Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín z.sVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Bártek Dušan
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:Černohorský Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:27635:572KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Závada Adam
Polák Petr
 
 
107-63 3110
2.Vaculík Vladimír
Černohorský Tomáš
 
 
Doležel Tomáš
Krejčiřík David
 
 
-104-57-62311
3.Došek JaroslavDoležel Tomáš-769-5-102312
4.Juřica TomášZávada Adam-712-7763222
5.Černohorský TomášPolák Petr-8647 3132
6.Sagáčik ŠtefanKrejčiřík David-119910 3142
7.Juřica TomášDoležel Tomáš688  3052
8.Černohorský TomášZávada Adam-2-675-72353
9.Sagáčik ŠtefanPolák Petr4-1077 3163
10.Došek JaroslavKrejčiřík David9-9-89-82364
11.Černohorský TomášDoležel Tomáš2106  3074
12.Sagáčik ŠtefanZávada Adam68-9-793284
13.Došek JaroslavPolák Petr88-8-5-32385
14.Juřica TomášKrejčiřík David-3-6-10  0386
15.Sagáčik ŠtefanDoležel Tomáš236  3096
16.Došek JaroslavZávada Adam-6753 31106
17.Juřica TomášPolák Petr710   20  
18.Černohorský TomášKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Došek Jaroslav13Doležel Tomáš13
Juřica Tomáš21Závada Adam13
Černohorský Tomáš21Polák Petr12
Sagáčik Štefan40Krejčiřík David21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Maršálek Patrik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33609:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
88-8-8-52301
2.Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
Jahůdka Petr
Dorňák Zdeněk
 
 
9-4-5-13 1302
3.Maršálek VladimírBojko Karel9-767 3112
4.Kaloč SvatoplukJahůdka Petr-19-810-72313
5.Tobola PetrDorňák Zdeněk6-734 3123
6.Kotek DominikKřen Lubor-9-99-5 1324
7.Kaloč SvatoplukBojko Karel887  3034
8.Tobola PetrJahůdka Petr7-3-26-72335
9.Kotek DominikDorňák Zdeněk-4-62-7 1336
10.Maršálek VladimírKřen Lubor874  3046
11.Tobola PetrBojko Karel-3-4-7  0347
12.Kotek DominikJahůdka Petr896  3057
13.Maršálek VladimírDorňák Zdeněk523  3067
14.Kaloč SvatoplukKřen Lubor6-69-563277
15.Kotek DominikBojko Karel-3-6-7  0378
16.Maršálek VladimírJahůdka Petr6-784 3188
17.Kaloč SvatoplukDorňák Zdeněk-510-5-5 1389
18.Tobola PetrKřen Lubor6-1288 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maršálek Vladimír40Bojko Karel22
Kaloč Svatopluk22Jahůdka Petr22
Tobola Petr22Dorňák Zdeněk22
Kotek Dominik13Křen Lubor13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9465:317TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Karczmarczyk Michal
 
 
Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
-51111-9-92301
2.Kadlec Vít
Beránek Pavel
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
-7763 3111
3.Kadlec VítKovačik Jakub10511  3021
4.Vybíral FilipChalupa Jakub-711310 3131
5.Karczmarczyk MichalValošek Jan78-85 3141
6.Beránek PavelDočkal Tomáš645  3051
7.Vybíral FilipKovačik Jakub576  3061
8.Karczmarczyk MichalChalupa Jakub5710  3071
9.Beránek PavelValošek Jan54-9-11-92372
10.Kadlec VítDočkal Tomáš237  3082
11.Karczmarczyk MichalKovačik JakubWO    3092
12.Beránek PavelChalupa Jakub10148  30102
13.Kadlec VítValošek Jan-9-95  12  
14.Vybíral FilipDočkal Tomáš         
15.Beránek PavelKovačik Jakub         
16.Kadlec VítChalupa Jakub         
17.Vybíral FilipValošek Jan         
18.Karczmarczyk MichalDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Vít20Kovačik Jakub02
Vybíral Filip20Chalupa Jakub03
Karczmarczyk Michal20Valošek Jan11
Beránek Pavel21Dočkal Tomáš02
WO10WO01
Počet diváků: 6
Kováčik Jakub skreč pro zranění nohy.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33623:635TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danko Petr
Mikeska Jakub
 
 
Plšek Josef
Konečný Lukáš
 
 
-4413-7103210
2.Velebil Lukáš
Bugaj Pavel
 
 
Král Filip
Mergenthal Otmar
 
 
-9-8-8  0311
3.Danko PetrKonečný Lukáš-9-5-7  0312
4.Velebil LukášKrál Filip3310  3022
5.Mikeska JakubMergenthal Otmar128-9-643232
6.Bugaj PavelPlšek Josef719  3042
7.Velebil LukášKonečný Lukáš-7-9-10  0343
8.Mikeska JakubKrál Filip6-8-3-8 1344
9.Bugaj PavelMergenthal Otmar8711  3054
10.Danko PetrPlšek Josef10-9-7-4 1355
11.Mikeska JakubKonečný Lukáš10-10-4693265
12.Bugaj PavelKrál Filip-69-5-4 1366
13.Danko PetrMergenthal Otmar-96-5473276
14.Velebil LukášPlšek Josef-5979 3186
15.Bugaj PavelKonečný Lukáš11-8-109-102387
16.Danko PetrKrál Filip-5-1-2  0388
17.Velebil LukášMergenthal Otmar5811  3098
18.Mikeska JakubPlšek Josef868  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Danko Petr13Konečný Lukáš31
Velebil Lukáš31Král Filip31
Mikeska Jakub31Mergenthal Otmar04
Bugaj Pavel22Plšek Josef13
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:37660:663SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Skalský Ondřej
Valašík Lukáš
 
 
6124  3010
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Olejník Jakub
Vlach Martin
 
 
7-910-5-32311
3.Musiol KamilVlach Martin9-6-5-6 1312
4.Harazim ZdeněkSkalský Ondřej-8-7-7  0313
5.Burdík VítězslavOlejník Jakub-1-8-6  0314
6.Wollný MichalValašík Lukáš966  3024
7.Harazim ZdeněkVlach Martin-109-8-8 1325
8.Burdík VítězslavSkalský Ondřej794  3035
9.Wollný MichalOlejník Jakub93-7-10-92336
10.Musiol KamilValašík Lukáš45-2-1053246
11.Burdík VítězslavVlach Martin5-5-91043256
12.Wollný MichalSkalský Ondřej-61-96-92357
13.Musiol KamilOlejník Jakub9-15-49-52358
14.Harazim ZdeněkValašík Lukáš5-9612 3168
15.Wollný MichalVlach Martin-119-6583278
16.Musiol KamilSkalský Ondřej7-9-815-102379
17.Harazim ZdeněkOlejník Jakub8-6-6-10 13710
18.Burdík VítězslavValašík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musiol Kamil13Vlach Martin22
Harazim Zdeněk13Skalský Ondřej31
Burdík Vítězslav21Olejník Jakub40
Wollný Michal22Valašík Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Filipec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10436:279TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Unzeitig Daniel
 
 

 
 
WO    3010
2.Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
Maděrka Svatopluk
Hrabica Marián
 
 
757  3020
3.Štůsek DavidMaděrka Svatopluk9-9-75-122321
4.Vrtal OldřichHrabica Marián9112  3031
5.Skalický JiříWO    3041
6.Kavala FilipZlámal Jaromír-4-8-9  0342
7.Vrtal OldřichMaděrka Svatopluk8-11109 3152
8.Skalický JiříHrabica Marián7-8-9763262
9.Kavala FilipWO    3072
10.Štůsek DavidZlámal Jaromír672  3082
11.Skalický JiříMaděrka Svatopluk-2686 3192
12.Kavala FilipHrabica Marián8811  30102
13.Štůsek David         
14.Vrtal OldřichZlámal Jaromír         
15.Kavala FilipMaděrka Svatopluk         
16.Štůsek DavidHrabica Marián         
17.Vrtal Oldřich         
18.Skalický JiříZlámal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štůsek David11Maděrka Svatopluk12
Vrtal Oldřich20Hrabica Marián03
Skalický Jiří20Zlámal Jaromír11
Kavala Filip11   
WO30WO03
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS