Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Bílová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37570:623TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Filák Tomáš
 
 
Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
-7-9-7  0301
2.Peterka Ondřej
Horák Aleš
 
 
Svoboda Libor
Vaculík Miloslav
 
 
10-10-1-8 1302
3.Peterka OndřejSigmund Ivo-995-9-72303
4.Horák AlešSvoboda Libor69-1314 3113
5.Novák DavidJuroška Ivan2-4710 3123
6.Filák TomášVaculík Miloslav-9-9-5  0324
7.Horák AlešSigmund Ivo-9-3-4  0325
8.Novák DavidSvoboda Libor643  3035
9.Filák TomášJuroška Ivan-4-5-1  0336
10.Peterka OndřejVaculík Miloslav109-8-4-82337
11.Novák DavidSigmund Ivo3-979 3147
12.Filák TomášSvoboda Libor-6-12-8  0348
13.Peterka OndřejJuroška Ivan10-8-61093258
14.Horák AlešVaculík Miloslav-86-7-5 1359
15.Filák TomášSigmund Ivo910-56 3169
16.Peterka OndřejSvoboda Libor10-969 3179
17.Horák AlešJuroška Ivan-8-9-8  03710
18.Novák DavidVaculík Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peterka Ondřej22Sigmund Ivo22
Horák Aleš13Svoboda Libor13
Novák David30Juroška Ivan22
Filák Tomáš13Vaculík Miloslav30
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15468:395KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
710-108 3110
2.Ondrovčák Miroslav
Andorko Pavel
 
 
Svoboda Lukáš
Veselý Lukáš
 
 
7138  3020
3.Ondrovčák MiroslavPřikryl Aleš88-57 3130
4.Andorko PavelSvoboda Lukáš-78-9-8 1331
5.Vybíral MarekZukal Adam91212  3041
6.Vybíral LukášVeselý Lukáš45-4-943251
7.Andorko PavelPřikryl Aleš-8-7-6  0352
8.Vybíral MarekSvoboda Lukáš8118  3062
9.Vybíral LukášZukal Adam76-6-7113272
10.Ondrovčák MiroslavVeselý LukášWO    3082
11.Vybíral MarekPřikryl Aleš-10-1184103292
12.Vybíral LukášSvoboda Lukáš10-2103 31102
13.Ondrovčák MiroslavZukal Adam8    10  
14.Andorko PavelVeselý Lukáš         
15.Vybíral LukášPřikryl Aleš         
16.Ondrovčák MiroslavSvoboda Lukáš         
17.Andorko PavelZukal Adam         
18.Vybíral MarekVeselý Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Miroslav10Přikryl Aleš12
Andorko Pavel02Svoboda Lukáš12
Vybíral Marek30Zukal Adam02
Vybíral Lukáš30Veselý Lukáš01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Štrobl Marek
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Kotil Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39556:635TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Marek
 
 
-107-9973210
2.Malina Vítězslav
Stehlík Oldřich
 
 
Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
-7-1-4  0311
3.Bártík TomášGajdoschík Adrián-9-91210143221
4.Malina VítězslavVašíček Jan-9-6-4  0322
5.Stehlík OldřichKoníček Michal-10-6-9  0323
6.Novák AlešDarmovzal Zdeněk610-103 3133
7.Malina VítězslavGajdoschík Adrián-29109 3143
8.Stehlík OldřichVašíček Jan-4-7-6  0344
9.Novák AlešKoníček Michal-9996 3154
10.Bártík TomášDarmovzal Zdeněk-47-6483264
11.Stehlík OldřichGajdoschík Adrián8-3-711-92365
12.Novák AlešVašíček Jan98-9-9-82366
13.Bártík TomášKoníček Michal-10-9-4  0367
14.Malina VítězslavDarmovzal Zdeněk-9-8-6  0368
15.Novák AlešGajdoschík Adrián-7-7-7  0369
16.Bártík TomášVašíček Jan-1138-2-1323610
17.Malina VítězslavKoníček Michal-8-8   02  
18.Stehlík OldřichDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártík Tomáš22Gajdoschík Adrián22
Malina Vítězslav12Vašíček Jan40
Stehlík Oldřich03Koníček Michal21
Novák Aleš22Darmovzal Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17533:454TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
886  3010
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Hrdlička Petr
Kurka Milan
 
 
386  3020
3.Mádr MiloslavLamač Petr976  3030
4.Smola IgorKolařík Jan9-910-4-62331
5.Doležal OndřejHrdlička Petr-699-4-32332
6.Korbel Filip ml.Kurka Milan636  3042
7.Smola IgorLamač Petr-7-891193252
8.Doležal OndřejKolařík Jan6-9-81053262
9.Korbel Filip ml.Hrdlička Petr73-96 3172
10.Mádr MiloslavKurka Milan945  3082
11.Doležal OndřejLamač Petr-69-108-92383
12.Korbel Filip ml.Kolařík Jan-148-11793293
13.Mádr MiloslavHrdlička Petr6-1068 31103
14.Smola IgorKurka Milan86   20  
15.Korbel Filip ml.Lamač Petr         
16.Mádr MiloslavKolařík Jan         
17.Smola IgorHrdlička Petr         
18.Doležal OndřejKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav30Lamač Petr12
Smola Igor11Kolařík Jan12
Doležal Ondřej12Hrdlička Petr12
Korbel Filip ml.30Kurka Milan02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:Svobodová Renata
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Svoboda Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30653:600TJ Jiskra Strážnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Morávek Zdeněk
 
 
Vitula Josef
Nováček Libor
 
 
16-101 3110
2.Prokeš Michal
Jamný Petr
 
 
Sedlář David
Antoš Jiří
 
 
7-8-4-12 1311
3.Morávek ZdeněkSedlář David-8-9-8  0312
4.Jamný PetrAntoš Jiří-8-7-8  0313
5.Prokeš MichalVitula Josef6-7-6-9 1314
6.Morávek RadimNováček Libor557  3024
7.Jamný PetrSedlář David6-13-8-4 1325
8.Prokeš MichalAntoš Jiří-97-16-72326
9.Morávek RadimVitula Josef9108  3036
10.Morávek ZdeněkNováček Libor1197  3046
11.Prokeš MichalSedlář David-8-56-6 1347
12.Morávek RadimAntoš Jiří98-94 3157
13.Morávek ZdeněkVitula Josef1166  3067
14.Jamný PetrNováček Libor-6875 3177
15.Morávek RadimSedlář David7107  3087
16.Morávek ZdeněkAntoš Jiří310-99 3197
17.Jamný PetrVitula Josef-8410-6-52398
18.Prokeš MichalNováček Libor-10-947932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Zdeněk31Sedlář David31
Jamný Petr13Antoš Jiří22
Prokeš Michal13Vitula Josef22
Morávek Radim40Nováček Libor04
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:25524:507SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek Filip
Bruckner Tomáš
 
 
Ságl Ondřej
Palbuchta Jiří
 
 
-5897 3110
2.Oleskevych Oleksandr
Svoboda Petr
 
 
Chrást Roman
Babák Petr
 
 
511-47 3120
3.Hromek FilipChrást Roman655  3030
4.Svoboda PetrSágl Ondřej-7-6-9  0331
5.Bruckner TomášPalbuchta Jiří895  3041
6.Oleskevych OleksandrBabák Petr-7599 3151
7.Svoboda PetrChrást Roman-10-6-10  0352
8.Bruckner TomášSágl Ondřej7-9-11-8 1353
9.Oleskevych OleksandrPalbuchta Jiří-11-9-5  0354
10.Hromek FilipBabák Petr-6897 3164
11.Bruckner TomášChrást Roman-6-8-5  0365
12.Oleskevych OleksandrSágl Ondřej5-875 3175
13.Hromek FilipPalbuchta Jiří946  3085
14.Svoboda PetrBabák Petr-3-4-6  0386
15.Oleskevych OleksandrChrást Roman-596-963296
16.Hromek FilipSágl Ondřej81210  30106
17.Svoboda PetrPalbuchta Jiří         
18.Bruckner TomášBabák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hromek Filip40Chrást Roman22
Svoboda Petr03Ságl Ondřej22
Bruckner Tomáš12Palbuchta Jiří12
Oleskevych Oleksandr31Babák Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS