Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Staněk Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16495:433Tělovýchovná jednota Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamač Petr
Kolařík Jan
 
 
Peterka Ondřej
Horák Aleš
 
 
108-511 3110
2.Kurka Milan
Ryšavý Michal
 
 
Novák David
Seďa Jakub
 
 
599  3020
3.Hrdlička PetrNovák David-86-5-9 1321
4.Kolařík JanHorák Aleš-7795 3131
5.Lamač PetrPeterka Ondřej2115  3041
6.Ryšavý MichalSeďa Jakub637  3051
7.Kolařík JanNovák David98-97 3161
8.Lamač PetrHorák Aleš-8-5410163271
9.Ryšavý MichalPeterka Ondřej997  3081
10.Hrdlička PetrSeďa Jakub9-5-5-9 1382
11.Lamač PetrNovák David-1010-8-10 1383
12.Ryšavý MichalHorák Aleš9-466 3193
13.Hrdlička PetrPeterka Ondřej-91157 31103
14.Kolařík JanSeďa Jakub10-1-47 22  
15.Ryšavý MichalNovák David         
16.Hrdlička PetrHorák Aleš         
17.Kolařík JanPeterka Ondřej         
18.Lamač PetrSeďa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdlička Petr12Novák David21
Kolařík Jan20Horák Aleš03
Lamač Petr21Peterka Ondřej03
Ryšavý Michal30Seďa Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Michal
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Polášek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34396:477KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
-5-7-3  0301
2.Štofka Filip
Baláž Branislav
 
 
Ondrovčák Miroslav
Forman Libor
 
 
-3-7-5  0302
3.Koníček MichalVybíral Marek-11-65-8 1303
4.Baláž BranislavVybíral Lukáš-10-9-5  0304
5.Darmovzal ZdeněkOndrovčák Miroslav-11-6-10  0305
6.Štofka FilipForman Libor-525-4103215
7.Baláž BranislavVybíral Marek-8-10-7  0316
8.Darmovzal ZdeněkVybíral Lukáš6-9-7-4 1317
9.Štofka FilipOndrovčák Miroslav663  3027
10.Koníček MichalForman Libor6-7-6-3 1328
11.Koníček MarekVybíral Marek-6-710-6 1329
12.Štofka FilipVybíral Lukáš68-15-7103239
13.Koníček MichalOndrovčák Miroslav6-10-5-7 13310
14.Baláž BranislavForman Libor         
15.Štofka FilipVybíral Marek         
16.Koníček MichalVybíral Lukáš         
17.Baláž BranislavOndrovčák Miroslav         
18.Koníček MarekForman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koníček Michal03Vybíral Marek30
Baláž Branislav02Vybíral Lukáš21
Darmovzal Zdeněk02Ondrovčák Miroslav21
Štofka Filip30Forman Libor11
Koníček Marek01   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Pazdera Miroslav
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19528:383TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Chrást Roman
 
 
Svoboda Libor
Toufar Jan
 
 
-11884 3110
2.Babák Petr
Ságl Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Hort PavelJuroška Ivan-3-79-7 1321
4.Ságl OndřejSvoboda Libor5-88-7-112322
5.Chrást RomanToufar Jan239  3032
6.Babák PetrWO    3042
7.Ságl OndřejŽJuroška Ivan-5106-183252
8.Chrást RomanSvoboda Libor-3-5-9  0353
9.Babák PetrToufar Jan7611  3063
10.Hort PavelWO    3073
11.Chrást RomanJuroška Ivan95-10-9-82374
12.Babák PetrSvoboda Libor-1096-993284
13.Hort PavelToufar Jan812-8-663294
14.Ságl OndřejWO    30104
15.Babák PetrJuroška Ivan         
16.Hort PavelSvoboda Libor         
17.Ságl OndřejToufar Jan         
18.Chrást Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hort Pavel11Juroška Ivan21
Ságl Ondřej11Svoboda Libor21
Chrást Roman12Toufar Jan03
Babák Petr20   
WO40WO04
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Černoch Rostislav
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Krištof Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33393:474KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
710-86 3110
2.Vitula Josef
Sedlář David
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
57-79 3120
3.Dospíšil Jiří ml.Veselý Lukáš-84-9-7 1321
4.Antoš JiříPřikryl Aleš-7-6-8  0322
5.Vitula JosefSvoboda Lukáš9-7-11-8 1323
6.Sedlář DavidZukal Adam8-5-8-7 1324
7.Antoš JiříVeselý Lukáš6-11-7-3 1325
8.Vitula JosefPřikryl Aleš-9-4-7  0326
9.Sedlář DavidSvoboda Lukáš-9-8-3  0327
10.Dospíšil Jiří ml.Zukal Adam76-95 3137
11.Vitula JosefVeselý Lukáš-6-7-7  0338
12.Sedlář DavidPřikryl Aleš-9-199-42339
13.Dospíšil Jiří ml.Svoboda Lukáš-8-3-6  03310
14.Antoš JiříZukal Adam         
15.Sedlář DavidVeselý Lukáš         
16.Dospíšil Jiří ml.Přikryl Aleš         
17.Antoš JiříSvoboda Lukáš         
18.Vitula JosefZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dospíšil Jiří ml.12Veselý Lukáš30
Antoš Jiří02Přikryl Aleš30
Vitula Josef03Svoboda Lukáš30
Sedlář David03Zukal Adam11
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28619:572SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
Novák Aleš
Malina Vítězslav
 
 
4-1182 3110
2.Bruckner Tomáš
Hromek Filip
 
 
Bártík Tomáš
Stehlík Oldřich
 
 
-6-4-1  0311
3.Bruckner TomášNovák Aleš10-99-9-92312
4.Hromek FilipBártík Tomáš-9887 3122
5.Svoboda PetrStehlík Oldřich66-8-11-22323
6.Mikeska JaroslavMalina Vítězslav69-95 3133
7.Hromek FilipNovák Aleš-812-3-12 1334
8.Svoboda PetrBártík Tomáš-4-8-6  0335
9.Mikeska JaroslavStehlík Oldřich95-114 3145
10.Bruckner TomášMalina Vítězslav7-79-1043255
11.Svoboda PetrNovák Aleš-8-11-12  0356
12.Mikeska JaroslavBártík Tomáš755  3066
13.Bruckner TomášStehlík Oldřich9-10-8-4 1367
14.Hromek FilipMalina Vítězslav567  3077
15.Mikeska JaroslavNovák Aleš9108  3087
16.Bruckner TomášBártík Tomáš8-7210 3197
17.Hromek FilipStehlík Oldřich649  30107
18.Svoboda PetrMalina Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bruckner Tomáš22Novák Aleš31
Hromek Filip31Bártík Tomáš13
Svoboda Petr03Stehlík Oldřich22
Mikeska Jaroslav40Malina Vítězslav03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Svobodová Renata
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:30399:473TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamný Petr
Obrdlík Štěpán
 
 
Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
10-7-109-62301
2.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Korbel Filip ml.
Šindelář Radim
 
 
-105-5-8 1302
3.Jamný PetrKorbel Filip ml.-9-9-9  0303
4.Morávek ZdeněkSmola Igor-72-5-8 1304
5.Morávek RadimMádr Miloslav12910  3014
6.Obrdlík ŠtěpánŠindelář Radim9-10-43-82315
7.Morávek ZdeněkKorbel Filip ml.-54-6-2 1316
8.Morávek RadimSmola Igor993  3026
9.Obrdlík ŠtěpánMádr Miloslav-3-7-9  0327
10.Jamný PetrŠindelář Radim-910-5-3 1328
11.Morávek RadimKorbel Filip ml.17-3-98-42329
12.Obrdlík ŠtěpánSmola Igor-3-49-11 13210
13.Jamný PetrMádr Miloslav         
14.Morávek ZdeněkŠindelář Radim         
15.Obrdlík ŠtěpánKorbel Filip ml.         
16.Jamný PetrSmola Igor         
17.Morávek ZdeněkMádr Miloslav         
18.Morávek RadimŠindelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jamný Petr02Korbel Filip ml.30
Morávek Zdeněk02Smola Igor21
Morávek Radim21Mádr Miloslav11
Obrdlík Štěpán03Šindelář Radim20
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS