Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Baslík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33631:630TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Miloslav
Střítežský Roman
 
 
Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
-10-10-9  0301
2.Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
Novák David
Seďa Jakub
 
 
5-4911 3111
3.Střítežský RomanNovák David-7-4-5  0312
4.Vaculík MiloslavHorák Aleš-11713-6103222
5.Juroška IvanPeterka Ondřej21210  3032
6.Sigmund IvoSeďa Jakub6-579 3142
7.Vaculík MiloslavNovák David98-6-7-72343
8.Juroška IvanHorák Aleš1042  3053
9.Sigmund IvoPeterka Ondřej106-58 3163
10.Střítežský RomanSeďa Jakub-6-8-7  0364
11.Juroška IvanNovák David38-8-3-92365
12.Sigmund IvoHorák Aleš9-659 3175
13.Střítežský RomanPeterka Ondřej-9-6-5  0376
14.Vaculík MiloslavSeďa Jakub5-962 3186
15.Sigmund IvoNovák David-2158-993296
16.Střítežský RomanHorák Aleš-8-610-9 1397
17.Vaculík MiloslavPeterka Ondřej-10-5-5  0398
18.Juroška IvanSeďa Jakub852  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střítežský Roman04Novák David31
Vaculík Miloslav22Horák Aleš13
Juroška Ivan31Peterka Ondřej22
Sigmund Ivo40Seďa Jakub13
Počet diváků: 37009
Na utkání byl přítomen komisař ČAST. V utkání číslo 15 ŽK hráč Sigmund Ivo za kopání do stolu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:43711:728KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Polívka Ondřej
 
 
Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
-71-9963210
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Ondrovčák Miroslav
Forman Libor
 
 
-9-795-102311
3.Polívka OndřejVybíral Marek-7-5-8  0312
4.Veselý LukášVybíral Lukáš-525-1073222
5.Svoboda LukášOndrovčák Miroslav689  3032
6.Přikryl AlešForman Libor-737-823242
7.Veselý LukášVybíral Marek9-6-9-4 1343
8.Svoboda LukášVybíral Lukáš10-117-9-32344
9.Přikryl AlešOndrovčák Miroslav-956-693254
10.Polívka OndřejForman Libor-61311-9-72355
11.Svoboda LukášVybíral Marek5-10-3-8 1356
12.Přikryl AlešVybíral Lukáš-68612 3166
13.Polívka OndřejOndrovčák Miroslav-6-78-7 1367
14.Veselý LukášForman Libor-4-210743277
15.Přikryl AlešVybíral Marek-1010-7-8 1378
16.Polívka OndřejVybíral Lukáš-66-6-9 1379
17.Veselý LukášOndrovčák Miroslav9-45-933289
18.Svoboda LukášForman Libor-7-124-1 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Ondřej04Vybíral Marek40
Veselý Lukáš31Vybíral Lukáš22
Svoboda Lukáš13Ondrovčák Miroslav13
Přikryl Aleš31Forman Libor22
Utkání byl přítomen komisař Teplan Stanislav



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13482:383TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Michal
Baláž Branislav
 
 
Novák Aleš
Malina Vítězslav
 
 
-7-1046-62301
2.Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
Bártík Tomáš
Stehlík Oldřich
 
 
64-1010 3111
3.Koníček MichalBártík Tomáš-69-4-8 1312
4.Baláž BranislavStehlík Oldřich1297  3022
5.Gajdoschík AdriánNovák Aleš512-83 3132
6.Štofka FilipMalina Vítězslav49-96 3142
7.Baláž BranislavBártík Tomáš386  3052
8.Gajdoschík AdriánStehlík Oldřich665  3062
9.Štofka FilipNovák Aleš5-644 3172
10.Koníček MichalMalina Vítězslav3-9819 3182
11.Gajdoschík AdriánBártík Tomáš910-98 3192
12.Štofka FilipStehlík Oldřich8-7119 31102
13.Koníček MichalNovák Aleš62-4  21  
14.Baláž BranislavMalina Vítězslav         
15.Štofka FilipBártík Tomáš         
16.Koníček MichalStehlík Oldřich         
17.Baláž BranislavNovák Aleš         
18.Gajdoschík AdriánMalina Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Michal11Bártík Tomáš12
Baláž Branislav20Stehlík Oldřich03
Gajdoschík Adrián30Novák Aleš02
Štofka Filip30Malina Vítězslav02
Počet diváků: 2
Utkání navštívil komisař.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40672:708TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurka Milan
Hrdlička Petr
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
-4-6-5  0301
2.Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
97-12-5-52302
3.Pospíšil JiříKorbel Filip ml.-6-9-7  0303
4.Hrdlička PetrSmola Igor-858-7-102304
5.Kolařík JanDoležal Ondřej689  3014
6.Ryšavý MichalMádr Miloslav-3-879123224
7.Lamač PetrKorbel Filip ml.-9-64-8 1325
8.Kolařík JanSmola Igor-6108-2-32326
9.Ryšavý MichalDoležal Ondřej474  3036
10.Pospíšil JiříMádr Miloslav-8-10-7  0337
11.Kolařík JanKorbel Filip ml.11-6-11-8 1338
12.Ryšavý MichalSmola Igor14-9712 3148
13.Pospíšil JiříDoležal Ondřej73-8-8-62349
14.Lamač PetrMádr Miloslav7-66-1073259
15.Ryšavý MichalKorbel Filip ml.-1077-643269
16.Pospíšil JiříSmola Igor-8976 3179
17.Lamač PetrDoležal Ondřej-77-610113289
18.Kolařík JanMádr Miloslav-8-5-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Jiří13Korbel Filip ml.31
Hrdlička Petr01Smola Igor22
Kolařík Jan13Doležal Ondřej13
Ryšavý Michal40Mádr Miloslav22
Lamač Petr21   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Dospíšil Jiří
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Krištof Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3364:218Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Sedlář David
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Jindřich
 
 
5-7104 3110
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Vaverka Lubomír
Jamný Petr
 
 
666  3020
3.Antoš JiříMorávek Zdeněk10-1043 3130
4.Sedlář DavidMorávek Jindřich61110  3040
5.Vitula JosefJamný Petr-1010410 3150
6.Dospíšil Jiří ml.Vaverka Lubomír333  3060
7.Sedlář DavidMorávek Zdeněk635  3070
8.Vitula JosefMorávek Jindřich977  3080
9.Dospíšil Jiří ml.Jamný Petr564  3090
10.Antoš JiříVaverka Lubomír377  30100
11.Vitula JosefMorávek Zdeněk         
12.Dospíšil Jiří ml.Morávek Jindřich         
13.Antoš JiříJamný Petr         
14.Sedlář DavidVaverka Lubomír         
15.Dospíšil Jiří ml.Morávek Zdeněk         
16.Antoš JiříMorávek Jindřich         
17.Sedlář DavidJamný Petr         
18.Vitula JosefVaverka Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří20Morávek Zdeněk02
Sedlář David20Morávek Jindřich02
Vitula Josef20Jamný Petr02
Dospíšil Jiří ml.20Vaverka Lubomír02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11443:303TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Chrást Roman
 
 
Bruckner Tomáš
Podrazil David
 
 
397  3010
2.Ságl Ondřej
Javůrek Martin
 
 
Brhel Richard
Hromek Filip
 
 
84-95 3120
3.Babák PetrHromek Filip8-122-743230
4.Javůrek MartinBruckner Tomáš-8859 3140
5.Ságl OndřejPodrazil David4118  3050
6.Chrást RomanBrhel Richard242  3060
7.Javůrek MartinHromek Filip-8-11-8  0361
8.Ságl OndřejBruckner Tomáš354  3071
9.Chrást RomanPodrazil David226  3081
10.Babák PetrBrhel Richard-9597 3191
11.Ságl OndřejHromek Filip-79-8-11 1392
12.Chrást RomanBruckner Tomáš1127  30102
13.Babák PetrPodrazil David         
14.Javůrek MartinBrhel Richard         
15.Chrást RomanHromek Filip         
16.Babák PetrBruckner Tomáš         
17.Javůrek MartinPodrazil David         
18.Ságl OndřejBrhel Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babák Petr20Hromek Filip21
Javůrek Martin11Bruckner Tomáš03
Ságl Ondřej21Podrazil David02
Chrást Roman30Brhel Richard02
Počet diváků: 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS