Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14465:382TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Plachta Jakub
 
 
Mynář Vojtěch
Rusnák Aleš
 
 
9-7-7-9 1301
2.Štalzer Adam
Grela Marek Pawel
 
 
Siwiec Matěj
Lokaj Roman
 
 
556  3011
3.Morávek RadimMynář Vojtěch5-896 3121
4.Plachta JakubRusnák Aleš-558-9103231
5.Grela Marek PawelSiwiec Matěj975  3041
6.Štalzer AdamLokaj Roman5-758 3151
7.Plachta JakubMynář Vojtěch479  3061
8.Grela Marek PawelRusnák Aleš4-129-1043271
9.Štalzer AdamSiwiec Matěj1010-94 3181
10.Morávek RadimLokaj Roman-88-417113291
11.Grela Marek PawelMynář Vojtěch-8-858732101
12.Štalzer AdamRusnák Aleš         
13.Morávek RadimSiwiec Matěj         
14.Plachta JakubLokaj Roman         
15.Štalzer AdamMynář Vojtěch         
16.Morávek RadimRusnák Aleš         
17.Plachta JakubSiwiec Matěj         
18.Grela Marek PawelLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim20Mynář Vojtěch03
Plachta Jakub20Rusnák Aleš02
Grela Marek Pawel30Siwiec Matěj02
Štalzer Adam20Lokaj Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:Merenda Ladislav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Šmída Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1021:32483:522TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Záškodný Marek
 
 
Novotný Jiří
Mihailovič Nikola
 
 
29-7-7-92301
2.Masnica Michal
Jiříček Dalibor
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
-6-85-6 1302
3.Masnica MichalMihailovič Nikola-59-10-5 1303
4.Záškodný MarekNovotný Jiří-86-134-82304
5.Jiříček DaliborSikora Filip9-10-9-11 1305
6.Polášek RadovanRevay Radomír7-9-78113215
7.Záškodný MarekMihailovič Nikola78-6-6-72316
8.Jiříček DaliborNovotný Jiří-7-9138-122317
9.Polášek RadovanSikora Filip8-612-10-42318
10.Masnica MichalRevay Radomír656  3028
11.Jiříček DaliborMihailovič Nikola-4-8-6  0329
12.Polášek RadovanNovotný Jiří-869-7-523210
13.Masnica MichalSikora Filip-97   11  
14.Záškodný MarekRevay Radomír         
15.Polášek RadovanMihailovič Nikola         
16.Masnica MichalNovotný Jiří         
17.Záškodný MarekSikora Filip         
18.Jiříček DaliborRevay Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Masnica Michal11Mihailovič Nikola30
Záškodný Marek02Novotný Jiří30
Jiříček Dalibor03Sikora Filip20
Polášek Radovan12Revay Radomír02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33505:539HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
669  3010
2.Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
Kanta František
Štěpánek David
 
 
7-11-6-5 1311
3.Melek MilanJadrný Šimon-79-6-7 1312
4.Gráf JiříKanta František-9-2-8  0313
5.Zajíc MiroslavBárta Daniel9103  3023
6.Hasil Tomᚊtěpánek David8-910-5-82324
7.Gráf JiříJadrný Šimon2-68-9-82325
8.Zajíc MiroslavKanta František7-5-8-14 1326
9.Hasil TomášBárta Daniel6-8510 3136
10.Melek MilanŠtěpánek David-9-3-7  0337
11.Zajíc MiroslavJadrný Šimon8-97-963247
12.Hasil TomášKanta František-9106-9-112348
13.Melek MilanBárta Daniel-12-58-9 1349
14.Gráf JiříŠtěpánek David4-6-2-7 13410
15.Hasil TomášJadrný Šimon-9-7   02  
16.Melek MilanKanta František         
17.Gráf JiříBárta Daniel         
18.Zajíc MiroslavŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melek Milan03Jadrný Šimon21
Gráf Jiří03Kanta František30
Zajíc Miroslav21Bárta Daniel12
Hasil Tomáš12Štěpánek David30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Pelnář Václav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Adam Vladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18496:453KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Koudelík Lukáš
 
 
Toufar Jan
Růžička Filip
 
 
5106  3010
2.Dufek Jan
Oharek David
 
 
Mejzlík Martin
Vaculík Miloslav
 
 
911-21 3120
3.Dufek JakubRůžička Filip10-12-108-62321
4.Koudelík LukášMejzlík Martin1395  3031
5.Oharek DavidVaculík Miloslav1289  3041
6.Dufek JanToufar Jan864  3051
7.Koudelík LukášRůžička Filip7-3-3-1 1352
8.Oharek DavidMejzlík Martin-9-9-4  0353
9.Dufek JanVaculík Miloslav587  3063
10.Dufek JakubToufar Jan7-98-873273
11.Oharek DavidRůžička Filip6-4-4-5 1374
12.Dufek JanMejzlík Martin38-86 3184
13.Dufek JakubVaculík Miloslav1088  3094
14.Koudelík LukášToufar Jan-4-988332104
15.Dufek JanRůžička Filip9-9   11  
16.Dufek JakubMejzlík Martin         
17.Koudelík LukášVaculík Miloslav         
18.Oharek DavidToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Jakub21Růžička Filip30
Koudelík Lukáš21Mejzlík Martin12
Oharek David12Vaculík Miloslav03
Dufek Jan30Toufar Jan03
Komisař Henžel.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18523:376KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Knybel Kamil
Wallik Lukáš
 
 
Janča Miroslav
Záboj Matěj
 
 
791  3020
3.Kudela PetrDolejší Stanislav8-1012-16-32321
4.Knybel KamilJanča Miroslav816-95 3131
5.Wallik LukášZáboj Matěj-59-8-9 1332
6.Dzida JanWO    3042
7.Knybel KamilDolejší Stanislav3811  3052
8.Wallik LukášJanča Miroslav-6-6-11  0353
9.Dzida JanZáboj Matěj14-99-653263
10.Kudela PetrWO    3073
11.Wallik LukášDolejší Stanislav-10-9-1  0374
12.Dzida JanJanča Miroslav-95104 3184
13.Kudela PetrZáboj Matěj87-8-783294
14.Knybel KamilWO    30104
15.Dzida JanDolejší Stanislav5    10  
16.Kudela PetrJanča Miroslav         
17.Knybel KamilZáboj Matěj         
18.Wallik Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kudela Petr11Dolejší Stanislav21
Knybel Kamil20Janča Miroslav12
Wallik Lukáš03Záboj Matěj12
Dzida Jan20   
WO40WO04
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Rak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Veigl Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 JeseníkRozhodčí:Cypra Vladislav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Lebduška Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38652:664TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Voňka Jakub
Šváb Richard
 
 
8-379 3110
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Rýgl Vojtěch
Valeš Jakub
 
 
2-984 3120
3.Matějíček MartinŠváb Richard-10-8-6  0321
4.Rybár PetrRýgl Vojtěch10-9-69-72322
5.Matějíček MilošValeš Jakub-7-6-5  0323
6.Tomica DanielVoňka Jakub98-55 3133
7.Rybár PetrŠváb Richard10-9-89-52334
8.Matějíček MilošRýgl Vojtěch-812-7-6 1335
9.Tomica DanielValeš Jakub5-1164 3145
10.Matějíček MartinVoňka Jakub7-8107 3155
11.Matějíček MilošŠváb Richard7-86-8-62356
12.Tomica DanielRýgl Vojtěch475  3066
13.Matějíček MartinValeš Jakub-8-76-7 1367
14.Rybár PetrVoňka Jakub-4-8-6  0368
15.Tomica DanielŠváb Richard-385-953278
16.Matějíček MartinRýgl Vojtěch63-6-7-42379
17.Rybár PetrValeš Jakub75-710 3189
18.Veigl LukášVoňka Jakub-4-109-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějíček Martin13Šváb Richard31
Rybár Petr13Rýgl Vojtěch31
Matějíček Miloš03Valeš Jakub22
Tomica Daniel40Voňka Jakub22
Veigl Lukáš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS