Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:Merenda Ladislav
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Šmída Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32407:462SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
Mynář Vojtěch
Rusnák Aleš
 
 
89-7-5-42301
2.Záškodný Marek
Jiříček Dalibor
 
 
Lokaj Roman
Siwiec Matěj
 
 
-1-7-6  0302
3.Masnica MichalMynář Vojtěch-7-95-8 1303
4.Záškodný MarekRusnák Aleš-5-6-1  0304
5.Jiříček DaliborSiwiec Matěj7-9107 3114
6.Polášek RadovanLokaj Roman7-847 3124
7.Záškodný MarekMynář Vojtěch-9-7-5  0325
8.Jiříček DaliborRusnák Aleš-7-1073-142326
9.Polášek RadovanSiwiec Matěj543  3036
10.Masnica MichalLokaj Roman-8-10-8  0337
11.Jiříček DaliborMynář Vojtěch-7-9-10  0338
12.Polášek RadovanRusnák Aleš-7-6-8  0339
13.Masnica MichalSiwiec Matěj-77-99-623310
14.Záškodný MarekLokaj Roman-8-95-7 13  
15.Polášek RadovanMynář Vojtěch         
16.Masnica MichalRusnák Aleš         
17.Záškodný MarekSiwiec Matěj         
18.Jiříček DaliborLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Masnica Michal03Mynář Vojtěch30
Záškodný Marek02Rusnák Aleš30
Jiříček Dalibor12Siwiec Matěj12
Polášek Radovan21Lokaj Roman11
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38663:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grela Marek Pawel
Štalzer Adam
 
 
Novotný Jiří
Mihailovič Nikola
 
 
-10118-6-72301
2.Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
-10-668-72302
3.Štalzer AdamMihailovič Nikola6-86-473212
4.Plachta JakubNovotný Jiří389  3022
5.Vybíral FilipSikora Filip-8-8-4  0323
6.Grela Marek PawelRevay Radomír-592-7-102324
7.Plachta JakubMihailovič Nikola8-996 3134
8.Vybíral FilipNovotný Jiří-8-1091063244
9.Grela Marek PawelSikora Filip118-39 3154
10.Štalzer AdamRevay Radomír-6-7-9  0355
11.Vybíral FilipMihailovič Nikola9118  3065
12.Grela Marek PawelNovotný Jiří11-7-89103275
13.Štalzer AdamSikora FilipWO    0376
14.Plachta JakubRevay Radomír-1125-993286
15.Grela Marek PawelMihailovič Nikola-5659 3196
16.Štalzer AdamNovotný Jiří3-57-5-82397
17.Plachta JakubSikora Filip-2-910-8 1398
18.Vybíral FilipRevay Radomír9-9-6-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štalzer Adam12Mihailovič Nikola04
Plachta Jakub31Novotný Jiří13
Vybíral Filip22Sikora Filip21
Grela Marek Pawel31Revay Radomír31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Pelnář Václav
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Adam Vladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30207:350HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jan
Oharek David
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
-5-8-2  0301
2.Dufek Jakub
Koudelík Lukáš
 
 
Kanta František
Štěpánek David
 
 
-3-9-3  0302
3.Koudelík LukášJadrný Šimon-97-9-9 1303
4.Oharek DavidBárta Daniel-4-4-9  0304
5.Dufek JanKanta František-4-8-9  0305
6.Dufek JakubŠtěpánek David-8-8-4  0306
7.Vranka OndřejJadrný Šimon-3-5-7  0307
8.Dufek JanBárta Daniel-5-37-6 1308
9.Dufek JakubKanta František-36-2-9 1309
10.Koudelík Lukᚊtěpánek David-5-6-5  03010
11.Dufek JanJadrný Šimon-8    01  
12.Dufek JakubBárta Daniel         
13.Koudelík LukášKanta František         
14.Vranka OndřejŠtěpánek David         
15.Dufek JakubJadrný Šimon         
16.Koudelík LukášBárta Daniel         
17.Vranka OndřejKanta František         
18.Dufek JanŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koudelík Lukáš02Jadrný Šimon20
Oharek David01Bárta Daniel20
Dufek Jan02Kanta František20
Dufek Jakub02Štěpánek David20
Vranka Ondřej01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10434:340Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Mejzlík Martin
Růžička Filip
 
 
1088  3010
2.Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
Šenkapoul Petr
Vaculík Miloslav
 
 
-106-3-4 1311
3.Melek MilanRůžička Filip12-413-5-62312
4.Gráf JiříŠenkapoul Petr99-66 3122
5.Zajíc MiroslavŽMejzlík Martin-8-116693232
6.Hasil TomášVaculík Miloslav817  3042
7.Gráf JiříRůžička Filip993  3052
8.Zajíc MiroslavŠenkapoul Petr988  3062
9.Hasil TomášMejzlík Martin483  3072
10.Melek MilanVaculík Miloslav-5878 3182
11.Zajíc MiroslavRůžička Filip8107  3092
12.Hasil Tomᚊenkapoul PetrWO    30102
13.Melek MilanMejzlík Martin-7-9   02  
14.Gráf JiříVaculík Miloslav         
15.Hasil TomášRůžička Filip         
16.Melek MilanŠenkapoul Petr         
17.Gráf JiříMejzlík Martin         
18.Zajíc MiroslavVaculík Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melek Milan11Růžička Filip12
Gráf Jiří20Šenkapoul Petr02
Zajíc Miroslav30Mejzlík Martin02
Hasil Tomáš20Vaculík Miloslav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Rak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 JeseníkRozhodčí:Matějíček Miloš st.
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Lebduška Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18523:394KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Janča Miroslav
Záboj Matěj
 
 
5-9105 3110
2.Rybár Petr
Veigl Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Matějíček MartinJanča Miroslav9-877 3130
4.Rybár PetrDolejší Stanislav93-138 3140
5.Veigl LukášZáboj Matěj10-799 3150
6.Tomica DanielWO    3060
7.Rybár PetrJanča Miroslav-67-5-9 1361
8.Veigl LukášDolejší Stanislav5-10-99113271
9.Tomica DanielZáboj Matěj7-11-8-7 1372
10.Matějíček MartinWO    3082
11.Veigl LukášJanča Miroslav-4-6614-62383
12.Tomica DanielDolejší Stanislav65-8-8113293
13.Matějíček MartinZáboj Matěj9-435 31103
14.Rybár PetrWO    30  
15.Tomica DanielJanča Miroslav         
16.Matějíček MartinDolejší Stanislav         
17.Rybár PetrZáboj Matěj         
18.Veigl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějíček Martin20Janča Miroslav21
Rybár Petr11Dolejší Stanislav03
Veigl Lukáš21Záboj Matěj12
Tomica Daniel11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23548:485KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
Rýgl Vojtěch
Valeš Jakub
 
 
499  3010
2.Knybel Kamil
Musil David
 
 
Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
4-610-9-82311
3.Kudela PetrŠváb Richard-5-5-8  0312
4.Knybel KamilRýgl Vojtěch761  3022
5.Musil DavidValeš Jakub-9378 3132
6.Dzida JanVoňka Jakub7-710-4-62333
7.Knybel KamilŠváb Richard38-83 3143
8.Musil DavidRýgl Vojtěch-8-5-8  0344
9.Dzida JanValeš Jakub348  3054
10.Kudela PetrVoňka Jakub-4-8-7  0355
11.Musil DavidŠváb Richard-4-59-6 1356
12.Dzida JanRýgl Vojtěch634  3066
13.Kudela PetrValeš Jakub888  3076
14.Knybel KamilVoňka Jakub-8112-1073286
15.Dzida JanŠváb Richard11-7118 3196
16.Kudela PetrRýgl Vojtěch858  30106
17.Knybel KamilValeš Jakub34   20  
18.Musil DavidVoňka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudela Petr22Šváb Richard22
Knybel Kamil30Rýgl Vojtěch13
Musil David12Valeš Jakub03
Dzida Jan31Voňka Jakub21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS