Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Orság Erik
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01Rozhodčí:Novák Josef
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Šaur David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36688:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Vítek Pavel
 
 
Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
-12-7-9  0301
2.Krejčiřík David
Závada Adam
 
 
Vrtal Oldřich
Unzeitig Daniel
 
 
7-9-11-8 1302
3.Krejčiřík DavidŠtůsek David-514-7-6 1303
4.Závada AdamVrtal Oldřich-41194 3113
5.Polák PetrSkalický Jiří-6458 3123
6.Doležel TomášUnzeitig Daniel7-10107 3133
7.Závada AdamŠtůsek David12-10-6-7 1334
8.Polák PetrVrtal Oldřich7-33-4-52335
9.Doležel TomášSkalický Jiří810-67 3145
10.Krejčiřík DavidUnzeitig Daniel-10-610-8 1346
11.Polák PetrŠtůsek David-81287 3156
12.Doležel TomášVrtal Oldřich-9-9-9  0357
13.Krejčiřík DavidSkalický Jiří-78108 3167
14.Závada AdamUnzeitig Daniel4-955 3177
15.Doležel Tomᚊtůsek David108-57 3187
16.Krejčiřík DavidVrtal Oldřich127-7-5-82388
17.Závada AdamSkalický Jiří9-9916 3198
18.Polák PetrUnzeitig Daniel-75-9-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčiřík David13Štůsek David22
Závada Adam31Vrtal Oldřich31
Polák Petr22Skalický Jiří04
Doležel Tomáš31Unzeitig Daniel22
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18533:359TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 

 
 
WO    3010
2.Dorňák Zdeněk
Plhák Jan ml.
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
7-52-9-72311
3.Bojko KarelBurdík Vítězslav9117  3021
4.Křen LuborHarazim Zdeněk-8-3-4  0322
5.Dorňák ZdeněkSiebert Karel-688-8103232
6.Plhák Jan ml.WO    3042
7.Křen LuborBurdík Vítězslav-10-14107-92343
8.Dorňák ZdeněkHarazim Zdeněk9-776 3153
9.Plhák Jan ml.Siebert Karel-9921 3163
10.Bojko KarelWO    3073
11.Dorňák ZdeněkBurdík Vítězslav-948-5-72374
12.Plhák Jan ml.Harazim Zdeněk-6-75483284
13.Bojko KarelSiebert Karel463  3094
14.Křen LuborWO    30104
15.Plhák Jan ml.Burdík Vítězslav         
16.Bojko KarelHarazim Zdeněk         
17.Křen LuborSiebert Karel         
18.Dorňák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bojko Karel20Burdík Vítězslav21
Křen Lubor02Harazim Zdeněk12
Dorňák Zdeněk21Siebert Karel03
Plhák Jan ml.20   
WO40WO04
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38711:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Martin
Olejník Jakub
 
 
Bugaj Pavel
Mikeska Jakub
 
 
68-128 3110
2.Skalský Ondřej
Valašík Lukáš
 
 
Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
-4-9-4  0311
3.Skalský OndřejBugaj Pavel-133-11-6 1312
4.Valašík LukášVelebil Lukáš8-11-7-6 1313
5.Olejník JakubMikeska Jakub-10-810513223
6.Vlach MartinSolanský Pavel5-11147 3133
7.Valašík LukášBugaj Pavel8-10-16693243
8.Olejník JakubVelebil Lukáš-8-10-8  0344
9.Vlach MartinMikeska Jakub-8994 3154
10.Skalský OndřejSolanský Pavel-14-9-11  0355
11.Olejník JakubBugaj Pavel-5-79993265
12.Vlach MartinVelebil Lukáš71-7-5-82366
13.Skalský OndřejMikeska Jakub1256  3076
14.Valašík LukášSolanský Pavel-54-8-7 1377
15.Vlach MartinBugaj Pavel2-117-4-42378
16.Skalský OndřejVelebil Lukáš8106  3088
17.Valašík LukášMikeska Jakub5-4-10-6 1389
18.Olejník JakubSolanský Pavel-8910-1083299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalský Ondřej22Bugaj Pavel22
Valašík Lukáš13Velebil Lukáš31
Olejník Jakub31Mikeska Jakub13
Vlach Martin22Solanský Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34531:588TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vojtěch
Koudelík Lukáš
 
 
Vybíral Filip
Merta Marek
 
 
1089  3010
2.Jarolím Tomáš
Maděrka Svatopluk
 
 
Krupník Jan
Karczmarczyk Michal
 
 
7-57-12-42311
3.Jelínek VojtěchKrupník Jan7-988 3121
4.Maděrka SvatoplukKarczmarczyk Michal-128112 3131
5.Jarolím TomášMerta Marek-4-6-3  0332
6.Koudelík LukášVybíral Filip-5-69-8 1333
7.Maděrka SvatoplukKrupník Jan46-8-193243
8.Jarolím TomášKarczmarczyk Michal-107-9-5 1344
9.Koudelík LukášMerta Marek7-9-106-72345
10.Jelínek VojtěchVybíral Filip-10-8-6  0346
11.Jarolím TomášKrupník Jan-3-4-6  0347
12.Koudelík LukášKarczmarczyk Michal-13-9159-52348
13.Jelínek VojtěchMerta Marek8128  3058
14.Maděrka SvatoplukVybíral Filip7-108-8-62359
15.Koudelík LukášKrupník Jan-8-8-7  03510
16.Jelínek VojtěchKarczmarczyk Michal         
17.Maděrka SvatoplukMerta Marek         
18.Jarolím TomášVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Vojtěch21Krupník Jan22
Maděrka Svatopluk21Karczmarczyk Michal21
Jarolím Tomáš03Merta Marek21
Koudelík Lukáš04Vybíral Filip30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Saksa Ivan
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Běhal Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35603:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Valošek Jan
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
-6-871073210
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
7-1068 3120
3.Chalupa JakubMaršálek Vladimír7-9-9-7 1321
4.Dočkal TomášTobola Petr13811  3031
5.Pospíšil JaroslavKaloč Svatopluk66-55 3141
6.Valošek JanKotek Dominik-8-9-6  0342
7.Dočkal TomášMaršálek Vladimír-6-6-5  0343
8.Pospíšil JaroslavTobola Petr6-6912 3153
9.Valošek JanKaloč Svatopluk-6-684-22354
10.Chalupa JakubKotek Dominik-9-7-6  0355
11.Pospíšil JaroslavMaršálek Vladimír-6-5-6  0356
12.Valošek JanTobola Petr768  3066
13.Chalupa JakubKaloč Svatopluk1211-138 3176
14.Dočkal TomášKotek Dominik-9-6-3  0377
15.Valošek JanMaršálek Vladimír-10-9-8  0378
16.Chalupa JakubTobola Petr6-6-7-9 1379
17.Dočkal TomášKaloč Svatopluk77-410 3189
18.Pospíšil JaroslavKotek Dominik9-6129 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Jakub13Maršálek Vladimír40
Dočkal Tomáš22Tobola Petr13
Pospíšil Jaroslav31Kaloč Svatopluk13
Valošek Jan13Kotek Dominik31
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552Rozhodčí:Král Stanislav
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Zapletal Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38578:618KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Plšek Josef
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-9-7-11  0301
2.Král Filip
Konečný Lukáš
 
 
Cvečko Daniel
Došek Jaroslav
 
 
-10-7-7  0302
3.Konečný LukášSagáčik Štefan13-94-1093212
4.Král FilipSlováček Libor-10-114843222
5.Mergenthal OtmarDošek Jaroslav10-598 3132
6.Plšek JosefCvečko Daniel-88-96-92333
7.Král FilipSagáčik Štefan3-739 3143
8.Mergenthal OtmarSlováček Libor-9-11-4  0344
9.Plšek JosefDošek Jaroslav-10899 3154
10.Konečný LukášCvečko Daniel77-2-2-32355
11.Mergenthal OtmarSagáčik Štefan-9-488-52356
12.Plšek JosefSlováček Libor-8-8-6  0357
13.Konečný LukášDošek Jaroslav-75-8-7 1358
14.Král FilipCvečko Daniel-6475 3168
15.Plšek JosefSagáčik Štefan-7-8-7  0369
16.Konečný LukášSlováček Libor68-10-3-323610
17.Král FilipDošek Jaroslav98   20  
18.Mergenthal OtmarCvečko Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný Lukáš13Sagáčik Štefan22
Král Filip30Slováček Libor31
Mergenthal Otmar12Došek Jaroslav12
Plšek Josef13Cvečko Daniel21
Počet diváků: 13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS