Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 JeseníkRozhodčí:Lebduška Vladimír
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Matějíček Miloš st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34541:583TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
Štalzer Adam
Kadlec Vít
 
 
10-99-1163210
2.Rybár Petr
Dvořák Vítek
 
 
Vybíral Filip
Plachta Jakub
 
 
-3-3-5  0311
3.Matějíček MartinPlachta Jakub1051  3021
4.Rybár PetrVybíral Filip-5-8-5  0322
5.Dvořák VítekŠtalzer Adam6-6-66-72323
6.Tomica DanielKadlec Vít787  3033
7.Rybár PetrPlachta Jakub5-8-9-7 1334
8.Dvořák VítekVybíral Filip8-5-610-92335
9.Tomica DanielŠtalzer Adam7-8-8-8 1336
10.Matějíček MartinKadlec Vít-12-68763246
11.Dvořák VítekPlachta Jakub-89-108-42347
12.Tomica DanielVybíral Filip6119  3057
13.Matějíček MartinŠtalzer Adam612-12-11-62358
14.Rybár PetrKadlec Vít-10-610-9 1359
15.Tomica DanielPlachta Jakub-3-5-8  03510
16.Matějíček MartinVybíral Filip-10-4   02  
17.Rybár PetrŠtalzer Adam         
18.Dvořák VítekKadlec Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin21Plachta Jakub31
Rybár Petr03Vybíral Filip21
Dvořák Vítek03Štalzer Adam30
Tomica Daniel22Kadlec Vít12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9433:247KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
6-54-1093210
2.Knybel Kamil
Musil David
 
 

 
 
WO    3020
3.Kudela PetrPolášek Radovan1199  3030
4.Knybel KamilMasnica Michal5-125-1073240
5.Dzida JanJiříček Dalibor3911  3050
6.Musil DavidWO    3060
7.Knybel KamilPolášek Radovan48-78 3170
8.Dzida JanMasnica Michal2-87-4-112371
9.Musil DavidJiříček DaliborWO    3081
10.Kudela PetrWO    3091
11.Dzida JanPolášek Radovan5-7712 31101
12.Musil DavidMasnica Michal-6    01  
13.Kudela PetrJiříček Dalibor         
14.Knybel Kamil         
15.Musil DavidPolášek Radovan         
16.Kudela PetrMasnica Michal         
17.Knybel KamilJiříček Dalibor         
18.Dzida Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kudela Petr10Polášek Radovan03
Knybel Kamil20Masnica Michal11
Dzida Jan21Jiříček Dalibor01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:36432:528Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valeš Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
-8-6-1  0301
2.Voňka Jakub
Šplíchal Jan
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
97-1110 3111
3.Rýgl VojtěchHasil Tomáš-6-8-9  0312
4.Šplíchal JanGráf Jiří-3-9-7  0313
5.Valeš JakubMelek Milan-3-65-10 1314
6.Voňka JakubZajíc Miroslav555  3024
7.Šplíchal JanHasil Tomáš-1-6-4  0325
8.Valeš JakubGráf Jiří-9-10-3  0326
9.Voňka JakubMelek Milan-865-283236
10.Rýgl VojtěchZajíc Miroslav89-109 3146
11.Valeš JakubHasil Tomáš-2-8-3  0347
12.Voňka JakubGráf Jiří10-96-9113257
13.Rýgl VojtěchMelek Milan-8-38-8 1358
14.Šplíchal JanZajíc Miroslav-9-7-9  0359
15.Voňka JakubHasil Tomáš-9-7-10  03510
16.Rýgl VojtěchGráf Jiří         
17.Šplíchal JanMelek Milan         
18.Valeš JakubZajíc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rýgl Vojtěch12Hasil Tomáš40
Šplíchal Jan03Gráf Jiří21
Valeš Jakub03Melek Milan21
Voňka Jakub31Zajíc Miroslav12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20542:485ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Matěj
Janča Miroslav
 
 
Soukup Adam
Dufek Jakub
 
 
212-99 3110
2.Dolejší Stanislav
Miffek Daniel
 
 
Oharek David
Dufek Jan
 
 
-2585 3120
3.Dolejší StanislavSoukup Adam-6-106893230
4.Záboj MatějDufek Jan-810-89-82331
5.Miffek DanielOharek David-9-8-10  0332
6.Janča MiroslavDufek Jakub-113613 3142
7.Záboj MatějSoukup Adam7-11-5-5 1343
8.Miffek DanielDufek Jan1179  3053
9.Janča MiroslavOharek David699  3063
10.Dolejší StanislavDufek Jakub-9-316-6 1364
11.Miffek DanielSoukup Adam-9765 3174
12.Janča MiroslavDufek Jan85-88 3184
13.Dolejší StanislavOharek David107-56 3194
14.Záboj MatějDufek Jakub675  30104
15.Janča MiroslavSoukup Adam         
16.Dolejší StanislavDufek Jan         
17.Záboj MatějOharek David         
18.Miffek DanielDufek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dolejší Stanislav21Soukup Adam12
Záboj Matěj12Dufek Jan12
Miffek Daniel21Oharek David12
Janča Miroslav30Dufek Jakub12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33701:669TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda Marek
Mejzlík Martin
 
 
Rusnák Aleš
Mynář Vojtěch
 
 
-3511-4-102301
2.Šenkapoul Petr
Sigmund Ivo
 
 
Harenčák Jakub
Volný Karel
 
 
10109  3011
3.Sigmund IvoMynář Vojtěch9-79-7-92312
4.Šenkapoul PetrRusnák Aleš11-1074 3122
5.Mejzlík MartinHarenčák Jakub-8-95-9 1323
6.Šmerda MarekVolný Karel9-9-9-3 1324
7.Šenkapoul PetrMynář Vojtěch-95-6-6 1325
8.Mejzlík MartinRusnák Aleš9-3710 3135
9.Šmerda MarekHarenčák Jakub915  3045
10.Sigmund IvoVolný Karel9-68-1053255
11.Mejzlík MartinMynář Vojtěch6-88-993265
12.Šmerda MarekRusnák Aleš5-9-81243275
13.Sigmund IvoHarenčák Jakub-79-10-9 1376
14.Šenkapoul PetrVolný Karel36-138 3186
15.Šmerda MarekMynář Vojtěch-9-9-12  0387
16.Sigmund IvoRusnák Aleš1010-89 3197
17.Šenkapoul PetrHarenčák Jakub-14-988832107
18.Mejzlík MartinVolný Karel7-9-3  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sigmund Ivo22Mynář Vojtěch31
Šenkapoul Petr31Rusnák Aleš04
Mejzlík Martin21Harenčák Jakub22
Šmerda Marek22Volný Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Štrobl Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7393:226HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Daniel
Karel Filip
 
 

 
 
WO    3010
2.Štěpánek David
Kanta František
 
 
Novotný Jiří
Skácelík František
 
 
566  3020
3.Štěpánek DavidNovotný Jiří567  3030
4.Karel FilipSikora Filip5-95-493240
5.Bárta DanielSkácelík František510-65 3150
6.Kanta FrantišekWO    3060
7.Karel FilipNovotný Jiří-5-89-7 1361
8.Bárta DanielSikora Filip739  3071
9.Kanta FrantišekSkácelík František399  3081
10.Štěpánek DavidWO    3091
11.Bárta DanielNovotný Jiří12-977 31101
12.Kanta FrantišekSikora Filip         
13.Štěpánek DavidSkácelík František         
14.Karel Filip         
15.Kanta FrantišekNovotný Jiří         
16.Štěpánek DavidSikora Filip         
17.Karel FilipSkácelík František         
18.Bárta Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štěpánek David10Novotný Jiří12
Karel Filip11Sikora Filip02
Bárta Daniel30Skácelík František02
Kanta František10   
WO30WO03
Počet diváků: 20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS