Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Šafařík Jan
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Šafařík Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31638:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Filák Tomáš
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
6-4-47-102301
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
724  3011
3.Seďa JakubFrolek Radek8-7-9-6 1312
4.Horák AlešMorávek Radim-5-861273222
5.Filák TomášVaverka Lubomír11-7-6-10 1323
6.Novák DavidMorávek Zdeněk3-796 3133
7.Horák AlešFrolek Radek8-988 3143
8.Filák TomášMorávek Radim-8-4-3  0344
9.Novák DavidVaverka Lubomír485  3054
10.Seďa JakubMorávek Zdeněk-10-99-9 1355
11.Filák TomášFrolek Radek874  3065
12.Novák DavidMorávek Radim12114  3075
13.Seďa JakubVaverka Lubomír7-8-7-13 1376
14.Horák AlešMorávek Zdeněk777  3086
15.Novák DavidFrolek Radek855  3096
16.Seďa JakubMorávek Radim39-7-3-82397
17.Horák AlešVaverka Lubomír-4-75-7 1398
18.Filák TomášMorávek Zdeněk-48-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seďa Jakub04Frolek Radek13
Horák Aleš31Morávek Radim22
Filák Tomáš13Vaverka Lubomír31
Novák David40Morávek Zdeněk22
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Chalupník Jiří
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Tuhý Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7395:246KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Forman Libor
 
 

 
 
WO    3010
2.Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
Hromek Filip
Svoboda Petr
 
 
884  3020
3.Forman LiborBruckner Tomáš662  3030
4.Ondrovčák MiroslavHromek Filip-4-11-8  0331
5.Vybíral MarekSvoboda Petr188-73 3141
6.Vybíral LukášWO    3051
7.Ondrovčák MiroslavBruckner Tomáš11-964 3161
8.Vybíral MarekHromek Filip868  3071
9.Vybíral LukášSvoboda Petr8-996 3181
10.Forman LiborPodrazil David788  3091
11.Vybíral MarekBruckner Tomáš47-64 31101
12.Vybíral LukášHromek Filip7-7   11  
13.Forman LiborSvoboda Petr         
14.Ondrovčák MiroslavPodrazil David         
15.Vybíral LukášBruckner Tomáš         
16.Forman LiborHromek Filip         
17.Ondrovčák MiroslavSvoboda Petr         
18.Vybíral MarekPodrazil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Forman Libor20Bruckner Tomáš03
Ondrovčák Miroslav11Hromek Filip11
Vybíral Marek30Svoboda Petr02
Vybíral Lukáš10Podrazil David01
WO20WO02
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Štrobl Marek
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Křehlík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37660:679Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Vitula Josef
Sedlář David
 
 
-9107-883210
2.Malina Vítězslav
Karel Filip
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-2-310-2 1311
3.Bártík TomášAntoš Jiří4-107-10-102312
4.Stehlík OldřichDospíšil Jiří ml.-411-2-4 1313
5.Karel FilipSedlář David-129-311-82314
6.Novák AlešVitula Josef1019  3024
7.Stehlík OldřichAntoš Jiří-4-797103234
8.Karel FilipDospíšil Jiří ml.-5-12-9  0335
9.Novák AlešSedlář David106-107 3145
10.Bártík TomášVitula Josef473  3055
11.Karel FilipAntoš Jiří-107-911-82356
12.Novák AlešDospíšil Jiří ml.-5686 3166
13.Bártík TomášSedlář David4-8-7-6 1367
14.Stehlík OldřichVitula Josef-6-6-13  0368
15.Novák AlešAntoš Jiří-62146 3178
16.Bártík TomášDospíšil Jiří ml.-75-4-8 1379
17.Stehlík OldřichSedlář David6108  3089
18.Karel FilipVitula Josef-7-64-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártík Tomáš13Antoš Jiří22
Stehlík Oldřich22Dospíšil Jiří ml.31
Karel Filip04Sedlář David22
Novák Aleš40Vitula Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19537:460TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
-56114 3110
2.Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
Chrást Roman
Hort Pavel
 
 
7-89-8113220
3.Mádr MiloslavChrást Roman103-11-9-32321
4.Smola IgorHort Pavel374  3031
5.Doležal OndřejBabák Petr58-49 3141
6.Korbel Filip ml.Palbuchta Jiří365  3051
7.Smola IgorChrást Roman5-4-7-6 1352
8.Doležal OndřejHort Pavel6-7-8-7 1353
9.Korbel Filip ml.Babák Petr598  3063
10.Mádr MiloslavPalbuchta Jiří4-5-101093273
11.Doležal OndřejChrást Roman59-10-4-112374
12.Korbel Filip ml.Hort Pavel489  3084
13.Mádr MiloslavBabák Petr557  3094
14.Smola IgorPalbuchta Jiří8-899 31104
15.Korbel Filip ml.Chrást Roman115   20  
16.Mádr MiloslavHort Pavel         
17.Smola IgorBabák Petr         
18.Doležal OndřejPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav21Chrást Roman30
Smola Igor21Hort Pavel12
Doležal Ondřej12Babák Petr03
Korbel Filip ml.30Palbuchta Jiří03
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Baslík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35566:622TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Vaculík Miloslav
 
 
Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
7-6-511-82301
2.Oškrdal Jan
Pavelka Jakub
 
 
Koníček Michal
Grufík Kamil
 
 
-4-5-5  0302
3.Oškrdal JanŠtofka Filip-3-4-2  0303
4.Pavelka JakubGajdoschík Adrián-5-11-9  0304
5.Vaculík MiloslavKoníček Michal79-79 3114
6.Svoboda LiborGrufík Kamil854  3024
7.Pavelka JakubŠtofka Filip-5109-6-72325
8.Vaculík MiloslavGajdoschík Adrián1189  3035
9.Svoboda LiborKoníček Michal8-596 3145
10.Oškrdal JanGrufík Kamil-11-86-9 1346
11.Vaculík MiloslavŠtofka Filip9-810-393256
12.Svoboda LiborGajdoschík Adrián6-9513 3166
13.Oškrdal JanKoníček Michal9-7-11-5 1367
14.Pavelka JakubGrufík Kamil6104  3077
15.Svoboda LiborŠtofka Filip9-74-9-72378
16.Oškrdal JanGajdoschík Adrián-5-10-9  0379
17.Pavelka JakubKoníček Michal-6-8-7  03710
18.Vaculík MiloslavGrufík Kamil9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oškrdal Jan04Štofka Filip31
Pavelka Jakub13Gajdoschík Adrián22
Vaculík Miloslav30Koníček Michal22
Svoboda Libor31Grufík Kamil12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Švancara Vladimír
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:25Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15466:388KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Polívka Ondřej
 
 
Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
911-8-943210
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Hrdlička Petr
Kurka Milan
 
 
-61588 3120
3.Polívka OndřejKolařík Jan-1297-593230
4.Veselý LukášLamač Petr3-7132 3140
5.Svoboda LukášKurka Milan7118  3050
6.Přikryl AlešHrdlička Petr495  3060
7.Veselý LukášKolařík Jan-3-5-4  0361
8.Svoboda LukášLamač Petr628  3071
9.Přikryl AlešKurka Milan422  3081
10.Polívka OndřejHrdlička Petr12-999 3191
11.Svoboda LukášKolařík Jan-3-82-8 1392
12.Přikryl AlešLamač Petr-10310-10732102
13.Polívka OndřejKurka Milan657  30  
14.Veselý LukášHrdlička Petr         
15.Přikryl AlešKolařík Jan         
16.Polívka OndřejLamač Petr         
17.Veselý LukášKurka Milan         
18.Svoboda LukášHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polívka Ondřej20Kolařík Jan21
Veselý Lukáš11Lamač Petr03
Svoboda Lukáš21Kurka Milan02
Přikryl Aleš30Hrdlička Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS