Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01Rozhodčí:Orság Erik
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Novák Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31272:400KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík David
Závada Adam
 
 
Cvečko Daniel
Došek Jaroslav
 
 
-11-10-7  0301
2.Klímek Zdeněk
Doležel Tomáš
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-69-3-4 1302
3.Klímek ZdeněkSagáčik Štefan-7-6-4  0303
4.Krejčiřík DavidSlováček Libor-4-8-4  0304
5.Závada AdamCvečko Daniel94-610 3114
6.Doležel TomášDošek Jaroslav-11-5-1  0315
7.Krejčiřík DavidSagáčik Štefan-512-9-4 1316
8.Závada AdamSlováček Libor-8-67-9 1317
9.Doležel TomášCvečko Daniel-7-5-11  0318
10.Klímek ZdeněkDošek Jaroslav-3-7-7  0319
11.Závada AdamSagáčik Štefan-5-9-10  03110
12.Doležel TomášSlováček Libor         
13.Klímek ZdeněkCvečko Daniel         
14.Krejčiřík DavidDošek Jaroslav         
15.Doležel TomášSagáčik Štefan         
16.Klímek ZdeněkSlováček Libor         
17.Krejčiřík DavidCvečko Daniel         
18.Závada AdamDošek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klímek Zdeněk02Sagáčik Štefan30
Krejčiřík David02Slováček Libor20
Závada Adam12Cvečko Daniel11
Doležel Tomáš02Došek Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35629:601TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
-101076 3110
2.Jahůdka Petr
Dorňák Zdeněk
 
 
Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
-97-12-7 1311
3.Dorňák ZdeněkMaršálek Vladimír-665-10-102312
4.Křen LuborKaloč Svatopluk3-9-108-112313
5.Jahůdka PetrTobola Petr-1-489-92314
6.Bojko KarelKotek Dominik768  3024
7.Křen LuborMaršálek Vladimír-10-9-3  0325
8.Jahůdka PetrKaloč Svatopluk767  3035
9.Bojko KarelTobola Petr542  3045
10.Dorňák ZdeněkKotek Dominik-7-55-10 1346
11.Jahůdka PetrMaršálek Vladimír9-5-10-8 1347
12.Bojko KarelKaloč Svatopluk61-55 3157
13.Dorňák ZdeněkTobola Petr-79-9-4 1358
14.Křen LuborKotek Dominik10-9-9-8 1359
15.Bojko KarelMaršálek Vladimír43-9-1063269
16.Dorňák ZdeněkKaloč Svatopluk-71158 3179
17.Křen LuborTobola Petr-7-8-6  03710
18.Jahůdka PetrKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk13Maršálek Vladimír31
Křen Lubor04Kaloč Svatopluk13
Jahůdka Petr12Tobola Petr31
Bojko Karel40Kotek Dominik21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Saksa Ivan
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Běhal Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37590:608TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
Kadlec Vít
Szwarc Matěj
 
 
278  3010
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Karczmarczyk Michal
Krupník Jan
 
 
4-8-5-8 1311
3.Chalupa JakubKadlec Vít116-7-5-92312
4.Dočkal TomášKarczmarczyk Michal-65-48-42313
5.Valošek JanSzwarc Matěj6-12-910-92314
6.Kovačik JakubKrupník Jan7-108-8103224
7.Dočkal TomášKadlec Vít-4-9-7  0325
8.Valošek JanKarczmarczyk Michal65-59 3135
9.Kovačik JakubSzwarc Matěj-6-6-7  0336
10.Chalupa JakubKrupník Jan-7684 3146
11.Valošek JanKadlec Vít984  3056
12.Kovačik JakubKarczmarczyk Michal-8-93-9 1357
13.Chalupa JakubSzwarc Matěj-8-8-7  0358
14.Dočkal TomášKrupník Jan-6993 3168
15.Kovačik JakubKadlec Vít-7-12-6  0369
16.Chalupa JakubKarczmarczyk Michal-883-483279
17.Dočkal TomášSzwarc Matěj-6-8-6  03710
18.Valošek JanKrupník Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Jakub22Kadlec Vít31
Dočkal Tomáš13Karczmarczyk Michal22
Valošek Jan21Szwarc Matěj40
Kovačik Jakub13Krupník Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Zapletal Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15488:392TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Plšek Josef
 
 
Cabiš Michal
Solanský Petr
 
 
510-75 3110
2.Král Filip
Konečný Lukáš
 
 
Velebil Lukáš
Mikeska Jakub
 
 
888  3020
3.Král FilipVelebil Lukáš736  3030
4.Mergenthal OtmarMikeska Jakub2-969 3140
5.Plšek JosefCabiš Michal95-53 3150
6.Konečný LukášSolanský Petr-58-9673260
7.Mergenthal OtmarVelebil Lukáš-6-8-6  0361
8.Plšek JosefMikeska Jakub9814  3071
9.Konečný LukášCabiš Michal-95-113-82372
10.Král FilipSolanský Petr837  3082
11.Plšek JosefVelebil Lukáš-8-810-8 1383
12.Konečný LukášMikeska Jakub-11589 3193
13.Král FilipCabiš Michal667  30103
14.Mergenthal OtmarSolanský Petr         
15.Konečný LukášVelebil Lukáš         
16.Král FilipMikeska Jakub         
17.Mergenthal OtmarCabiš Michal         
18.Plšek JosefSolanský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Filip30Velebil Lukáš21
Mergenthal Otmar11Mikeska Jakub03
Plšek Josef21Cabiš Michal12
Konečný Lukáš21Solanský Petr02
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28596:561SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejduk Pavel
Olejník Jakub
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
-8-7-6  0301
2.Vlach Martin
Skalský Ondřej
 
 
Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
1076  3011
3.Hejduk PavelWollný Michal-6-69-9 1312
4.Vlach MartinBurdík Vítězslav857  3022
5.Olejník JakubHarazim Zdeněk-8-96-4 1323
6.Skalský OndřejSiebert Karel476  3033
7.Vlach MartinWollný Michal-112-7-9 1334
8.Olejník JakubBurdík Vítězslav8-12-91193244
9.Skalský OndřejHarazim Zdeněk12-93-673254
10.Hejduk PavelSiebert Karel469  3064
11.Olejník JakubWollný Michal797  3074
12.Skalský OndřejBurdík Vítězslav9-13-7-9 1375
13.Hejduk PavelHarazim Zdeněk-7-7-6  0376
14.Vlach MartinSiebert Karel3-56-783286
15.Skalský OndřejWollný Michal9-49-1093296
16.Hejduk PavelBurdík Vítězslav8-74-8932106
17.Vlach MartinHarazim Zdeněk         
18.Olejník JakubSiebert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejduk Pavel22Wollný Michal22
Vlach Martin21Burdík Vítězslav13
Olejník Jakub21Harazim Zdeněk21
Skalský Ondřej31Siebert Karel03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31266:417TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděrka Svatopluk
Otáhal Bořek
 
 
Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
-7-11-9  0301
2.
 
 
Vrtal Oldřich
Kavala Filip
 
 
WO    0302
3.Zlámal JaromírŠtůsek David-88-7-6 1303
4.Skalický JiříWO    0304
5.Maděrka SvatoplukVrtal Oldřich8-9-87-82305
6.Otáhal BořekKavala Filip108-23 3115
7.Štůsek DavidWO    0316
8.Maděrka SvatoplukSkalický Jiří-76-59-72317
9.Otáhal BořekVrtal Oldřich-67-87-102318
10.Zlámal JaromírKavala Filip-3-5-8  0319
11.Maděrka SvatoplukŠtůsek David-8-7-6  03110
12.Otáhal BořekSkalický Jiří2    10  
13.Zlámal JaromírVrtal Oldřich         
14.Kavala Filip         
15.Otáhal BořekŠtůsek David         
16.Zlámal JaromírSkalický Jiří         
17.Vrtal Oldřich         
18.Maděrka SvatoplukKavala Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zlámal Jaromír02Štůsek David20
Maděrka Svatopluk03Skalický Jiří10
Otáhal Bořek11Vrtal Oldřich20
   Kavala Filip11
WO03WO30
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS