetrSedlář David106-23 3170
8.Kolařík JanAntoš Jiří625  3080
9.Ryšavý MichalDospíšil Jiří ml.-8410-463290
10.Kurka MilanVitula Josef98-149 31100
11.Kolařík JanSedlář David         
12.Ryšavý MichalAntoš Jiří         
13.Kurka MilanDospíšil Jiří ml.         
14.Lamač PetrVitula Josef         
15.Ryšavý MichalSedlář David         
16.Kurka MilanAntoš Jiří         
17.Lamač PetrDospíšil Jiří ml.         
18.Kolařík JanVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kurka Milan20Sedlář David02
Lamač Petr20Antoš Jiří02
Kolařík Jan20Dospíšil Jiří ml.02
Ryšavý Michal20Vitula Josef02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Miroslav
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36639:622TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Michal
Baláž Branislav
 
 
Ságl Ondřej
Palbuchta Jiří
 
 
8-84-1253210
2.Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
Chrást Roman
Babák Petr
 
 
7-3-77-82311
3.Koníček MichalChrást Roman-9-8-9  0312
4.Baláž BranislavSágl Ondřej9-8-127-72313
5.Gajdoschík AdriánBabák Petr-7-11-10  0314
6.Štofka FilipPalbuchta Jiří-6-537-92315
7.Baláž BranislavChrást Roman-596-7-92316
8.Gajdoschík AdriánSágl Ondřej353  3026
9.Štofka FilipBabák Petr14-109 3136
10.Koníček MichalPalbuchta Jiří1138  3046
11.Gajdoschík AdriánChrást Roman717  3056
12.Štofka FilipSágl Ondřej-6-679-72357
13.Koníček MichalBabák Petr-5-4-7  0358
14.Baláž BranislavPalbuchta Jiří7-5-86-92359
15.Štofka FilipChrást Roman10-128-673269
16.Koníček MichalSágl Ondřej103-712 3179
17.Baláž BranislavBabák Petr-9-3-5  03710
18.Gajdoschík AdriánPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Michal22Chrást Roman22
Baláž Branislav04Ságl Ondřej22
Gajdoschík Adrián21Babák Petr31
Štofka Filip22Palbuchta Jiří21
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS