Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Miroslav
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29601:573TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
9-97-773210
2.Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
Novák David
Seďa Jakub
 
 
-16-7-7  0311
3.Koníček MichalNovák David11-6-10-5 1312
4.Darmovzal ZdeněkHorák Aleš78-9-943222
5.Gajdoschík AdriánPeterka Ondřej497  3032
6.Štofka FilipSeďa Jakub293  3042
7.Darmovzal ZdeněkNovák David-3-48-11 1343
8.Gajdoschík AdriánHorák Aleš10112  3053
9.Štofka FilipPeterka Ondřej117-79 3163
10.Koníček MichalSeďa Jakub-9939 3173
11.Gajdoschík AdriánNovák David-94-101063283
12.Štofka FilipHorák Aleš78-10-1083293
13.Koníček MichalPeterka Ondřej2-8-7-4 1394
14.Darmovzal ZdeněkSeďa Jakub-4-10-9  0395
15.Štofka FilipNovák David-6-27-2 1396
16.Koníček MichalHorák Aleš-9859 31106
17.Darmovzal ZdeněkPeterka Ondřej-9    01  
18.Gajdoschík AdriánSeďa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Michal22Novák David31
Darmovzal Zdeněk12Horák Aleš04
Gajdoschík Adrián30Peterka Ondřej12
Štofka Filip31Seďa Jakub12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:33564:592KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamač Petr
Pospíšil Jiří
 
 
Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
-7-10-13  0301
2.Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
Ondrovčák Miroslav
Forman Libor
 
 
9-1010-4-72302
3.Pospíšil JiříVybíral Marek-10-5-8  0303
4.Lamač PetrVybíral Lukáš-76-6-8 1304
5.Kolařík JanOndrovčák Miroslav8-6-49-82305
6.Ryšavý MichalForman Libor9910  3015
7.Lamač PetrVybíral Marek-710-7-7 1316
8.Kolařík JanVybíral Lukáš9111  3026
9.Ryšavý MichalOndrovčák Miroslav783  3036
10.Pospíšil JiříForman Libor-5-2-4  0337
11.Kolařík JanVybíral Marek9-5-6-7 1338
12.Ryšavý MichalVybíral Lukáš5913  3048
13.Pospíšil JiříOndrovčák Miroslav-87-8353258
14.Lamač PetrForman Libor69-97 3168
15.Ryšavý MichalVybíral Marek-106-69-92369
16.Pospíšil JiříVybíral Lukáš-9103-10-323610
17.Lamač PetrOndrovčák Miroslav         
18.Kolařík JanForman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Jiří13Vybíral Marek40
Lamač Petr12Vybíral Lukáš22
Kolařík Jan12Ondrovčák Miroslav12
Ryšavý Michal31Forman Libor12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:33628:610TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
5103  3010
2.Vitula Josef
Sedlář David
 
 
Toufar Jan
Vaculík Miloslav
 
 
47-10-11-82311
3.Antoš JiříSigmund Ivo99-9-8-62312
4.Sedlář DavidVaculík Miloslav955  3022
5.Vitula JosefSvoboda Libor-8-9-6  0323
6.Dospíšil Jiří ml.Toufar Jan109-5-8-32324
7.Sedlář DavidSigmund Ivo-7-84-2 1325
8.Vitula JosefVaculík Miloslav6311  3035
9.Dospíšil Jiří ml.Svoboda Libor-8876 3145
10.Antoš JiříToufar Jan-8-84-5 1346
11.Vitula JosefSigmund Ivo-614-9-3 1347
12.Dospíšil Jiří ml.Vaculík Miloslav-85-710-72348
13.Antoš JiříSvoboda Libor47-10-10-112349
14.Sedlář DavidToufar Jan-107104 3159
15.Dospíšil Jiří ml.Juroška Ivan884  3069
16.Antoš JiříVaculík Miloslav76-811 3179
17.Sedlář DavidSvoboda Libor-6-7-2  03710
18.Vitula JosefToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří13Sigmund Ivo30
Sedlář David22Vaculík Miloslav13
Vitula Josef12Svoboda Libor31
Dospíšil Jiří ml.22Toufar Jan21
   Juroška Ivan01
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12424:333TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Chrást Roman
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
6-106-973210
2.Babák Petr
Ságl Ondřej
 
 
Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
66-56 3120
3.Hort PavelPřikryl Aleš25-99 3130
4.Chrást RomanVeselý Lukáš108-108 3140
5.Ságl OndřejSvoboda Lukáš679  3050
6.Babák PetrZukal Adam4-99-943260
7.Chrást RomanPřikryl Aleš8-1-9773270
8.Ságl OndřejVeselý Lukáš8-466 3180
9.Babák PetrSvoboda Lukáš8-7-9653290
10.Hort PavelZukal Adam4511  30100
11.Ságl OndřejPřikryl Aleš         
12.Babák PetrVeselý Lukáš         
13.Hort PavelSvoboda Lukáš         
14.Chrást RomanZukal Adam         
15.Babák PetrPřikryl Aleš         
16.Hort PavelVeselý Lukáš         
17.Chrást RomanSvoboda Lukáš         
18.Ságl OndřejZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hort Pavel20Přikryl Aleš02
Chrást Roman20Veselý Lukáš02
Ságl Ondřej20Svoboda Lukáš02
Babák Petr20Zukal Adam02
Počet diváků: 14



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Svobodová Renata
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28641:604TJ Jiskra Strážnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obrdlík Štěpán
Jamný Petr
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
876  3010
2.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Malina Vítězslav
Karel Filip
 
 
923  3020
3.Obrdlík ŠtěpánKarel Filip-5-85-7 1321
4.Morávek RadimNovák Aleš-3883 3131
5.Jamný PetrBártík Tomáš8-4109 3141
6.Morávek ZdeněkStehlík Oldřich1210-62 3151
7.Morávek RadimKarel Filip-5968 3161
8.Jamný PetrNovák Aleš9-9-8-8 1362
9.Morávek ZdeněkBártík Tomáš-9-79-9 1363
10.Obrdlík ŠtěpánStehlík Oldřich-499-7-82364
11.Jamný PetrKarel Filip-1097-5-72365
12.Morávek ZdeněkNovák Aleš-106109 3175
13.Obrdlík ŠtěpánBártík Tomáš98-6-10-82376
14.Morávek RadimStehlík Oldřich348  3086
15.Morávek ZdeněkKarel Filip89-87 3196
16.Obrdlík ŠtěpánNovák Aleš3-3-3-9 1397
17.Morávek RadimBártík Tomáš114-79 31107
18.Jamný PetrStehlík Oldřich-9-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán04Karel Filip22
Morávek Radim40Novák Aleš22
Jamný Petr12Bártík Tomáš22
Morávek Zdeněk31Stehlík Oldřich12
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:39532:639TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek Filip
Bruckner Tomáš
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
7-23-8-92301
2.Brhel Štěpán
Svoboda Petr
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
9-109-673211
3.Brhel ŠtěpánKorbel Filip ml.-7-37-8 1312
4.Hromek FilipSmola Igor-9-7-3  0313
5.Bruckner TomášMádr Miloslav-15-88853223
6.Svoboda PetrDoležal Ondřej-887-4103233
7.Hromek FilipKorbel Filip ml.-12995 3143
8.Bruckner TomášSmola Igor677  3053
9.Svoboda PetrMádr Miloslav-6510-7-72354
10.Brhel ŠtěpánDoležal Ondřej-4-71110-62355
11.Bruckner TomášKorbel Filip ml.-10-1-4  0356
12.Svoboda PetrSmola Igor-9-9-5  0357
13.Brhel ŠtěpánMádr Miloslav-0-0-0  0358
14.Hromek FilipDoležal Ondřej-9-1210993268
15.Svoboda PetrKorbel Filip ml.-5-6-6  0369
16.Buriánek PatrikSmola Igor-5-10-4  03610
17.Hromek FilipMádr Miloslav-7-910  12  
18.Bruckner TomášDoležal Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Štěpán03Korbel Filip ml.31
Hromek Filip21Smola Igor31
Bruckner Tomáš21Mádr Miloslav21
Svoboda Petr13Doležal Ondřej12
Buriánek Patrik01   
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS