Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01Rozhodčí:Novák Josef
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Orság Erik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:28629:621Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Mergenthal Otmar
Konečný Lukáš
 
 
-11-89873210
2.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Plšek Josef
Král Filip
 
 
11-89-6-62311
3.Krejčiřík DavidKonečný Lukáš-8979 3121
4.Závada AdamKrál Filip88-8-3-92322
5.Doležel TomášMergenthal Otmar166-59 3132
6.Polák PetrPlšek Josef339  3042
7.Závada AdamKonečný Lukáš12-85-733252
8.Doležel TomášKrál Filip-3119-10103262
9.Polák PetrMergenthal Otmar6-689 3172
10.Krejčiřík DavidPlšek Josef-76910 3182
11.Doležel TomášKonečný Lukáš-76-7-5 1383
12.Polák PetrKrál Filip-7-4-8  0384
13.Krejčiřík DavidMergenthal Otmar8-1310-4-72385
14.Závada AdamPlšek Josef7-1288 3195
15.Polák PetrKonečný Lukáš-6-91161032105
16.Krejčiřík DavidKrál Filip-4-4810 22  
17.Závada AdamMergenthal Otmar         
18.Doležel TomášPlšek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčiřík David21Konečný Lukáš13
Závada Adam21Král Filip21
Doležel Tomáš21Mergenthal Otmar12
Polák Petr31Plšek Josef03
Počet diváků: 10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11431:324TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Dorňák Zdeněk
 
 
Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
9-11811 3110
2.Strejček Jiří
Jahůdka Petr
 
 
Chalupa Jakub
Dočkal Tomáš
 
 
27-12-683220
3.Jahůdka PetrValošek Jan815  3030
4.Strejček JiříChalupa Jakub-959-493240
5.Bojko KarelKovačik Jakub1057  3050
6.Dorňák ZdeněkDočkal Tomáš497  3060
7.Strejček JiříValošek Jan7-9-8-8 1361
8.Bojko KarelChalupa Jakub244  3071
9.Dorňák ZdeněkKovačik Jakub-7-57893281
10.Jahůdka PetrDočkal Tomáš7-894 3191
11.Bojko KarelValošek Jan553  30101
12.Dorňák ZdeněkChalupa Jakub         
13.Jahůdka PetrKovačik Jakub         
14.Strejček JiříDočkal Tomáš         
15.Dorňák ZdeněkValošek Jan         
16.Jahůdka PetrChalupa Jakub         
17.Strejček JiříKovačik Jakub         
18.Bojko KarelDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahůdka Petr20Valošek Jan12
Strejček Jiří11Chalupa Jakub02
Bojko Karel30Kovačik Jakub02
Dorňák Zdeněk20Dočkal Tomáš02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Bereza Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36543:617KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Martin
Skalský Ondřej
 
 
Cvečko Daniel
Juřica Tomáš
 
 
-13-4-8  0301
2.Valašík Lukáš
Dufek Jakub
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
9-888 3111
3.Valašík LukášSagáčik Štefan-66-7-6 1312
4.Dufek JakubSlováček Libor-3-15-7  0313
5.Vlach MartinCvečko Daniel-6-9-4  0314
6.Skalský OndřejJuřica Tomáš-7-8-10  0315
7.Dufek JakubSagáčik Štefan-6-910-8 1316
8.Vlach MartinSlováček Libor-87-3-5 1317
9.Skalský OndřejCvečko Daniel7109  3027
10.Valašík LukášJuřica Tomáš9-1287 3137
11.Vlach MartinSagáčik Štefan-6-2-6  0338
12.Skalský OndřejSlováček Libor-7-7101103248
13.Valašík LukášCvečko Daniel-87911 3158
14.Dufek JakubJuřica Tomáš-9-910-12 1359
15.Skalský OndřejSagáčik Štefan-1012116 3169
16.Valašík LukášSlováček Libor9-69-6-723610
17.Dufek JakubCvečko Daniel-4-5-7  03  
18.Vlach MartinJuřica Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valašík Lukáš22Sagáčik Štefan31
Dufek Jakub03Slováček Libor31
Vlach Martin03Cvečko Daniel12
Skalský Ondřej31Juřica Tomáš21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Bereza Oldřich
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:35381:525TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
WO    0301
2.Maděrka Svatopluk
Otáhal Bořek
 
 
Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
-11-912993211
3.Jarolím TomášMaršálek Vladimír-1-10-4  0312
4.Zlámal JaromírTobola Petr-5-8-8  0313
5.Maděrka SvatoplukKaloč Svatopluk-5-7-4  0314
6.Otáhal BořekKotek Dominik9-774 3124
7.Zlámal JaromírMaršálek VladimírWO    0325
8.Maděrka SvatoplukTobola Petr-69-5-9 1326
9.Otáhal BořekKaloč Svatopluk10-2-8-5 1327
10.Jarolím TomášKotek Dominik-8-367-82328
11.Maděrka SvatoplukMaršálek Vladimír1210-5-12-52329
12.Otáhal BořekTobola Petr-1076-543239
13.Jarolím TomášKaloč Svatopluk-648-6-423310
14.Zlámal JaromírKotek Dominik-5    01  
15.Otáhal BořekMaršálek Vladimír         
16.Jarolím TomášTobola Petr         
17.Zlámal JaromírKaloč Svatopluk         
18.Maděrka SvatoplukKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jarolím Tomáš03Maršálek Vladimír20
Zlámal Jaromír01Tobola Petr21
Maděrka Svatopluk03Kaloč Svatopluk30
Otáhal Bořek21Kotek Dominik11
WO02WO20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Filipec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1036:35652:651TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Guřan Jiří
 
 
Kadlec Vít
Szwarc Matěj
 
 
3-72-10-52301
2.Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
Krupník Jan
Lapisz Břetislav
 
 
8-9810 3111
3.Vrtal OldřichSzwarc Matěj6-1194 3121
4.Skalický JiříKadlec Vít-879-9-62322
5.Guřan JiříLapisz Břetislav-6-9510-82323
6.Štůsek DavidKrupník Jan9711  3033
7.Skalický JiříSzwarc Matěj888  3043
8.Guřan JiříKadlec Vít83-6-6-72344
9.Štůsek DavidLapisz Břetislav8-10-73-92345
10.Vrtal OldřichKrupník Jan6-96-9-82346
11.Guřan JiříSzwarc Matěj-3-58-10 1347
12.Štůsek DavidKadlec Vít4108  3057
13.Vrtal OldřichLapisz Břetislav7-99-693267
14.Skalický JiříKrupník Jan-10568 3177
15.Štůsek DavidSzwarc Matěj-4-49-6 1378
16.Vrtal OldřichKadlec Vít9-6-11-6 1379
17.Skalický JiříLapisz Břetislav-7-1-4  03710
18.Guřan JiříKrupník Jan-7-9   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrtal Oldřich22Szwarc Matěj22
Skalický Jiří22Kadlec Vít31
Guřan Jiří03Lapisz Břetislav31
Štůsek David22Krupník Jan12
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Wollný Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34437:502TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
6-7-69103210
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
-7-7-4  0311
3.Harazim ZdeněkVelebil Lukáš-9-3-7  0312
4.Siebert KarelBugaj Pavel-1-10-7  0313
5.Burdík VítězslavCabiš Michal-8967 3123
6.Wollný MichalSolanský Pavel585  3033
7.Siebert KarelVelebil Lukáš-6-67-9 1334
8.Burdík VítězslavBugaj Pavel7-6-9-10 1335
9.Wollný MichalCabiš Michal5-8-9-9 1336
10.Harazim ZdeněkSolanský Pavel-8-9-7  0337
11.Burdík VítězslavVelebil Lukáš6-8-5-6 1338
12.Wollný MichalBugaj Pavel9-739 3148
13.Harazim ZdeněkCabiš Michal-66-89-72349
14.Siebert KarelSolanský Pavel-5-8-6  03410
15.Wollný MichalVelebil Lukáš         
16.Harazim ZdeněkBugaj Pavel         
17.Siebert KarelCabiš Michal         
18.Burdík VítězslavSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harazim Zdeněk03Velebil Lukáš30
Siebert Karel03Bugaj Pavel21
Burdík Vítězslav12Cabiš Michal21
Wollný Michal21Solanský Pavel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS