Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Bílová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34531:579Tělovýchovná jednota Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Stanislav
Peterka Ondřej
 
 
Hrdlička Petr
Kolařík Jan
 
 
9119  3010
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Ryšavý Michal
Lamač Petr
 
 
12-6-7393220
3.Jelínek StanislavRyšavý Michal-3-8-6  0321
4.Peterka OndřejKolařík Jan-95-7-8 1322
5.Seďa JakubLamač Petr-6-6-9  0323
6.Novák DavidKurka Milan829  3033
7.Peterka OndřejRyšavý Michal-79-1011-52334
8.Seďa JakubKolařík Jan-8-9-7  0335
9.Novák DavidLamač Petr996  3045
10.Jelínek StanislavKurka Milan118-97 3155
11.Seďa JakubRyšavý Michal-11-99-4 1356
12.Novák DavidKolařík Jan-2-78-9 1357
13.Jelínek StanislavLamač Petr-9-3-8  0358
14.Peterka OndřejHrdlička Petr66-88 3168
15.Novák DavidRyšavý Michal-10-3-9  0369
16.Jelínek StanislavKolařík Jan98-8-8-923610
17.Peterka OndřejLamač Petr-89-6-7 13  
18.Seďa JakubHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Stanislav13Ryšavý Michal40
Peterka Ondřej12Kolařík Jan40
Seďa Jakub03Lamač Petr21
Novák David22Kurka Milan02
   Hrdlička Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18487:446KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Štofka Filip
Vašíček Jan
 
 
6-1048 3110
2.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Marek
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
4109  3020
3.Forman LiborVašíček Jan-10-7-3  0321
4.Vybíral MarekŠtofka Filip797  3031
5.Vybíral LukášKoníček Michal6-8-65153241
6.Ondrovčák MiroslavDarmovzal Zdeněk979  3051
7.Vybíral MarekVašíček Jan-8997 3161
8.Vybíral Lukᚊtofka Filip878  3071
9.Ondrovčák MiroslavKoníček Michal7-789 3181
10.Forman LiborDarmovzal Zdeněk5-8-91093291
11.Vybíral LukášVašíček Jan75-8-1-102392
12.Ondrovčák MiroslavŠtofka Filip-8-5-3  0393
13.Forman LiborKoníček Michal-77-96932103
14.Vybíral MarekDarmovzal Zdeněk-679  21  
15.Ondrovčák MiroslavVašíček Jan         
16.Forman LiborŠtofka Filip         
17.Vybíral MarekKoníček Michal         
18.Vybíral LukášDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor21Vašíček Jan21
Vybíral Marek20Štofka Filip12
Vybíral Lukáš21Koníček Michal03
Ondrovčák Miroslav21Darmovzal Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Zimola Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:37433:539TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Ličbinský Roman
 
 
Hort Pavel
Chrást Roman
 
 
6-9-11-7 1301
2.Šefr Filip
Vaculík Miloslav
 
 
Palbuchta Jiří
Babák Petr
 
 
-8-5-7  0302
3.Sigmund IvoChrást Roman-5-6-1  0303
4.Šefr FilipHort Pavel-5-6-8  0304
5.Ličbinský RomanPalbuchta Jiří-679-753214
6.Vaculík MiloslavBabák Petr983  3024
7.Šefr FilipChrást Roman-5-2-9  0325
8.Ličbinský RomanHort Pavel-11-8-8  0326
9.Vaculík MiloslavPalbuchta Jiří69-9-763236
10.Sigmund IvoBabák Petr106-124 3146
11.Ličbinský RomanChrást Roman-89-7-6 1347
12.Vaculík MiloslavHort Pavel-894-863257
13.Sigmund IvoPalbuchta JiříWO    0358
14.Šefr FilipBabák Petr9-8-3-9 1359
15.Vaculík MiloslavChrást Roman-5-5-5  03510
16.Sigmund IvoHort Pavel         
17.Šefr FilipPalbuchta Jiří         
18.Ličbinský RomanBabák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sigmund Ivo11Chrást Roman40
Šefr Filip03Hort Pavel21
Ličbinský Roman12Palbuchta Jiří02
Vaculík Miloslav31Babák Petr12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14446:370KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
Sedlář David
Antoš Jiří
 
 
-9-8-13  0301
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Nováček Libor
Vitula Josef
 
 
8119  3011
3.Přikryl AlešSedlář David-565-9103221
4.Zukal AdamAntoš Jiří-23-13-6 1322
5.Svoboda LukášVitula Josef711-86 3132
6.Veselý LukášNováček Libor378  3042
7.Zukal AdamSedlář David9-7510 3152
8.Svoboda LukášAntoš Jiří6-9-6-6 1353
9.Veselý LukášVitula Josef5-956 3163
10.Přikryl AlešNováček Libor765  3073
11.Svoboda LukášSedlář David8WOWO  3083
12.Veselý LukášAntoš Jiří787  3093
13.Přikryl AlešVitula Josef578  30103
14.Zukal AdamNováček Libor         
15.Veselý LukášSedlář David         
16.Přikryl AlešAntoš Jiří         
17.Zukal AdamVitula Josef         
18.Svoboda LukášNováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přikryl Aleš30Sedlář David03
Zukal Adam11Antoš Jiří21
Svoboda Lukáš21Vitula Josef03
Veselý Lukáš30Nováček Libor02
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Kafka Pavel
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Křehlík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39658:701nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Hromek Filip
Oleskevych Oleksandr
 
 
-7-6-4  0301
2.Malina Vítězslav
Stehlík Oldřich
 
 
Svoboda Petr
Podrazil David
 
 
-1-3-9  0302
3.Bártík TomášOleskevych Oleksandr7-8-79-32303
4.Malina VítězslavSvoboda Petr-5-4-6  0304
5.Stehlík OldřichPodrazil David-88-8593214
6.Novák AlešHromek Filip-497-843224
7.Malina VítězslavOleskevych Oleksandr97-3-5-72325
8.Stehlík OldřichSvoboda Petr-5-9-9  0326
9.Novák AlešPodrazil David-8-123663236
10.Bártík TomášHromek Filip788  3046
11.Stehlík OldřichOleskevych Oleksandr-12-6-4  0347
12.Novák AlešSvoboda Petr566  3057
13.Bártík TomášPodrazil David4-5-813-32358
14.Malina VítězslavHromek Filip7-15-9493268
15.Novák AlešOleskevych Oleksandr-146-109103278
16.Bártík TomášSvoboda Petr776  3088
17.Malina VítězslavPodrazil David-167-13-4 1389
18.Stehlík OldřichHromek Filip10-8-2783299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bártík Tomáš22Oleskevych Oleksandr31
Malina Vítězslav13Svoboda Petr22
Stehlík Oldřich22Podrazil David22
Novák Aleš40Hromek Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16502:413TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
Morávek Radim
Morávek Zdeněk
 
 
966  3010
2.Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
Jamný Petr
Prokeš Michal
 
 
-11495 3120
3.Mádr MiloslavMorávek Radim-610-7-9 1321
4.Smola IgorProkeš Michal4-5-8843231
5.Doležal OndřejMorávek Zdeněk-975-6-62332
6.Korbel Filip ml.Jamný Petr728  3042
7.Smola IgorMorávek Radim692  3052
8.Doležal OndřejProkeš Michal973  3062
9.Korbel Filip ml.Morávek Zdeněk6-57-983272
10.Mádr MiloslavJamný Petr-8-558183282
11.Doležal OndřejMorávek Radim-109-8663292
12.Korbel Filip ml.Prokeš Michal-105916 31102
13.Mádr MiloslavMorávek Zdeněk         
14.Smola IgorJamný Petr         
15.Korbel Filip ml.Morávek Radim         
16.Mádr MiloslavProkeš Michal         
17.Smola IgorMorávek Zdeněk         
18.Doležal OndřejJamný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav11Morávek Radim12
Smola Igor20Prokeš Michal03
Doležal Ondřej21Morávek Zdeněk11
Korbel Filip ml.30Jamný Petr02
Počet diváků: 15
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS