Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Michal
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Šafaříková Sandra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23609:552MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Sedlář David
Sedlář Jakub
 
 
295  3010
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Vitula Josef
Antoš Jiří
 
 
-107-6-6 1311
3.Seďa JakubAntoš Jiří-2-8710-102312
4.Horák AlešVitula Josef-109-7653222
5.Peterka OndřejSedlář David-6888 3132
6.Novák DavidSedlář Jakub4910  3042
7.Horák AlešAntoš Jiří6-108-9-82343
8.Peterka OndřejVitula Josef13-8-59-102344
9.Novák DavidSedlář David678  3054
10.Seďa JakubSedlář Jakub-51093 3164
11.Peterka OndřejAntoš Jiří9-10118 3174
12.Novák DavidVitula Josef878  3084
13.Seďa JakubSedlář David-9-11-6  0385
14.Horák AlešSedlář Jakub-610310 3195
15.Novák DavidAntoš Jiří10-162-101132105
16.Seďa JakubVitula Josef108-10-8-1223  
17.Horák AlešSedlář David         
18.Peterka OndřejSedlář Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seďa Jakub12Antoš Jiří22
Horák Aleš21Vitula Josef12
Peterka Ondřej21Sedlář David12
Novák David40Sedlář Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Chalupník Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15501:422KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forman Libor
Ondrovčák Miroslav
 
 
Ságl Ondřej
Javůrek Martin
 
 
1089  3010
2.Vybíral Marek
Vybíral Lukáš
 
 
Babák Petr
Chrást Roman
 
 
9-13511 3120
3.Forman LiborChrást Roman-6-1167-82321
4.Vybíral LukášSágl Ondřej5-123-1043231
5.Vybíral MarekJavůrek Martin7-857 3141
6.Ondrovčák MiroslavBabák Petr2-8-51033251
7.Vybíral LukášChrást Roman-774-10-52352
8.Vybíral MarekSágl Ondřej1089  3062
9.Ondrovčák MiroslavJavůrek Martin84-112 3172
10.Forman LiborBabák Petr878  3082
11.Vybíral MarekChrást Roman-6765 3192
12.Ondrovčák MiroslavSágl Ondřej10-3814 31102
13.Forman LiborJavůrek Martin         
14.Vybíral LukášBabák Petr         
15.Ondrovčák MiroslavChrást Roman         
16.Forman LiborSágl Ondřej         
17.Vybíral LukášJavůrek Martin         
18.Vybíral MarekBabák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor11Chrást Roman21
Vybíral Lukáš11Ságl Ondřej03
Vybíral Marek30Javůrek Martin02
Ondrovčák Miroslav30Babák Petr02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Svobodová Renata
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32329:437TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Morávek Jindřich
 
 
Gajdoschík Adrián
Štofka Filip
 
 
-8-109-6 1301
2.Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
Koníček Michal
Baláž Branislav
 
 
9-8-512-52302
3.Vaverka LubomírŠtofka Filip-8-675-92303
4.Morávek ZdeněkGajdoschík Adrián8-28-793213
5.Morávek JindřichKoníček Michal-8-9-3  0314
6.Frolek RadekBaláž Branislav-103-8-7 1315
7.Morávek ZdeněkŠtofka Filip-3-11-11  0316
8.Morávek JindřichGajdoschík Adrián-12-5-6  0317
9.Frolek RadekKoníček Michal-7-4-7  0318
10.Vaverka LubomírBaláž Branislav-3-7-8  0319
11.Morávek JindřichŠtofka Filip6-6-2-5 13110
12.Frolek RadekGajdoschík Adrián         
13.Vaverka LubomírKoníček Michal         
14.Morávek ZdeněkBaláž Branislav         
15.Frolek RadekŠtofka Filip         
16.Vaverka LubomírGajdoschík Adrián         
17.Morávek ZdeněkKoníček Michal         
18.Morávek JindřichBaláž Branislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaverka Lubomír02Štofka Filip30
Morávek Zdeněk11Gajdoschík Adrián11
Morávek Jindřich03Koníček Michal20
Frolek Radek02Baláž Branislav20
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11460:348SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
Lamač Petr
Kurka Milan
 
 
10-8-96-92301
2.Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
Nešpor Rostislav st.
Hubáček Vojtěch
 
 
3513  3011
3.Hromek FilipLamač Petr6118  3021
4.Svoboda PetrKurka Milan-8757 3131
5.Podrazil DavidNešpor Rostislav st.678  3041
6.Mikeska JaroslavHubáček Vojtěch635  3051
7.Svoboda PetrLamač Petr6-885 3161
8.Podrazil DavidKurka Milan-10-57-7 1362
9.Mikeska JaroslavNešpor Rostislav st.5910  3072
10.Hromek FilipHubáček Vojtěch246  3082
11.Podrazil DavidLamač Petr-8118-693292
12.Mikeska JaroslavKurka Milan89-93 31102
13.Hromek FilipNešpor Rostislav st.683  30  
14.Svoboda PetrHubáček Vojtěch         
15.Mikeska JaroslavLamač Petr         
16.Hromek FilipKurka Milan         
17.Svoboda PetrNešpor Rostislav st.         
18.Podrazil DavidHubáček Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromek Filip20Lamač Petr03
Svoboda Petr20Kurka Milan12
Podrazil David21Nešpor Rostislav st.02
Mikeska Jaroslav30Hubáček Vojtěch02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:31515:468TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malina Vítězslav
Novák Aleš
 
 

 
 
WO    3010
2.Stehlík Oldřich
Bártík Tomáš
 
 
Svoboda Libor
Ličbinský Roman
 
 
-4-99-3 1311
3.Stehlík OldřichSvoboda Libor-5-6-9  0312
4.Malina VítězslavJuroška Ivan-910-9-6 1313
5.Novák AlešLičbinský Roman-4-44-11 1314
6.Bártík TomášWO    3024
7.Malina VítězslavSvoboda Libor69-5-3-52325
8.Novák AlešJuroška Ivan9-10105 3135
9.Bártík TomášLičbinský Roman1176  3045
10.Stehlík OldřichWO    3055
11.Novák AlešSvoboda Libor10-10-8-7 1356
12.Bártík TomášJuroška Ivan11-7-11-7 1357
13.Stehlík OldřichLičbinský Roman-6-108-3 1358
14.Malina VítězslavWO    3068
15.Bártík TomášSvoboda Libor-7-5-8  0369
16.Stehlík OldřichJuroška Ivan5-8-7-5 13610
17.Malina VítězslavLičbinský Roman612   20  
18.Novák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stehlík Oldřich03Svoboda Libor40
Malina Vítězslav02Juroška Ivan31
Novák Aleš12Ličbinský Roman21
Bártík Tomáš12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14460:367TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Přikryl Aleš
Polívka Ondřej
 
 
10-7108 3110
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
-5295 3120
3.Mádr MiloslavSvoboda Lukáš5-998 3130
4.Smola IgorPolívka Ondřej65-67 3140
5.Doležal OndřejVeselý Lukáš-9-9-6  0341
6.Korbel Filip ml.Přikryl Aleš466  3051
7.Smola IgorSvoboda Lukáš645  3061
8.Doležal OndřejPolívka Ondřej-9377 3171
9.Korbel Filip ml.Veselý Lukáš586  3081
10.Mádr MiloslavZukal Adam887  3091
11.Doležal OndřejSvoboda Lukáš8-5-9-12 1392
12.Šindelář RadimPolívka Ondřej-67-7-6 1393
13.Mádr MiloslavVeselý Lukáš6510  30103
14.Smola IgorZukal Adam         
15.Šindelář RadimSvoboda Lukáš         
16.Mádr MiloslavPolívka Ondřej         
17.Smola IgorVeselý Lukáš         
18.Doležal OndřejZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav30Svoboda Lukáš12
Smola Igor20Polívka Ondřej12
Doležal Ondřej12Veselý Lukáš12
Korbel Filip ml.20Přikryl Aleš01
Šindelář Radim01Zukal Adam01
Počet diváků: 16

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS