Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18493:436SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valašík Lukáš
Olejník Jakub
 
 
Polák Petr
Závada Adam
 
 
88-87 3110
2.Vlach Martin
Skalský Ondřej
 
 
Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
885  3020
3.Olejník JakubZávada Adam7-6-4-6 1321
4.Valašík LukášPolák Petr-9495 3131
5.Skalský OndřejDoležel Tomáš897  3041
6.Vlach MartinKrejčiřík David-7797 3151
7.Valašík LukášZávada Adam-7-1099-82352
8.Skalský OndřejPolák Petr611-7-723262
9.Vlach MartinDoležel Tomáš969  3072
10.Olejník JakubKrejčiřík David7610  3082
11.Skalský OndřejZávada Adam-10-7-6  0383
12.Vlach MartinPolák Petr-3-4-8  0384
13.Olejník JakubDoležel Tomáš8-832 3194
14.Valašík LukášKrejčiřík David1148  30104
15.Vlach MartinZávada Adam         
16.Olejník JakubPolák Petr         
17.Valašík LukášDoležel Tomáš         
18.Skalský OndřejKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Olejník Jakub21Závada Adam30
Valašík Lukáš21Polák Petr12
Skalský Ondřej21Doležel Tomáš03
Vlach Martin21Krejčiřík David03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Bereza Oldřich
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30300:405TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Otáhal Bořek
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-75-11-3 1301
2.Galanda Tomáš
Maděrka Svatopluk
 
 
Jahůdka Petr
Dorňák Zdeněk
 
 
-7-8-6  0302
3.Zlámal JaromírDorňák Zdeněk-5-513-8 1303
4.Galanda TomášBojko Karel-6-5-7  0304
5.Maděrka SvatoplukJahůdka Petr-6-9-7  0305
6.Otáhal BořekKřen Lubor1087  3015
7.Galanda TomášDorňák Zdeněk-8-9-8  0316
8.Maděrka SvatoplukBojko Karel-2-7-6  0317
9.Otáhal BořekJahůdka Petr10-7-6-4 1318
10.Zlámal JaromírKřen Lubor-8-109-8 1319
11.Maděrka SvatoplukDorňák Zdeněk10-8-6-8 13110
12.Otáhal BořekBojko Karel-3-6   02  
13.Zlámal JaromírJahůdka Petr         
14.Galanda TomášKřen Lubor         
15.Otáhal BořekDorňák Zdeněk         
16.Zlámal JaromírBojko Karel         
17.Galanda TomášJahůdka Petr         
18.Maděrka SvatoplukKřen Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámal Jaromír02Dorňák Zdeněk30
Galanda Tomáš02Bojko Karel20
Maděrka Svatopluk03Jahůdka Petr20
Otáhal Bořek11Křen Lubor11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Filipec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35597:602T. J. Sokol Olomouc-Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kavala Filip
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
10-9-8-6 1301
2.Skalický Jiří
Unzeitig Daniel
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
-98-7-6 1302
3.Vrtal OldřichValošek Jan-366-8-122303
4.Kavala FilipKovačik Jakub-96-9-4 1304
5.Skalický JiříChalupa Jakub984  3014
6.Štůsek DavidDočkal Tomáš484  3024
7.Kavala FilipValošek Jan-8-886-92325
8.Skalický JiříKovačik Jakub-6-5-6  0326
9.Štůsek DavidChalupa Jakub9-749 3136
10.Vrtal OldřichDočkal Tomáš-8-68-7 1337
11.Skalický JiříValošek Jan655  3047
12.Štůsek DavidKovačik Jakub-115-6833257
13.Vrtal OldřichChalupa Jakub9-8-7-4 1358
14.Kavala FilipDočkal Tomáš12-7-8-8 1359
15.Štůsek DavidValošek Jan129-7-793269
16.Vrtal OldřichKovačik Jakub74-9-8-1023610
17.Kavala FilipChalupa Jakub10-7   11  
18.Skalický JiříDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrtal Oldřich04Valošek Jan22
Kavala Filip03Kovačik Jakub31
Skalický Jiří21Chalupa Jakub12
Štůsek David40Dočkal Tomáš21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Wollný Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36669:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Konečný Lukáš
Bednář Matěj
 
 
979  3010
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Plšek Josef
Král Filip
 
 
1059  3020
3.Siebert KarelKrál Filip-11-7-6  0321
4.Harazim ZdeněkKonečný Lukáš54-48 3131
5.Burdík VítězslavBednář Matěj1078  3041
6.Wollný MichalPlšek Josef497  3051
7.Harazim ZdeněkKrál Filip-8-5-4  0352
8.Burdík VítězslavKonečný Lukáš25-10-353262
9.Wollný MichalBednář Matěj9-10-9-9 1363
10.Siebert KarelPlšek Josef-669-9-102364
11.Burdík VítězslavKrál Filip-84-5-1 1365
12.Wollný MichalKonečný Lukáš26-6-463275
13.Siebert KarelBednář Matěj8-8-4-1 1376
14.Harazim ZdeněkPlšek Josef9-5-66-122377
15.Wollný MichalKrál Filip-10612-323287
16.Siebert KarelKonečný Lukáš-913-109-82388
17.Harazim ZdeněkBednář Matěj66-5-6-42389
18.Burdík VítězslavPlšek Josef9-711-753299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Siebert Karel04Král Filip31
Harazim Zdeněk13Konečný Lukáš13
Burdík Vítězslav31Bednář Matěj31
Wollný Michal31Plšek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19517:419TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Kaloč Svatopluk
Maršálek Vladimír
 
 
1111-9-853210
2.Cabiš Michal
Bugaj Pavel
 
 
Vévoda Ondřej
Kotek Dominik
 
 
3-837 3120
3.Bugaj PavelMaršálek Vladimír755  3030
4.Solanský PavelKaloč Svatopluk-995-913240
5.Cabiš MichalKotek Dominik356  3050
6.Velebil LukášVévoda Ondřej399  3060
7.Solanský PavelMaršálek Vladimír-47-11-4 1361
8.Cabiš MichalKaloč Svatopluk8-8-9-2 1362
9.Velebil LukášKotek Dominik8-11-9253272
10.Bugaj PavelVévoda Ondřej455  3082
11.Cabiš MichalMaršálek Vladimír-7-9-11  0383
12.Velebil LukášKaloč Svatopluk-4-66-10 1384
13.Bugaj PavelKotek Dominik668  3094
14.Solanský PavelVévoda Ondřej8711  30104
15.Velebil LukášMaršálek Vladimír-5-6   02  
16.Bugaj PavelKaloč Svatopluk         
17.Solanský PavelKotek Dominik         
18.Cabiš MichalVévoda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bugaj Pavel30Maršálek Vladimír21
Solanský Pavel21Kaloč Svatopluk21
Cabiš Michal12Kotek Dominik03
Velebil Lukáš21Vévoda Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Tomanová Tamara
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:41761:776nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupník Jan
Merta Marek
 
 
Černohorský Tomáš
Juřica Tomáš
 
 
-79-8593210
2.Demek Zdeněk
Beránek Pavel
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-8-414-8 1311
3.Demek ZdeněkSagáčik Štefan-86-9-6 1312
4.Beránek PavelSlováček Libor575  3022
5.Merta MarekČernohorský Tomáš-987-8-72323
6.Krupník JanJuřica Tomáš7-84-10123233
7.Beránek PavelSagáčik Štefan-4-5-9  0334
8.Merta MarekSlováček Libor72-78 3144
9.Krupník JanČernohorský Tomáš108-6-10-102345
10.Demek ZdeněkJuřica Tomáš-87-911-72346
11.Merta MarekSagáčik Štefan96-6-543256
12.Krupník JanSlováček Libor95-8-793266
13.Demek ZdeněkČernohorský Tomáš-2-79-11 1367
14.Beránek PavelJuřica Tomáš-118-71283277
15.Krupník JanSagáčik Štefan-7-10101273287
16.Demek ZdeněkSlováček Libor-10987 3197
17.Beránek PavelČernohorský Tomáš11-2-97-52398
18.Merta MarekJuřica Tomáš9-76-9-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Demek Zdeněk13Sagáčik Štefan22
Beránek Pavel22Slováček Libor04
Merta Marek22Černohorský Tomáš40
Krupník Jan31Juřica Tomáš22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS