Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37497:567MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář David
Antoš Jiří
 
 
Seďa Jakub
Novák David
 
 
-7-7107-82301
2.Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
Peterka Ondřej
Jelínek Stanislav
 
 
6-3-711-62302
3.Vitula JosefNovák David-4-105-6 1303
4.Antoš JiříHorák Aleš74-710 3113
5.Sedlář JakubJelínek Stanislav510-7-9-62314
6.Sedlář DavidPeterka Ondřej-8-7-9  0315
7.Antoš JiříNovák David-8-8-11  0316
8.Sedlář JakubHorák Aleš8-64-853226
9.Sedlář DavidJelínek Stanislav9-694 3136
10.Vitula JosefPeterka Ondřej58-89 3146
11.Sedlář JakubNovák David-5-6-7  0347
12.Sedlář DavidHorák Aleš-9512-943257
13.Vitula JosefJelínek Stanislav-3-6-7  0358
14.Antoš JiříPeterka Ondřej-6-1-7  0359
15.Dospíšil Pavel ml.Novák David-5-3-7  03510
16.Vitula JosefHorák Aleš         
17.Antoš JiříJelínek Stanislav         
18.Sedlář JakubPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vitula Josef12Novák David40
Antoš Jiří12Horák Aleš03
Sedlář Jakub12Jelínek Stanislav21
Sedlář David21Peterka Ondřej21
Dospíšil Pavel ml.01   
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Pazdera Miroslav
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16501:411TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságl Ondřej
Hort Pavel
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
837  3010
2.Babák Petr
Chrást Roman
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Miroslav
 
 
-8-657-82311
3.Ságl OndřejVybíral Lukáš-858-7-82312
4.Babák PetrOndrovčák Miroslav678  3022
5.Hort PavelVybíral Marek-44-10933232
6.Chrást RomanForman Libor777  3042
7.Babák PetrVybíral Lukáš87-912 3152
8.Hort PavelOndrovčák Miroslav9314  3062
9.Chrást RomanVybíral Marek87-58 3172
10.Ságl OndřejForman Libor-7593 3182
11.Hort PavelVybíral Lukáš-7-6-8  0383
12.Chrást RomanOndrovčák Miroslav736  3093
13.Ságl OndřejVybíral Marek47-5-121032103
14.Babák PetrForman Libor7-10-7-9 13  
15.Chrást RomanVybíral Lukáš         
16.Ságl OndřejOndrovčák Miroslav         
17.Babák PetrVybíral Marek         
18.Hort PavelForman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ságl Ondřej21Vybíral Lukáš21
Babák Petr20Ondrovčák Miroslav03
Hort Pavel21Vybíral Marek03
Chrást Roman30Forman Libor02
Počet diváků: 17
Zapas c.14 byl dohran pred koncem zapasu c.13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Michal
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Polášek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16500:401TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Obrdlík Štěpán
Jamný Petr
 
 
379  3010
2.Štofka Filip
Vašíček Jan
 
 
Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
69-116 3120
3.Vašíček JanObrdlík Štěpán-63810 3130
4.Koníček MichalVaverka Lubomír-679-1843240
5.Darmovzal ZdeněkJamný Petr5-1336 3150
6.Štofka FilipFrolek Radek599  3060
7.Koníček MichalObrdlík Štěpán95-95 3170
8.Darmovzal ZdeněkVaverka Lubomír-8-12-8  0371
9.Štofka FilipJamný Petr-5-851-92372
10.Vašíček JanFrolek Radek-9-88693282
11.Darmovzal ZdeněkObrdlík Štěpán8-8-9843292
12.Štofka FilipVaverka Lubomír687  30102
13.Vašíček JanJamný Petr6    10  
14.Koníček MichalFrolek Radek         
15.Štofka FilipObrdlík Štěpán         
16.Vašíček JanVaverka Lubomír         
17.Koníček MichalJamný Petr         
18.Darmovzal ZdeněkFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Jan20Obrdlík Štěpán03
Koníček Michal20Vaverka Lubomír12
Darmovzal Zdeněk21Jamný Petr11
Štofka Filip21Frolek Radek02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32407:476SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
Brhel Štěpán
Svoboda Petr
 
 
3124  3010
2.Kurka Milan
Pospíšil Jiří
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
-109-7-9 1311
3.Pospíšil JiříBrhel Štěpán-5-10-5  0312
4.Kurka MilanHromek Filip-4-6-9  0313
5.Lamač PetrSvoboda Petr745  3023
6.Kolařík JanMikeska Jaroslav-11-88-8 1324
7.Kurka MilanBrhel Štěpán-976-6-62325
8.Lamač PetrHromek Filip-10-44693235
9.Kolařík JanSvoboda Petr10-10-99-92336
10.Pospíšil JiříMikeska Jaroslav13-8-1-2 1337
11.Lamač PetrBrhel Štěpán-7-11-2  0338
12.Kolařík JanHromek Filip-8-4-7  0339
13.Pospíšil JiříSvoboda Petr-6-6-6  03310
14.Kurka MilanMikeska Jaroslav-6    01  
15.Kolařík JanBrhel Štěpán         
16.Pospíšil JiříHromek Filip         
17.Kurka MilanSvoboda Petr         
18.Lamač PetrMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Jiří03Brhel Štěpán30
Kurka Milan02Hromek Filip21
Lamač Petr21Svoboda Petr21
Kolařík Jan03Mikeska Jaroslav20
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Baur Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12423:331TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
-712-107103210
2.Kozubík Pavel
Ličbinský Roman
 
 
Malina Vítězslav
Stehlík Oldřich
 
 
-6-6-4  0311
3.Ličbinský RomanNovák Aleš-7-96873221
4.Kozubík PavelBártík Tomáš812-75 3131
5.Juroška IvanStehlík Oldřich2-651 3141
6.Sigmund IvoMalina Vítězslav446  3051
7.Kozubík PavelNovák Aleš889  3061
8.Juroška IvanBártík Tomáš7-97-1083271
9.Sigmund IvoStehlík Oldřich877  3081
10.Ličbinský RomanMalina Vítězslav9-539 3191
11.Juroška IvanNovák Aleš163  30101
12.Sigmund IvoBártík Tomáš         
13.Ličbinský RomanStehlík Oldřich         
14.Kozubík PavelMalina Vítězslav         
15.Sigmund IvoNovák Aleš         
16.Ličbinský RomanBártík Tomáš         
17.Kozubík PavelStehlík Oldřich         
18.Juroška IvanMalina Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ličbinský Roman20Novák Aleš03
Kozubík Pavel20Bártík Tomáš02
Juroška Ivan30Stehlík Oldřich02
Sigmund Ivo20Malina Vítězslav02
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32317:429TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Petr Michal
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
2-98-7-82301
2.Zukal Adam
Kaluža Tomáš
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
-10-5-16  0302
3.Polívka OndřejKorbel Filip ml.-4-9-7  0303
4.Zukal AdamSmola Igor-4-3-4  0304
5.Přikryl AlešDoležal Ondřej7-36-853214
6.Petr MichalMádr Miloslav-10-6-8  0315
7.Zukal AdamKorbel Filip ml.-3-8-2  0316
8.Přikryl AlešSmola Igor-10-89-1 1317
9.Petr MichalDoležal Ondřej10-9-7-4 1318
10.Polívka OndřejMádr Miloslav10-5-79-82319
11.Přikryl AlešKorbel Filip ml.-10-8-5  03110
12.Petr MichalSmola Igor         
13.Polívka OndřejDoležal Ondřej         
14.Zukal AdamMádr Miloslav         
15.Petr MichalKorbel Filip ml.         
16.Polívka OndřejSmola Igor         
17.Zukal AdamDoležal Ondřej         
18.Přikryl AlešMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polívka Ondřej02Korbel Filip ml.30
Zukal Adam02Smola Igor20
Přikryl Aleš12Doležal Ondřej11
Petr Michal02Mádr Miloslav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS