Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:Svobodová Renata
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Svoboda Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34450:535MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamný Petr
Prokeš Michal
 
 
Horák Aleš
Filák Tomáš
 
 
-8-11-4  0301
2.Morávek Zdeněk
Obrdlík Štěpán
 
 
Jelínek Stanislav
Novák David
 
 
7-4-5-6 1302
3.Obrdlík ŠtěpánFilák Tomáš-35-12-10 1303
4.Prokeš MichalNovák David-8-9-7  0304
5.Jamný PetrHorák Aleš-7-125-2 1305
6.Morávek ZdeněkJelínek Stanislav-76-127-72306
7.Prokeš MichalFilák Tomáš9-3-10-7 1307
8.Jamný PetrNovák David11-10109 3117
9.Morávek ZdeněkHorák Aleš98-56 3127
10.Obrdlík ŠtěpánJelínek Stanislav-5-8-6  0328
11.Jamný PetrFilák Tomáš-91013-12133238
12.Morávek ZdeněkNovák David9-4-6-6 1339
13.Obrdlík ŠtěpánHorák Aleš6-9-10-7 13310
14.Prokeš MichalJelínek Stanislav-7-9-4  03  
15.Morávek ZdeněkFilák Tomáš         
16.Obrdlík ŠtěpánNovák David         
17.Prokeš MichalHorák Aleš         
18.Jamný PetrJelínek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obrdlík Štěpán03Filák Tomáš21
Prokeš Michal02Novák David21
Jamný Petr21Horák Aleš21
Morávek Zdeněk12Jelínek Stanislav20
Počet diváků: 20
Kontrola komisaře p.Jiřího Dospíšila



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:26656:608SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Oleskevych Oleksandr
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
1099  3010
2.Bruckner Tomáš
Svoboda Petr
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Miroslav
 
 
-7978 3120
3.Bruckner TomášVybíral Marek8-7-1013-82321
4.Mikeska JaroslavForman Libor-66711 3131
5.Svoboda PetrVybíral Lukáš-88-9-14 1332
6.Oleskevych OleksandrOndrovčák Miroslav9-12107 3142
7.Mikeska JaroslavVybíral Marek10911  3052
8.Svoboda PetrVybíral Pavel88-12-863262
9.Oleskevych OleksandrVybíral Lukáš11-95-963272
10.Bruckner TomášOndrovčák Miroslav9-9-10-6 1373
11.Svoboda PetrVybíral Marek-97-910-52374
12.Oleskevych OleksandrVybíral Pavel9-9-9593284
13.Bruckner TomášVybíral Lukáš9-8-98-72385
14.Mikeska JaroslavOndrovčák Miroslav762  3095
15.Oleskevych OleksandrVybíral Marek-5114-8832105
16.Bruckner TomášVybíral Pavel8-68  21  
17.Mikeska JaroslavVybíral Lukáš         
18.Svoboda PetrOndrovčák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bruckner Tomáš03Vybíral Marek22
Mikeska Jaroslav30Forman Libor01
Svoboda Petr12Vybíral Lukáš21
Oleskevych Oleksandr40Ondrovčák Miroslav12
   Vybíral Pavel02
Utkání byl přítomen komisař Jiří Dospíšil S - V družstvu hostů střídal Pavel Vybíral hráče Libora Formana.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36704:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář David
Antoš Jiří
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
49-73 3110
2.Sedlář Jakub
Vitula Josef
 
 
Stehlík Oldřich
Karel Filip
 
 
-9-788-92311
3.Sedlář JakubNovák Aleš-1111-8-6 1312
4.Sedlář DavidBártík Tomáš-5-78-8 1313
5.Vitula JosefKarel Filip-4126-4-82314
6.Antoš JiříStehlík Oldřich12-9-9-3 1315
7.Sedlář DavidNovák Aleš10-47-763225
8.Vitula JosefBártík Tomáš9-8-4663235
9.Antoš JiříKarel Filip310-5-6-92336
10.Sedlář JakubStehlík Oldřich5-99-4-72337
11.Vitula JosefNovák Aleš1028  3047
12.Antoš JiříBártík Tomáš73-95 3157
13.Sedlář JakubKarel Filip-117-59-82358
14.Sedlář DavidStehlík Oldřich998  3068
15.Antoš JiříNovák Aleš-6-7-11  0369
16.Sedlář JakubBártík Tomáš9-3512 3179
17.Sedlář DavidKarel Filip711-87 3189
18.Vitula JosefStehlík Oldřich7-376 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedlář Jakub13Novák Aleš22
Sedlář David31Bártík Tomáš13
Vitula Josef31Karel Filip31
Antoš Jiří13Stehlík Oldřich22
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno LíšeňRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Pazdera Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:31609:579TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
73-8-2-52301
2.Hort Pavel
Chrást Roman
 
 
Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
8-674 3111
3.Hort PavelKorbel Filip ml.-8-103-3 1312
4.Babák PetrSmola Igor406  3022
5.Palbuchta JiříDoležal Ondřej107-14-4-42323
6.Chrást RomanMádr Miloslav965  3033
7.Babák PetrKorbel Filip ml.-4-9-6  0334
8.Palbuchta JiříSmola Igor12113  3044
9.Chrást RomanDoležal Ondřej659  3054
10.Hort PavelMádr Miloslav10410  3064
11.Palbuchta JiříKorbel Filip ml.-3-7-4  0365
12.Chrást RomanSmola Igor3104  3075
13.Hort PavelDoležal Ondřej-99-9-9 1376
14.Babák PetrMádr Miloslav-8-9-9  0377
15.Chrást RomanKorbel Filip ml.10911  3087
16.Hort PavelSmola Igor8-6-75-92388
17.Babák PetrŽDoležal Ondřej-9-3-9  0389
18.Palbuchta JiříMádr Miloslav12-9-92-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hort Pavel13Korbel Filip ml.31
Babák Petr13Smola Igor13
Palbuchta Jiří13Doležal Ondřej31
Chrást Roman40Mádr Miloslav22
Počet diváků: 12
Z důvodu pozdního konce utkání 1.ligy žen Sokol Líšeň - Tj Sokol Děhylov začátek utkání posunut na 17:45. Zápas č.17 Petr Babák - žlutá karta - hození rakety do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Michal
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Koníček Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40660:706TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štofka Filip
Polášek Zdenek
 
 
Ličbinský Roman
Svoboda Libor
 
 
-13-12-5  0301
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
-8-86883211
3.Koníček MichalSigmund Ivo-46-910-42312
4.Polášek ZdenekSvoboda Libor-3-4-13  0313
5.Darmovzal ZdeněkLičbinský Roman5-10-7693223
6.Štofka FilipJuroška Ivan77-99 3133
7.Polášek ZdenekSigmund Ivo-7-5-8  0334
8.Darmovzal ZdeněkSvoboda Libor-6-9-5  0335
9.Štofka FilipLičbinský Roman9-879 3145
10.Koníček MichalJuroška Ivan-8989 3155
11.Darmovzal ZdeněkSigmund Ivo8-7-9-7 1356
12.Štofka FilipSvoboda Libor1176  3066
13.Koníček MichalLičbinský Roman-136410 3176
14.Polášek ZdenekJuroška Ivan4-9-12-9 1377
15.Štofka FilipSigmund Ivo99-15-883287
16.Koníček MichalSvoboda Libor10-10-4-3 1388
17.Polášek ZdenekLičbinský Roman-9-5-2  0389
18.Darmovzal ZdeněkJuroška Ivan-67-106-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Michal22Sigmund Ivo31
Polášek Zdenek04Svoboda Libor31
Darmovzal Zdeněk13Ličbinský Roman13
Štofka Filip40Juroška Ivan22
Počet diváků: 7
Utkání navštívil komisař Jiří Dospíšil st. - bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25551:495Tělovýchovná jednota Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Voráč Pavel
Přikryl Jiří
 
 
487  3010
2.Lamač Petr
Hrdlička Petr
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
-1076-4-92311
3.Kurka MilanVeselý Lukáš-6-5-3  0312
4.Lamač PetrSvoboda Lukáš-8-68643222
5.Kolařík JanVoráč Pavel536  3032
6.Ryšavý MichalPřikryl Jiří767  3042
7.Lamač PetrVeselý Lukáš-9-3-7  0343
8.Kolařík JanSvoboda Lukáš87-13-953253
9.Ryšavý MichalVoráč Pavel8-96-1013263
10.Kurka MilanPřikryl Jiří-5-9-10  0364
11.Kolařík JanVeselý Lukáš-9766 3174
12.Ryšavý MichalSvoboda Lukáš-11-961033284
13.Kurka MilanVoráč Pavel7-8-6-3 1385
14.Lamač PetrPřikryl Jiří-58610 3195
15.Ryšavý MichalVeselý Lukáš887  30105
16.Kurka MilanSvoboda Lukáš         
17.Lamač PetrVoráč Pavel         
18.Kolařík JanPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurka Milan03Veselý Lukáš22
Lamač Petr21Svoboda Lukáš03
Kolařík Jan30Voráč Pavel12
Ryšavý Michal40Přikryl Jiří12
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS