Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Mocek Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23547:519Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Plachta Jakub
Morávek Radim
 
 
5109  3010
2.Melek Milan
Zajíc Miroslav
 
 
Grela Marek Pawel
Štalzer Adam
 
 
898  3020
3.Zajíc MiroslavGrela Marek Pawel998  3030
4.Melek MilanŠtalzer Adam-6-774-72331
5.Gráf JiříPlachta Jakub-368-1063241
6.Hasil TomášMorávek Radim-83107 3151
7.Melek MilanGrela Marek Pawel-10-7-9  0352
8.Gráf JiříŠtalzer Adam-79-7-8 1353
9.Hasil TomášPlachta Jakub14-888 3163
10.Zajíc MiroslavMorávek Radim384  3073
11.Gráf JiříGrela Marek Pawel-196-7-72374
12.Hasil Tomᚊtalzer Adam339  3084
13.Zajíc MiroslavPlachta JakubWO    0385
14.Melek MilanMorávek Radim-10-78-6 1386
15.Hasil TomášGrela Marek Pawel-8969 3196
16.Zajíc MiroslavŠtalzer Adam4710  30106
17.Melek MilanPlachta Jakub         
18.Gráf JiříMorávek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc Miroslav30Grela Marek Pawel22
Melek Milan03Štalzer Adam22
Gráf Jiří12Plachta Jakub02
Hasil Tomáš40Morávek Radim12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Veselý Jiří
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Adam Vladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23588:473KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek David
Soukup Adam
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
1012-67 3110
2.Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
Záškodný Marek
Vojvodík Roman
 
 
2-963 3120
3.Soukup AdamPolášek Radovan475  3030
4.Nedbálek MichalMasnica Michal-11-910863240
5.Oharek DavidZáškodný Marek-7-8-7  0341
6.Dufek JanVojvodík Roman462  3051
7.Nedbálek MichalPolášek Radovan-8-108443261
8.Oharek DavidMasnica Michal-15-99-13 1362
9.Dufek JanZáškodný Marek-12-5-11  0363
10.Soukup AdamVojvodík Roman44-94 3173
11.Oharek DavidPolášek Radovan9-7610 3183
12.Dufek JanMasnica Michal459  3093
13.Soukup AdamZáškodný Marek-564-8-102394
14.Nedbálek MichalVojvodík Roman-8-372-72395
15.Dufek JanPolášek Radovan622  30105
16.Soukup AdamMasnica Michal         
17.Nedbálek MichalZáškodný Marek         
18.Oharek DavidVojvodík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Adam21Polášek Radovan04
Nedbálek Michal21Masnica Michal12
Oharek David12Záškodný Marek30
Dufek Jan31Vojvodík Roman12
Počet diváků: 10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32661:629KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
Volný Karel
Macurák Michal
 
 
-8-4711-82301
2.Musil David
Vitásek Adam
 
 
Mynář Vojtěch
Rusnák Aleš
 
 
-7-5-8  0302
3.Dzida JanMynář Vojtěch7-6-81153212
4.Musil DavidRusnák Aleš-7-539-82313
5.Vitásek AdamVolný Karel7-8-6-10 1314
6.Knybel KamilMacurák Michal634  3024
7.Musil DavidMynář Vojtěch-2-9-2  0325
8.Vitásek AdamRusnák Aleš-8-689-62326
9.Knybel KamilVolný Karel6-684 3136
10.Dzida JanMacurák Michal538  3046
11.Vitásek AdamMynář Vojtěch-9-6-7  0347
12.Knybel KamilRusnák Aleš9-8-127103257
13.Dzida JanVolný Karel1367  3067
14.Musil DavidMacurák Michal-8498 3177
15.Knybel KamilMynář Vojtěch4-988 3187
16.Dzida JanRusnák Aleš-486-11-72388
17.Musil DavidVolný Karel-5475 3198
18.Vitásek AdamMacurák Michal789  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dzida Jan31Mynář Vojtěch22
Musil David22Rusnák Aleš31
Vitásek Adam13Volný Karel13
Knybel Kamil40Macurák Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 JeseníkRozhodčí:Matějíček Miloš st.
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Lebduška Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39614:656TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
10-1194 3110
2.Veigl Lukáš
Rybár Petr
 
 
Novotný Jiří
Skácelík František
 
 
-109107 3120
3.Matějíček MartinNovotný Jiří-12-5-7  0321
4.Rybár PetrRevay Radomír-6-9-3  0322
5.Veigl LukášSikora Filip-7-6-10  0323
6.Tomica DanielSkácelík František-9787 3133
7.Rybár PetrNovotný Jiří-810127 3143
8.Veigl LukášRevay Radomír-8-7-9  0344
9.Tomica DanielSikora Filip-5-6-8  0345
10.Matějíček MartinSkácelík František6-10-7553255
11.Veigl LukášNovotný Jiří-9-38-9 1356
12.Tomica DanielRevay Radomír8-99-8-72357
13.Matějíček MartinSikora Filip88-7-653267
14.Rybár PetrSkácelík František6-108-9-112368
15.Tomica DanielNovotný Jiří-3-12-8  0369
16.Matějíček MartinRevay Radomír89-610 3179
17.Rybár PetrSikora Filip-8-52-17 13710
18.Veigl LukášSkácelík František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějíček Martin31Novotný Jiří31
Rybár Petr13Revay Radomír31
Veigl Lukáš03Sikora Filip31
Tomica Daniel13Skácelík František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Pilner Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34480:544HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Miffek Daniel
 
 
Kanta František
Bárta Daniel
 
 
9-3712 3110
2.Janča Miroslav
Záboj Matěj
 
 
Štěpánek David
Hejkal Filip
 
 
4-1-10283220
3.Miffek DanielŠtěpánek David-3-6-10  0321
4.Záboj MatějKanta František-1-5-11  0322
5.Dolejší StanislavBárta Daniel-10-9-10  0323
6.Janča MiroslavHejkal Filip567  3033
7.Záboj MatějŠtěpánek David-8-8-2  0334
8.Dolejší StanislavKanta František-58-6-2 1335
9.Janča MiroslavBárta Daniel797  3045
10.Miffek DanielHejkal Filip49-94 3155
11.Dolejší StanislavŠtěpánek David-98-8-7 1356
12.Janča MiroslavKanta František-2-3-4  0357
13.Miffek DanielBárta Daniel57-8-8-62358
14.Záboj MatějHejkal Filip786  3068
15.Janča MiroslavŠtěpánek David105-4-6-82369
16.Miffek DanielKanta František-6-7-7  03610
17.Záboj MatějBárta Daniel-11    01  
18.Dolejší StanislavHejkal Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Miffek Daniel13Štěpánek David40
Záboj Matěj12Kanta František40
Dolejší Stanislav03Bárta Daniel21
Janča Miroslav22Hejkal Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:30488:491nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Šplíchal Jan
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
5-5113 3120
3.Voňka JakubMejzlík Martin3-7-7-6 1321
4.Šplíchal JanŠenkapoul Petr-11-9-4  0322
5.Rýgl VojtěchSvoboda Libor-8-10-6  0323
6.Šváb RichardWOWOWO  3033
7.Šplíchal JanMejzlík Martin-6-11-5  0334
8.Rýgl VojtěchŠenkapoul Petr118-7-5-82335
9.Šváb RichardSvoboda Libor857  3045
10.Voňka JakubWOWOWO  3055
11.Rýgl VojtěchMejzlík Martin5-1179 3165
12.Šváb RichardŠenkapoul Petr24-97 3175
13.Voňka JakubSvoboda Libor-768-8-72376
14.Šplíchal JanWOWOWO  3086
15.Šváb RichardMejzlík Martin-8-892-112387
16.Voňka JakubŠenkapoul Petr-9-779-92388
17.Šplíchal JanSvoboda Libor6-9-610-62389
18.Rýgl VojtěchWOWOWO  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Voňka Jakub03Mejzlík Martin31
Šplíchal Jan03Šenkapoul Petr31
Rýgl Vojtěch12Svoboda Libor31
Šváb Richard21   
WO50WO05
Počet diváků: 50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS