Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Dolejší Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37741:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Miffek Daniel
 
 
Jiříček Dalibor
Záškodný Marek
 
 
6710  3010
2.Janča Miroslav
Záboj Matěj
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
911-78 3120
3.Záboj MatějPolášek Radovan11-7-8-5 1321
4.Miffek DanielMasnica Michal-6-4106-82322
5.Dolejší StanislavJiříček Dalibor-7-8-10  0323
6.Janča MiroslavŽZáškodný Marek5-119-6-102324
7.Miffek DanielPolášek Radovan65-8-783234
8.Dolejší StanislavMasnica Michal-77-104-102335
9.Janča MiroslavJiříček Dalibor48-94 3145
10.Záboj MatějŽZáškodný Marek-8119-7-112346
11.Dolejší StanislavPolášek Radovan-71-10373256
12.Janča MiroslavMasnica Michal4-10103 3166
13.Záboj MatějJiříček Dalibor5-116 3176
14.Miffek DanielZáškodný Marek-7-470-82377
15.Janča MiroslavPolášek Radovan125-96 3187
16.Záboj MatějMasnica Michal-5-7-9  0388
17.Miffek DanielJiříček Dalibor6-946 3198
18.Dolejší StanislavZáškodný Marek78-11-10-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záboj Matěj13Polášek Radovan13
Miffek Daniel22Masnica Michal31
Dolejší Stanislav13Jiříček Dalibor13
Janča Miroslav31Záškodný Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36658:656TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
Vybíral Filip
Plachta Jakub
 
 
7-16812 3110
2.Rýgl Vojtěch
Valeš Jakub
 
 
Kadlec Vít
Morávek Radim
 
 
-4-5-8  0311
3.Voňka JakubPlachta Jakub869  3021
4.Rýgl VojtěchVybíral Filip68-12-983231
5.Valeš JakubMorávek Radim-8-510-8 1332
6.Šváb RichardKadlec Vít102-6-7-82333
7.Rýgl VojtěchPlachta Jakub-7797 3143
8.Valeš JakubVybíral Filip-4-1113-7 1344
9.Šváb RichardMorávek Radim364  3054
10.Voňka JakubKadlec Vít786  3064
11.Valeš JakubPlachta Jakub7-9-8-10 1365
12.Šváb RichardVybíral Filip-7-8-8  0366
13.Voňka JakubMorávek Radim89-910 3176
14.Rýgl VojtěchKadlec Vít4-1113-6-72377
15.Šváb RichardPlachta Jakub-8637 3187
16.Voňka JakubVybíral Filip-7-10-8  0388
17.Rýgl VojtěchMorávek Radim3-6-9-1 1389
18.Valeš JakubKadlec Vít-6-810-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub31Plachta Jakub13
Rýgl Vojtěch22Vybíral Filip31
Valeš Jakub04Morávek Radim22
Šváb Richard22Kadlec Vít31
Počet diváků: 40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:32614:606TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
Šmerda Marek
Mejzlík Martin
 
 
5-1393 3110
2.Knybel Kamil
Musil David
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
71011  3020
3.Knybel KamilŠmerda Marek-7-57-6 1321
4.Kudela PetrŠenkapoul Petr866  3031
5.Musil DavidMejzlík Martin-12-954-22332
6.Dzida JanSvoboda Libor996  3042
7.Kudela PetrŠmerda Marek-9-9-8  0343
8.Musil DavidŠenkapoul Petr-7-6-8  0344
9.Dzida JanMejzlík Martin1610  3054
10.Knybel KamilSvoboda Libor-712-69-92355
11.Musil DavidŠmerda Marek-3-3-8  0356
12.Dzida JanŠenkapoul Petr7116  3066
13.Knybel KamilMejzlík Martin9-3-8-6 1367
14.Kudela PetrSvoboda Libor10109  3077
15.Dzida JanŠmerda Marek6-744 3187
16.Knybel KamilŠenkapoul Petr-10-86-6 1388
17.Kudela PetrMejzlík Martin-1267-8-72389
18.Musil DavidSvoboda Libor-4-95-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knybel Kamil04Šmerda Marek31
Kudela Petr22Šenkapoul Petr22
Musil David04Mejzlík Martin31
Dzida Jan40Svoboda Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 JeseníkRozhodčí:Matějíček Miloš st.
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Lebduška Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30298:409HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
-697-7-72301
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Kanta František
Štěpánek David
 
 
-98-4-5 1302
3.Matějíček MartinKanta František-7-8-2  0303
4.Matějíček MilošJadrný Šimon21210  3013
5.Rybár PetrBárta Daniel-49-7-3 1314
6.Tomica DanielŠtěpánek David-4-8-7  0315
7.Matějíček MilošKanta František-5-8-5  0316
8.Rybár PetrJadrný Šimon64-6-8-42317
9.Tomica DanielBárta Daniel-11-8-7  0318
10.Matějíček MartinŠtěpánek David9-10-9-8 1319
11.Rybár PetrKanta František-4-1-2  03110
12.Tomica DanielJadrný Šimon         
13.Matějíček MartinBárta Daniel         
14.Matějíček MilošŠtěpánek David         
15.Tomica DanielKanta František         
16.Matějíček MartinJadrný Šimon         
17.Matějíček MilošBárta Daniel         
18.Rybár PetrŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějíček Martin02Kanta František30
Matějíček Miloš11Jadrný Šimon11
Rybár Petr03Bárta Daniel20
Tomica Daniel02Štěpánek David20
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:17470:350Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Melek Milan
Mesaroš Petr
 
 
Mihailovič Nikola
Novotný Jiří
 
 
11-8-9-8 1311
3.Zajíc MiroslavMihailovič NikolaWO    0312
4.Melek MilanNovotný Jiří-9-5810-92313
5.Gráf JiříSikora Filip788  3023
6.Hasil TomášWO    3033
7.Melek MilanMihailovič Nikola58-5-8-62334
8.Gráf JiříNovotný Jiří6-656 3144
9.Hasil TomášSikora Filip525  3054
10.Zajíc MiroslavWO    3064
11.Gráf JiříMihailovič Nikola788  3074
12.Hasil TomášNovotný Jiří9-8610 3184
13.Zajíc MiroslavSikora FilipWO    0385
14.Melek MilanWO    3095
15.Hasil TomášMihailovič Nikola777  30105
16.Zajíc MiroslavNovotný JiříWO    03  
17.Melek MilanSikora Filip8-4-13  12  
18.Gráf Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melek Milan02Mihailovič Nikola12
Gráf Jiří30Novotný Jiří12
Hasil Tomáš30Sikora Filip02
WO42WO24
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Adam Vladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31323:456SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Adam
Smoček Libor
 
 
Mynář Vojtěch
Rusnák Aleš
 
 
-10-4-8  0301
2.Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
Lokaj Roman
Siwiec Matěj
 
 
9-7-9-4 1302
3.Smoček LiborMynář Vojtěch-1176-8-42303
4.Nedbálek MichalRusnák Aleš-6896 3113
5.Siwiec MatějWO    0314
6.Soukup AdamLokaj Roman-5-3710-102315
7.Nedbálek MichalMynář Vojtěch-9-68-7 1316
8.Rusnák AlešWO    0317
9.Soukup AdamSiwiec Matěj636  3027
10.Smoček LiborLokaj Roman-3-4-9  0328
11.Mynář VojtěchWO    0329
12.Soukup AdamRusnák Aleš467  3039
13.Smoček LiborSiwiec Matěj-68-10-3 13310
14.Nedbálek MichalLokaj Roman-3    01  
15.Soukup AdamMynář Vojtěch         
16.Smoček LiborRusnák Aleš         
17.Nedbálek MichalSiwiec Matěj         
18.Lokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smoček Libor03Mynář Vojtěch20
Nedbálek Michal11Rusnák Aleš02
Soukup Adam21Siwiec Matěj11
   Lokaj Roman20
WO03WO30
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS