Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33401:506TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník Jakub
Valašík Lukáš
 
 
Jahůdka Petr
Dorňák Zdeněk
 
 
-47-5563210
2.Vlach Martin
Skalský Ondřej
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-2-6-8  0311
3.Vlach MartinDorňák Zdeněk109-10-9-102312
4.Valašík LukášBojko Karel-3-4-2  0313
5.Olejník JakubJahůdka Petr8-6-6-7 1314
6.Skalský OndřejKřen Lubor7125  3024
7.Valašík LukášDorňák Zdeněk-7999 3134
8.Olejník JakubBojko Karel-8-6-11  0335
9.Skalský OndřejJahůdka Petr8-67-7-72336
10.Hejduk PavelKřen Lubor12-7-6-7 1337
11.Olejník JakubDorňák Zdeněk-469-7-52338
12.Skalský OndřejBojko Karel-2-4-8  0339
13.Hejduk PavelJahůdka Petr-7-6-10  03310
14.Valašík LukášKřen Lubor         
15.Skalský OndřejDorňák Zdeněk         
16.Hejduk PavelBojko Karel         
17.Valašík LukášJahůdka Petr         
18.Olejník JakubKřen Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlach Martin01Dorňák Zdeněk21
Valašík Lukáš11Bojko Karel30
Olejník Jakub03Jahůdka Petr30
Skalský Ondřej12Křen Lubor11
Hejduk Pavel02   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Plachý Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34494:562Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Bořek
Zlámal Jaromír
 
 
Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
-710-84-52301
2.Maděrka Svatopluk
Galanda Tomáš
 
 
Polák Petr
Závada Adam
 
 
-9-5-7  0302
3.Zlámal JaromírZávada Adam-5-76-2 1303
4.Galanda TomášPolák Petr-3-7-9  0304
5.Maděrka SvatoplukDoležel Tomáš9-3-10983214
6.Otáhal BořekKrejčiřík David8-869 3124
7.Galanda TomášZávada Adam115-3-6-52325
8.Maděrka SvatoplukPolák Petr-9-576-112326
9.Otáhal BořekDoležel Tomáš9-839 3136
10.Zlámal JaromírKrejčiřík David-88-8-7 1337
11.Maděrka SvatoplukZávada Adam9-10-9-5 1338
12.Otáhal BořekPolák Petr8710  3048
13.Zlámal JaromírDoležel Tomáš109-9-6-82349
14.Galanda TomášKrejčiřík David-13-6-5  03410
15.Otáhal BořekZávada Adam9    10  
16.Zlámal JaromírPolák Petr6    10  
17.Galanda TomášDoležel Tomáš         
18.Maděrka SvatoplukKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámal Jaromír03Závada Adam30
Galanda Tomáš03Polák Petr21
Maděrka Svatopluk12Doležel Tomáš12
Otáhal Bořek30Krejčiřík David21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Filipec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:34656:624TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kavala Filip
 
 
Mergenthal Otmar
Bednář Matěj
 
 
1077  3010
2.Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
Konečný Lukáš
Král Filip
 
 
-103-24-82311
3.Vrtal OldřichBednář Matěj6-12-84-52312
4.Kavala FilipKrál Filip-9-6107-82313
5.Skalický JiříMergenthal Otmar10-8-89-92314
6.Štůsek DavidKonečný Lukáš259  3024
7.Kavala FilipBednář Matěj919  3034
8.Skalický JiříKrál Filip-4-6-6  0335
9.Štůsek DavidMergenthal Otmar7-8512 3145
10.Vrtal OldřichKonečný Lukáš-86712 3155
11.Skalický JiříBednář Matěj7-99-8-92356
12.Štůsek DavidKrál Filip-1010-6-8 1357
13.Vrtal OldřichMergenthal Otmar861  3067
14.Kavala FilipKonečný Lukáš-962-683277
15.Štůsek DavidBednář Matěj-8-11-7  0378
16.Vrtal OldřichKrál Filip8-47-4-62379
17.Kavala FilipMergenthal Otmar-11-74-13 13710
18.Skalický JiříKonečný Lukáš-89   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrtal Oldřich22Bednář Matěj31
Kavala Filip22Král Filip40
Skalický Jiří03Mergenthal Otmar22
Štůsek David22Konečný Lukáš03
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Musiol Kamil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19546:469TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
-12-74-8 1301
2.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Chalupa Jakub
Dočkal Tomáš
 
 
1295  3011
3.Siebert KarelKovačik Jakub1-6-56-32312
4.Harazim ZdeněkValošek Jan-61010-14-112313
5.Burdík VítězslavChalupa Jakub757  3023
6.Wollný MichalDočkal Tomáš44-84 3133
7.Harazim ZdeněkKovačik Jakub4815  3043
8.Burdík VítězslavValošek Jan-9-11-5  0344
9.Wollný MichalChalupa Jakub439  3054
10.Siebert KarelDočkal Tomáš-3-8-12  0355
11.Burdík VítězslavKovačik Jakub6-478 3165
12.Wollný MichalValošek Jan983  3075
13.Siebert KarelChalupa Jakub11-4-99103285
14.Harazim ZdeněkDočkal Tomáš835  3095
15.Wollný MichalKovačik Jakub71010  30105
16.Siebert KarelValošek Jan         
17.Harazim ZdeněkChalupa Jakub         
18.Burdík VítězslavDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siebert Karel12Kovačik Jakub13
Harazim Zdeněk21Valošek Jan21
Burdík Vítězslav21Chalupa Jakub03
Wollný Michal40Dočkal Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35670:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Vaculík Vladimír
Černohorský Tomáš
 
 
35-1-983210
2.Bugaj Pavel
Solanský Petr
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-9-1010-9 1311
3.Velebil LukášSagáčik Štefan849  3021
4.Solanský PetrSlováček Libor-8-11-4  0322
5.Solanský PavelČernohorský Tomáš1298  3032
6.Bugaj PavelVaculík Vladimír5-8-9963242
7.Solanský PetrSagáčik Štefan-59-7-9 1343
8.Solanský PavelSlováček Libor-711-11-10 1344
9.Bugaj PavelČernohorský Tomáš8-964 3154
10.Velebil LukášVaculík Vladimír646  3064
11.Solanský PavelSagáčik Štefan1013-6-9-122365
12.Bugaj PavelSlováček Libor-10-10-6  0366
13.Velebil LukášČernohorský Tomáš646  3076
14.Solanský PetrVaculík Vladimír-4-3-4  0377
15.Bugaj PavelSagáčik Štefan2-35-7-122378
16.Velebil LukášSlováček Libor-9758 3188
17.Solanský PetrČernohorský Tomáš9-610-6-82389
18.Solanský PavelVaculík Vladimír88-5-673299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Velebil Lukáš40Sagáčik Štefan31
Solanský Petr04Slováček Libor31
Solanský Pavel22Černohorský Tomáš13
Bugaj Pavel22Vaculík Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Tomanová Tamara
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37705:688TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupník Jan
Karczmarczyk Michal
 
 
Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
-66-9-8 1301
2.Kadlec Vít
Beránek Pavel
 
 
Vévoda Ondřej
Kotek Dominik
 
 
10113  3011
3.Karczmarczyk MichalMaršálek Vladimír-13-378-92312
4.Kadlec VítKaloč Svatopluk5-812-8-72313
5.Beránek PavelKotek Dominik-5-78-9 1314
6.Krupník JanVévoda Ondřej8-11-47-62315
7.Kadlec VítMaršálek Vladimír107-3-7113225
8.Beránek PavelKaloč Svatopluk6-7-7-7 1326
9.Krupník JanKotek Dominik55-7-1263236
10.Karczmarczyk MichalVévoda Ondřej8-1179 3146
11.Beránek PavelMaršálek Vladimír-5-123-11 1347
12.Krupník JanKaloč Svatopluk1034  3057
13.Karczmarczyk MichalKotek Dominik57-95 3167
14.Kadlec VítVévoda Ondřej39-108 3177
15.Krupník JanMaršálek Vladimír-7-2-5  0378
16.Karczmarczyk MichalKaloč Svatopluk-89-8-9 1379
17.Kadlec VítKotek Dominik398  3089
18.Beránek PavelVévoda Ondřej8-810-9-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karczmarczyk Michal22Maršálek Vladimír31
Kadlec Vít31Kaloč Svatopluk31
Beránek Pavel04Kotek Dominik13
Krupník Jan22Vévoda Ondřej22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS