Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20502:462TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Skalský Ondřej
Olejník Jakub
 
 
875  3010
2.Jahůdka Petr
Dorňák Zdeněk
 
 
Vlach Martin
Harenčák Jakub
 
 
87-95 3120
3.Jahůdka PetrHarenčák Jakub7-8-9863230
4.Dorňák ZdeněkVlach Martin-4-6-6  0331
5.Křen LuborSkalský Ondřej1243  3041
6.Bojko KarelOlejník Jakub9148  3051
7.Dorňák ZdeněkHarenčák Jakub-2-3-1  0352
8.Křen LuborVlach Martin-8-46-6 1353
9.Bojko KarelSkalský Ondřej-1167-963263
10.Jahůdka PetrOlejník Jakub8-8117 3173
11.Křen LuborHarenčák Jakub6-76-12-22374
12.Bojko KarelVlach Martin896  3084
13.Jahůdka PetrSkalský Ondřej108-94 3194
14.Dorňák ZdeněkOlejník Jakub6-475 31104
15.Bojko KarelHarenčák Jakub         
16.Jahůdka PetrVlach Martin         
17.Dorňák ZdeněkSkalský Ondřej         
18.Křen LuborOlejník Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahůdka Petr30Harenčák Jakub21
Dorňák Zdeněk12Vlach Martin21
Křen Lubor12Skalský Ondřej03
Bojko Karel30Olejník Jakub03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Orság Erik
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01Rozhodčí:Novák Josef
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Vítek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:20485:417Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Maděrka Svatopluk
Otáhal Bořek
 
 
953  3010
2.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Hrabica Marián
Jarolím Tomáš
 
 
-109-6283220
3.Polák PetrOtáhal Bořek33-3-1093230
4.Závada AdamJarolím Tomáš411-61 3140
5.Krejčiřík DavidMaděrka Svatopluk-5-458-92341
6.Doležel TomášHrabica Marián7-874 3151
7.Závada AdamOtáhal Bořek-15-8363261
8.Krejčiřík DavidJarolím Tomáš7118  3071
9.Doležel TomášMaděrka Svatopluk6-4-87103281
10.Polák PetrHrabica Marián7-10-4963291
11.Krejčiřík DavidOtáhal Bořek-4-5-5  0392
12.Doležel TomášJarolím Tomáš-94-91632102
13.Polák PetrMaděrka Svatopluk7-77  21  
14.Závada AdamHrabica Marián         
15.Doležel TomášOtáhal Bořek         
16.Polák PetrJarolím Tomáš         
17.Závada AdamMaděrka Svatopluk         
18.Krejčiřík DavidHrabica Marián         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Petr20Otáhal Bořek12
Závada Adam20Jarolím Tomáš03
Krejčiřík David12Maděrka Svatopluk11
Doležel Tomáš30Hrabica Marián02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552Rozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Grmela Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22532:503TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Lukáš
Král Filip
 
 
Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
49-58 3110
2.Mergenthal Otmar
Plšek Josef
 
 
Vrtal Oldřich
Unzeitig Daniel
 
 
-6-5-10  0311
3.Mergenthal OtmarSkalický Jiří7-8-8-9 1312
4.Král FilipŠtůsek David-10458 3122
5.Plšek JosefUnzeitig Daniel8-91012 3132
6.Konečný LukášVrtal Oldřich7-679 3142
7.Král FilipSkalický Jiří5133  3052
8.Plšek JosefŠtůsek David-6-310-10 1353
9.Konečný LukášUnzeitig Daniel-9-8-5  0354
10.Mergenthal OtmarVrtal Oldřich7-8-8883264
11.Plšek JosefSkalický Jiří-12-7-5  0365
12.Konečný Lukᚊtůsek David9313  3075
13.Mergenthal OtmarUnzeitig Daniel10-668 3185
14.Král FilipVrtal Oldřich9107  3095
15.Konečný LukášSkalický Jiří8119  30105
16.Mergenthal OtmarŠtůsek David-910   11  
17.Král FilipUnzeitig Daniel         
18.Plšek JosefVrtal Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mergenthal Otmar21Skalický Jiří22
Král Filip30Štůsek David12
Plšek Josef12Unzeitig Daniel12
Konečný Lukáš31Vrtal Oldřich03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Kovačík Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37643:656TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
3-1082 3110
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
5-106-9-92311
3.Chalupa JakubBurdík Vítězslav-79-98-122312
4.Pospíšil JaroslavWollný Michal-9-77-7 1313
5.Kovačik JakubHarazim Zdeněk-8-9-6  0314
6.Valošek JanMusiol Kamil-55-8693224
7.Pospíšil JaroslavBurdík Vítězslav-8-56-7 1325
8.Kovačik JakubWollný Michal-4-4-6  0326
9.Valošek JanHarazim Zdeněk-5-6117133236
10.Chalupa JakubMusiol Kamil668  3046
11.Dočkal TomášBurdík Vítězslav-9-67-8 1347
12.Valošek JanWollný Michal7-66-6-82348
13.Chalupa JakubHarazim Zdeněk-81289 3158
14.Pospíšil JaroslavMusiol Kamil11-6107 3168
15.Valošek JanBurdík Vítězslav686  3078
16.Chalupa JakubWollný Michal-11-7-9  0379
17.Pospíšil JaroslavHarazim Zdeněk9-911-5-923710
18.Dočkal TomášMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Jakub22Burdík Vítězslav31
Pospíšil Jaroslav13Wollný Michal40
Kovačik Jakub02Harazim Zdeněk22
Valošek Jan31Musiol Kamil03
Dočkal Tomáš01   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín z.sVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Černohorský Ivo
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Bártek Dušan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13478:394KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Solanský Petr
Mikeska Jakub
 
 
487  3010
2.Došek Jaroslav
Juřica Tomáš
 
 
Solanský Pavel
Cabiš Michal
 
 
59-4-16123220
3.Slováček LiborMikeska Jakub647  3030
4.Došek JaroslavSolanský Petr674  3040
5.Juřica TomášCabiš Michal-57-8683250
6.Sagáčik ŠtefanSolanský Pavel887  3060
7.Došek JaroslavMikeska Jakub78-109 3170
8.Juřica TomášSolanský Petr-7-115-4 1371
9.Sagáčik ŠtefanCabiš Michal9113  3081
10.Slováček LiborSolanský Pavel6-98-10-82382
11.Juřica TomášMikeska Jakub9-6-11983292
12.Sagáčik ŠtefanSolanský Petr7106  30102
13.Slováček LiborCabiš Michal         
14.Došek JaroslavSolanský Pavel         
15.Sagáčik ŠtefanMikeska Jakub         
16.Slováček LiborSolanský Petr         
17.Došek JaroslavCabiš Michal         
18.Juřica TomášSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slováček Libor11Mikeska Jakub03
Došek Jaroslav20Solanský Petr12
Juřica Tomáš21Cabiš Michal02
Sagáčik Štefan30Solanský Pavel11
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35536:562TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Kadlec Vít
Szwarc Matěj
 
 
783  3010
2.Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
Bendl Jaroslav
Karczmarczyk Michal
 
 
45-10-7-52311
3.Maršálek VladimírKadlec Vít73-128 3121
4.Kaloč SvatoplukKarczmarczyk Michal-6-6-9  0322
5.Kotek DominikSzwarc Matěj78-106 3132
6.Tobola PetrBendl Jaroslav-11-6-6  0333
7.Kaloč SvatoplukKadlec Vít5-7-7-9 1334
8.Kotek DominikKarczmarczyk Michal-6-69-4 1335
9.Tobola PetrSzwarc Matěj35-8-7-82336
10.Maršálek VladimírBendl Jaroslav6-774 3146
11.Kotek DominikKadlec Vít-8-13-11  0347
12.Tobola PetrKarczmarczyk Michal7-6-5-3 1348
13.Maršálek VladimírSzwarc Matěj7-410-7103258
14.Kaloč SvatoplukBendl Jaroslav6-2-7-3 1359
15.Tobola PetrKadlec Vít856  3069
16.Maršálek VladimírKarczmarczyk Michal-9-9-4  03610
17.Kaloč SvatoplukSzwarc Matěj         
18.Kotek DominikBendl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Vladimír31Kadlec Vít22
Kaloč Svatopluk03Karczmarczyk Michal40
Kotek Dominik12Szwarc Matěj12
Tobola Petr13Bendl Jaroslav21
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS