Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Čihák Marek
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Medvecký Ján
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:18516:438SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lokaj Roman
Harenčák Jakub
 
 
Štalzer Adam
Karczmarczyk Michal
 
 
2-1065 3110
2.Mynář Vojtěch
Rusnák Aleš
 
 
Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
-1077-9-52311
3.Mynář VojtěchŠtalzer Adam4-729 3121
4.Harenčák JakubPlachta Jakub5-7-91023231
5.Rusnák AlešKarczmarczyk Michal-9868 3141
6.Lokaj RomanVybíral Filip-5138-893251
7.Harenčák JakubŠtalzer Adam3-58-693261
8.Rusnák AlešPlachta Jakub89-99 3171
9.Lokaj RomanKarczmarczyk Michal778  3081
10.Mynář VojtěchVybíral Filip-97-89143291
11.Rusnák AlešŠtalzer Adam-910-8-8 1392
12.Lokaj RomanPlachta Jakub1045  30102
13.Mynář VojtěchKarczmarczyk Michal         
14.Harenčák JakubVybíral Filip         
15.Lokaj RomanŠtalzer Adam         
16.Mynář VojtěchPlachta Jakub         
17.Harenčák JakubKarczmarczyk Michal         
18.Rusnák AlešVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mynář Vojtěch20Štalzer Adam12
Harenčák Jakub20Plachta Jakub03
Rusnák Aleš21Karczmarczyk Michal02
Lokaj Roman30Vybíral Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9417:308TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mihailovič Luka
Mihailovič Nikola
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
-66105 3110
2.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Jiříček Dalibor
Záškodný Marek
 
 
9211  3020
3.Mihailovič NikolaMasnica Michal6-957 3130
4.Sikora FilipPolášek Radovan-8-7-8  0331
5.Revay RadomírZáškodný Marek585  3041
6.Mihailovič LukaJiříček Dalibor-8388 3151
7.Sikora FilipMasnica Michal-11-1097103261
8.Revay RadomírPolášek Radovan677  3071
9.Mihailovič LukaZáškodný Marek1072  3081
10.Mihailovič NikolaJiříček Dalibor-133510 3191
11.Revay RadomírMasnica Michal5610  30101
12.Mihailovič LukaPolášek Radovan         
13.Mihailovič NikolaZáškodný Marek         
14.Sikora FilipJiříček Dalibor         
15.Mihailovič LukaMasnica Michal         
16.Mihailovič NikolaPolášek Radovan         
17.Sikora FilipZáškodný Marek         
18.Revay RadomírJiříček Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mihailovič Nikola20Masnica Michal03
Sikora Filip11Polášek Radovan11
Revay Radomír30Záškodný Marek02
Mihailovič Luka20Jiříček Dalibor02
Počet diváků: 3
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Jonášová Tereza
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Kafka Pavel
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Zelenková Anna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12478:369HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
-767-763210
2.Kanta František
Štěpánek David
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
665  3020
3.Bárta DanielHasil Tomáš994  3030
4.Štěpánek DavidGráf Jiří593  3040
5.Kanta FrantišekMelek Milan637  3050
6.Jadrný ŠimonZajíc Miroslav6-10-11-12 1351
7.Štěpánek DavidHasil Tomáš5-78-3-162352
8.Kanta FrantišekGráf Jiří-635-973262
9.Jadrný ŠimonMelek Milan-6547 3172
10.Bárta DanielZajíc Miroslav-11874 3182
11.Kanta FrantišekHasil Tomáš13128  3092
12.Jadrný ŠimonGráf Jiří11810  30102
13.Bárta DanielMelek Milan         
14.Štěpánek DavidZajíc Miroslav         
15.Jadrný ŠimonHasil Tomáš         
16.Bárta DanielGráf Jiří         
17.Štěpánek DavidMelek Milan         
18.Kanta FrantišekZajíc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bárta Daniel20Hasil Tomáš12
Štěpánek David11Gráf Jiří03
Kanta František30Melek Milan02
Jadrný Šimon21Zajíc Miroslav11
Utkání přítomen komisař ČAST (Aleš Kovář). Vedoucí hostů neznal heslo registru.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34531:565KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejzlík Martin
Růžička Filip
 
 
Soukup Adam
Oharek David
 
 
7-10-10-4 1301
2.Vaculík Miloslav
Šenkapoul Petr
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
-4-56-8 1302
3.Růžička FilipSoukup Adam-37-65103212
4.Mejzlík MartinDufek Jan-8-106-7 1313
5.Vaculík MiloslavNedbálek Michal-6-12-3  0314
6.Šenkapoul PetrOharek David893  3024
7.Mejzlík MartinSoukup Adam65-10-5-102325
8.Vaculík MiloslavDufek Jan-9-11-6  0326
9.Šenkapoul PetrNedbálek Michal-6-5119-62327
10.Růžička FilipOharek David437  3037
11.Vaculík MiloslavSoukup Adam-510-10-9 1338
12.Šenkapoul PetrDufek Jan6-7-67-102339
13.Růžička FilipNedbálek Michal-12996 3149
14.Mejzlík MartinOharek David-115115 3159
15.Šenkapoul PetrSoukup Adam-6-4-6  03510
16.Růžička FilipDufek Jan         
17.Mejzlík MartinNedbálek Michal         
18.Vaculík MiloslavOharek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Filip30Soukup Adam31
Mejzlík Martin12Dufek Jan30
Vaculík Miloslav03Nedbálek Michal21
Šenkapoul Petr13Oharek David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Kalva Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34338:484KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Miffek Daniel
 
 
Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
-8-5-2  0301
2.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Kudela Petr
Musil David
 
 
-23-5853211
3.Miffek DanielDzida Jan-7-9116-72312
4.Dolejší StanislavKnybel Kamil7-5-5-3 1313
5.Jindra JosefMusil David-5-3-6  0314
6.Janča MiroslavKudela Petr8-59-5-62315
7.Dolejší StanislavDzida Jan-3-6-5  0316
8.Jindra JosefKnybel Kamil-12-7-7  0317
9.Janča MiroslavMusil David-98-8983227
10.Miffek DanielKudela Petr-668-4-42328
11.Jindra JosefDzida JanWO    0329
12.Janča MiroslavKnybel Kamil-5-1010-7 13210
13.Miffek DanielMusil David-5    01  
14.Dolejší StanislavKudela Petr         
15.Janča MiroslavDzida Jan         
16.Miffek DanielKnybel Kamil         
17.Dolejší StanislavMusil David         
18.Jindra JosefKudela Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miffek Daniel02Dzida Jan20
Dolejší Stanislav02Knybel Kamil30
Jindra Josef02Musil David11
Janča Miroslav12Kudela Petr20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11413:350TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
989  3010
2.Rýgl Vojtěch
Klimenta Matěj
 
 
Dvořák Vítek
Rybár Petr
 
 
12-97-783220
3.Voňka JakubMatějíček Martin7510  3030
4.Klimenta MatějRybár Petr-610-5853240
5.Rýgl VojtěchTomica Daniel-4-11016103250
6.Šváb RichardDvořák Vítek75-85 3160
7.Klimenta MatějMatějíček Martin-5-7-8  0361
8.Rýgl VojtěchRybár Petr748  3071
9.Šváb RichardTomica Daniel583  3081
10.Voňka JakubDvořák Vítek594  3091
11.Rýgl VojtěchMatějíček Martin6-8910 31101
12.Šváb RichardRybár Petr710-910 31  
13.Voňka JakubTomica Daniel         
14.Klimenta MatějDvořák Vítek         
15.Šváb RichardMatějíček Martin         
16.Voňka JakubRybár Petr         
17.Klimenta MatějTomica Daniel         
18.Rýgl VojtěchDvořák Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voňka Jakub20Matějíček Martin12
Klimenta Matěj11Rybár Petr02
Rýgl Vojtěch30Tomica Daniel02
Šváb Richard20Dvořák Vítek02
Počet diváků: 20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS