Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Saksa Ivan
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Běhal Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14464:383T. J. Sokol Olomouc-Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
-6787 3110
2.Dočkal Tomáš
Pospíšil Jaroslav
 
 
Polák Petr
Závada Adam
 
 
26-7-833220
3.Kovačik JakubDoležel Tomáš-7-87-5 1321
4.Dočkal TomášZávada Adam-8-10-10  0322
5.Pospíšil JaroslavPolák Petr9-10410 3132
6.Valošek JanKrejčiřík David79-135 3142
7.Dočkal TomášDoležel Tomáš-6944 3152
8.Pospíšil JaroslavZávada Adam7-1177 3162
9.Valošek JanPolák Petr7108  3072
10.Kovačik JakubKrejčiřík David98-89 3182
11.Pospíšil JaroslavDoležel Tomáš577  3092
12.Valošek JanZávada Adam7138  30102
13.Kovačik JakubPolák Petr         
14.Dočkal TomášKrejčiřík David         
15.Valošek JanDoležel Tomáš         
16.Kovačik JakubZávada Adam         
17.Dočkal TomášPolák Petr         
18.Pospíšil JaroslavKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovačik Jakub11Doležel Tomáš12
Dočkal Tomáš11Závada Adam12
Pospíšil Jaroslav30Polák Petr02
Valošek Jan30Krejčiřík David02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552Rozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Utíkal Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35557:589TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Konečný Lukáš
 
 
Jahůdka Petr
Dorňák Zdeněk
 
 
-77711 3110
2.Mergenthal Otmar
Král Filip
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-811116 3120
3.Mergenthal OtmarDorňák Zdeněk6-9-7-3 1321
4.Král FilipBojko Karel-7-9-9  0322
5.Plšek JosefJahůdka Petr-4-5-12  0323
6.Konečný LukášKřen Lubor-10782 3133
7.Král FilipDorňák Zdeněk-823-13-102334
8.Plšek JosefBojko Karel-5-2-7  0335
9.Konečný LukášJahůdka Petr6-8-2-6 1336
10.Mergenthal OtmarKřen Lubor9-86-443246
11.Plšek JosefDorňák Zdeněk-8-8-11  0347
12.Konečný LukášBojko Karel-7165-4-52348
13.Mergenthal OtmarJahůdka Petr-10710-9-102349
14.Král FilipKřen Lubor7142  3059
15.Konečný LukášDorňák Zdeněk-13-10910-423510
16.Mergenthal OtmarBojko Karel-6-34-4 13  
17.Král FilipJahůdka Petr         
18.Plšek JosefKřen Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mergenthal Otmar12Dorňák Zdeněk40
Král Filip12Bojko Karel30
Plšek Josef03Jahůdka Petr30
Konečný Lukáš13Křen Lubor03
Počet diváků: 23



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:Maršálek Patrik
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26660:603TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Harenčák Jakub
Valašík Lukáš
 
 
8-11-71373210
2.Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
Skalský Ondřej
Olejník Jakub
 
 
-11511-953220
3.Maršálek VladimírHarenčák Jakub968  3030
4.Kaloč SvatoplukSkalský Ondřej10125  3040
5.Kotek DominikOlejník Jakub9-8-1412-92341
6.Tobola PetrŽValašík Lukáš-756-9-82342
7.Kaloč SvatoplukHarenčák Jakub-7-8-4  0343
8.Kotek DominikSkalský Ondřej10711  3053
9.Tobola PetrOlejník Jakub-712-411-62354
10.Maršálek VladimírValašík Lukáš1078  3064
11.Kotek DominikHarenčák Jakub11-11-8-4 1365
12.Tobola PetrSkalský Ondřej3-9-6563275
13.Maršálek VladimírOlejník Jakub76-97 3185
14.Kaloč SvatoplukValašík Lukáš87-75 3195
15.Tobola PetrHarenčák Jakub9-39-10-112396
16.Maršálek VladimírSkalský Ondřej193  30106
17.Kaloč SvatoplukOlejník Jakub         
18.Kotek DominikValašík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír40Harenčák Jakub31
Kaloč Svatopluk21Skalský Ondřej04
Kotek Dominik12Olejník Jakub21
Tobola Petr13Valašík Lukáš12
ŽK: Tobola Petr, hození pálky o stůl.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín z.sVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Bártek Dušan
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Černohorský Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7414:276KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Libor
Sagáčik Štefan
 
 
Maděrka Svatopluk
Otáhal Bořek
 
 
1098  3010
2.Cvečko Daniel
Černohorský Tomáš
 
 
Zlámal Jaromír
Jarolím Tomáš
 
 
546  3020
3.Slováček LiborOtáhal Bořek857  3030
4.Cvečko DanielMaděrka Svatopluk4-8-99-72331
5.Černohorský TomášJarolím Tomáš334  3041
6.Sagáčik ŠtefanZlámal Jaromír-11853 3151
7.Cvečko DanielOtáhal Bořek-97105 3161
8.Černohorský TomášMaděrka Svatopluk576  3071
9.Sagáčik ŠtefanJarolím Tomáš229  3081
10.Slováček LiborZlámal Jaromír-7-98563291
11.Černohorský TomášOtáhal Bořek897  30101
12.Sagáčik ŠtefanMaděrka Svatopluk         
13.Slováček LiborJarolím Tomáš         
14.Cvečko DanielZlámal Jaromír         
15.Sagáčik ŠtefanOtáhal Bořek         
16.Slováček LiborMaděrka Svatopluk         
17.Cvečko DanielJarolím Tomáš         
18.Černohorský TomášZlámal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slováček Libor20Otáhal Bořek03
Cvečko Daniel11Maděrka Svatopluk11
Černohorský Tomáš30Jarolím Tomáš02
Sagáčik Štefan20Zlámal Jaromír02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16515:422TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Mikeska Jakub
 
 
Vrtal Oldřich
Unzeitig Daniel
 
 
-9-1347-102301
2.Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
48-9-1093211
3.Solanský PavelŠtůsek David9-57-6113221
4.Bugaj PavelVrtal Oldřich468  3031
5.Velebil LukášSkalický Jiří75-109 3141
6.Mikeska JakubUnzeitig Daniel5-109-9-82342
7.Bugaj PavelŠtůsek David85-76 3152
8.Velebil LukášVrtal Oldřich35-10-493262
9.Mikeska JakubSkalický Jiří6610  3072
10.Solanský PavelUnzeitig Daniel6-899 3182
11.Velebil Lukᚊtůsek David-10988 3192
12.Mikeska JakubVrtal Oldřich647  30102
13.Solanský PavelSkalický Jiří         
14.Bugaj PavelUnzeitig Daniel         
15.Mikeska JakubŠtůsek David         
16.Solanský PavelVrtal Oldřich         
17.Bugaj PavelSkalický Jiří         
18.Velebil LukášUnzeitig Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solanský Pavel20Štůsek David03
Bugaj Pavel20Vrtal Oldřich03
Velebil Lukáš30Skalický Jiří02
Mikeska Jakub21Unzeitig Daniel11
Počet diváků: 6
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Křenek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3350:168TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Beránek Pavel
 
 
Wollný Michal
Burdík Vítězslav
 
 
6-1079 3110
2.Karczmarczyk Michal
Vybíral Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Kadlec VítMusiol Kamil572  3030
4.Beránek PavelWollný Michal557  3040
5.Karczmarczyk MichalBurdík Vítězslav959  3050
6.Vybíral FilipWO    3060
7.Beránek PavelMusiol Kamil-3594 3170
8.Karczmarczyk MichalWollný Michal475  3080
9.Vybíral FilipBurdík Vítězslav8-788 3190
10.Kadlec VítWO    30100
11.Karczmarczyk MichalMusiol Kamil         
12.Vybíral FilipWollný Michal         
13.Kadlec VítBurdík Vítězslav         
14.Beránek Pavel         
15.Vybíral FilipMusiol Kamil         
16.Kadlec VítWollný Michal         
17.Beránek PavelBurdík Vítězslav         
18.Karczmarczyk Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadlec Vít10Musiol Kamil02
Beránek Pavel20Wollný Michal02
Karczmarczyk Michal20Burdík Vítězslav02
Vybíral Filip10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS