Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Chalupník Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21577:526KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Forman Libor
 
 
Sedlář Jakub
Sedlář David
 
 
410-810 3110
2.Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
Vitula Josef
Antoš Jiří
 
 
-69107 3120
3.Marek JaroslavAntoš Jiří-10473 3130
4.Vybíral MarekVitula Josef96-9-783240
5.Ondrovčák MiroslavSedlář David488  3050
6.Vybíral LukášSedlář Jakub898  3060
7.Vybíral MarekAntoš Jiří-6-7-10  0361
8.Ondrovčák MiroslavVitula Josef12-85-8-82362
9.Vybíral LukášSedlář David6-11-8-9 1363
10.Marek JaroslavSedlář Jakub6126  3073
11.Ondrovčák MiroslavAntoš Jiří11-118-973283
12.Vybíral LukášVitula Josef910-1212 3193
13.Marek JaroslavSedlář David-4-688-92394
14.Vybíral MarekSedlář Jakub86-1011 31104
15.Vybíral LukášAntoš Jiří         
16.Marek JaroslavVitula Josef         
17.Vybíral MarekSedlář David         
18.Ondrovčák MiroslavSedlář Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jaroslav21Antoš Jiří12
Vybíral Marek21Vitula Josef12
Ondrovčák Miroslav21Sedlář David21
Vybíral Lukáš21Sedlář Jakub03
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Šafaříková Sandra
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Bíla Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32333:446TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Ondřej
Pečinka Lukáš
 
 
Ságl Ondřej
Javůrek Martin
 
 
-8-4-7  0301
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Babák Petr
Chrást Roman
 
 
-8-86-3 1302
3.Pečinka LukášChrást Roman-6-5-6  0303
4.Peterka OndřejBabák Petr-8-9-2  0304
5.Seďa JakubSágl Ondřej-6-8-9  0305
6.Novák DavidJavůrek Martin597  3015
7.Peterka OndřejChrást Roman-6-6-7  0316
8.Seďa JakubBabák Petr98-5-1-32317
9.Novák DavidSágl Ondřej548  3027
10.Pečinka LukášJavůrek Martin9-6-8-9 1328
11.Seďa JakubChrást Roman-4-3-1  0329
12.Novák DavidBabák Petr7-5-9893239
13.Pečinka LukášSágl Ondřej-5-6-9  03310
14.Peterka OndřejJavůrek Martin         
15.Novák DavidChrást Roman         
16.Pečinka LukášBabák Petr         
17.Peterka OndřejSágl Ondřej         
18.Seďa JakubJavůrek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pečinka Lukáš03Chrást Roman30
Peterka Ondřej02Babák Petr21
Seďa Jakub03Ságl Ondřej21
Novák David30Javůrek Martin11
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38646:687TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
Darmovzal Zdeněk
Grufík Kamil
 
 
9-49-293210
2.Brhel Štěpán
Podrazil David
 
 
Štofka Filip
Koníček Michal
 
 
-88-7-5 1311
3.Podrazil DavidŠtofka Filip-8-7-3  0312
4.Svoboda PetrKoníček Michal9-8-914123222
5.Mikeska JaroslavDarmovzal Zdeněk10-11-79-92323
6.Brhel ŠtěpánGrufík Kamil875  3033
7.Svoboda PetrŠtofka Filip-9-610-5 1334
8.Mikeska JaroslavKoníček Michal127-103 3144
9.Brhel ŠtěpánDarmovzal Zdeněk9106  3054
10.Podrazil DavidGrufík Kamil-876-8-92355
11.Mikeska JaroslavŠtofka Filip-8-87-9 1356
12.Brhel ŠtěpánKoníček Michal9-99-6-92357
13.Podrazil DavidDarmovzal Zdeněk-10-7-8  0358
14.Svoboda PetrGrufík Kamil-89107 3168
15.Brhel ŠtěpánŠtofka Filip-5-56-6 1369
16.Podrazil DavidKoníček Michal-7-681153279
17.Svoboda PetrDarmovzal Zdeněk5-8-6-9 13710
18.Mikeska JaroslavGrufík Kamil84   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podrazil David13Štofka Filip40
Svoboda Petr22Koníček Michal13
Mikeska Jaroslav12Darmovzal Zdeněk31
Brhel Štěpán22Grufík Kamil12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:Svobodová Renata
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Jamný Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:13297:273TJ Jiskra Strážnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Morávek Jindřich
 
 
Hrdlička Petr
Kurka Milan
 
 
-11328 3110
2.Morávek Zdeněk
Morávek Ondřej
 
 

 
 
WOWOWO  3020
3.Morávek ZdeněkHrdlička Petr-77-97-52321
4.Morávek OndřejKurka Milan-1-3-4  0322
5.Morávek RadimNešpor Rostislav st.775  3032
6.Morávek JindřichWOWOWO  3042
7.Morávek OndřejHrdlička Petr-3-2-3  0343
8.Morávek RadimKurka Milan992  3053
9.Morávek JindřichNešpor Rostislav st.579  3063
10.Morávek ZdeněkWOWOWO  3073
11.Morávek RadimHrdlička Petr745  3083
12.Morávek JindřichKurka Milan-11-7-9  0384
13.Morávek ZdeněkNešpor Rostislav st.5711  3094
14.Morávek OndřejWOWOWO  30104
15.Morávek JindřichHrdlička Petr         
16.Morávek ZdeněkKurka Milan         
17.Morávek OndřejNešpor Rostislav st.         
18.Morávek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Morávek Zdeněk11Hrdlička Petr21
Morávek Ondřej02Kurka Milan21
Morávek Radim30Nešpor Rostislav st.03
Morávek Jindřich11   
WO40WO04
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17510:369TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Šindelář Radim
Ondráček Jan
 
 
Svoboda Libor
Ličbinský Roman
 
 
-745-653220
3.Doležal OndřejJuroška Ivan-8-10-6  0321
4.Šindelář RadimLičbinský Roman-1084-8103231
5.Ondráček JanSvoboda Libor-89-8-10 1332
6.Korbel Filip ml.WO    3042
7.Šindelář RadimJuroška Ivan9104  3052
8.Ondráček JanLičbinský Roman-5-774-92353
9.Korbel Filip ml.Svoboda Libor10-10610 3163
10.Doležal OndřejWO    3073
11.Ondráček JanJuroška Ivan51012  3083
12.Korbel Filip ml.Ličbinský Roman9-749 3193
13.Doležal OndřejSvoboda Libor11-88-10432103
14.Šindelář Radim         
15.Korbel Filip ml.Juroška Ivan         
16.Doležal OndřejLičbinský Roman         
17.Šindelář RadimSvoboda Libor         
18.Ondráček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležal Ondřej11Juroška Ivan12
Šindelář Radim20Ličbinský Roman12
Ondráček Jan12Svoboda Libor12
Korbel Filip ml.20   
WO30WO03
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38638:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
68-310 3110
2.Stehlík Oldřich
Malina Vítězslav
 
 
Přikryl Aleš
Polívka Ondřej
 
 
7-6-6-4 1311
3.Bártík TomášPřikryl Aleš-8998 3121
4.Malina VítězslavVeselý Lukáš-3599 3131
5.Stehlík OldřichSvoboda Lukáš10-9-28-72332
6.Novák AlešPolívka Ondřej-8-77863242
7.Malina VítězslavZukal Adam-38-7-8 1343
8.Stehlík OldřichVeselý Lukáš-10-5-8  0344
9.Novák AlešSvoboda Lukáš-91068 3154
10.Bártík TomášPolívka Ondřej-97711 3164
11.Stehlík OldřichZukal Adam-7-8-10  0365
12.Novák AlešVeselý Lukáš-8-95883275
13.Bártík TomášSvoboda Lukáš-6-8-9  0376
14.Malina VítězslavPolívka Ondřej-10-76-2 1377
15.Novák AlešZukal Adam996  3087
16.Bártík TomášVeselý Lukáš-4-11-5  0388
17.Malina VítězslavSvoboda Lukáš-811-8-10 1389
18.Stehlík OldřichPolívka Ondřej99-9-723299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártík Tomáš22Přikryl Aleš01
Malina Vítězslav13Veselý Lukáš22
Stehlík Oldřich13Svoboda Lukáš31
Novák Aleš40Polívka Ondřej13
   Zukal Adam21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS