Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Veselý Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37562:616TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Adam
Oharek David
 
 
Štalzer Adam
Morávek Radim
 
 
-846-5-102301
2.Dufek Jan
Nedbálek Michal
 
 
Vybíral Filip
Plachta Jakub
 
 
-996-673211
3.Nedbálek MichalPlachta JakubŽ-11610-1193221
4.Dufek JanŠtalzer Adam-79-813-132322
5.Oharek DavidMorávek Radim-1-7-7  0323
6.Soukup AdamVybíral Filip10-11-11-9 1324
7.Dufek JanPlachta Jakub-84-9793234
8.Oharek DavidŠtalzer Adam-9-411-8 1335
9.Soukup AdamMorávek Radim-3109-2-92336
10.Nedbálek MichalVybíral Filip-131228 3146
11.Oharek DavidPlachta Jakub-6-6-8  0347
12.Soukup AdamŠtalzer Adam-4-8-6  0348
13.Nedbálek MichalMorávek Radim-6-67-7 1349
14.Dufek JanVybíral Filip734  3059
15.Soukup AdamPlachta Jakub-6-710-5 13510
16.Nedbálek MichalŠtalzer Adam-810   11  
17.Dufek JanMorávek Radim         
18.Oharek DavidVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedbálek Michal21Plachta Jakub22
Dufek Jan21Štalzer Adam30
Oharek David03Morávek Radim30
Soukup Adam04Vybíral Filip12
Počet diváků: 10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10416:338Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
6119  3010
2.Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
Záškodný Marek
Vojvodík Roman
 
 
7-1111-1263220
3.Zajíc MiroslavMasnica Michal-51297 3130
4.Melek MilanPolášek Radovan8-147 3140
5.Gráf JiříZáškodný Marek-596-783250
6.Hasil TomášVojvodík Roman405  3060
7.Melek MilanMasnica Michal9113  3070
8.Gráf JiříPolášek Radovan8-98-973280
9.Hasil TomášZáškodný Marek-41245 3190
10.Zajíc MiroslavVojvodík Roman89-118 31100
11.Gráf JiříMasnica Michal         
12.Hasil TomášPolášek Radovan         
13.Zajíc MiroslavZáškodný Marek         
14.Melek MilanVojvodík Roman         
15.Hasil TomášMasnica Michal         
16.Zajíc MiroslavPolášek Radovan         
17.Melek MilanZáškodný Marek         
18.Gráf JiříVojvodík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc Miroslav20Masnica Michal02
Melek Milan20Polášek Radovan02
Gráf Jiří20Záškodný Marek02
Hasil Tomáš20Vojvodík Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 JeseníkRozhodčí:Matějíček Miloš st.
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Lebduška Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37544:592SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Volný Karel
Macurák Michal
 
 
8-9-4293210
2.Rybár Petr
Veigl Lukáš
 
 
Mynář Vojtěch
Rusnák Aleš
 
 
-9-49-9 1311
3.Matějíček MartinMynář Vojtěch-979-8-72312
4.Rybár PetrRusnák Aleš-36-8-8 1313
5.Veigl LukášVolný Karel-6-89-7 1314
6.Tomica DanielMacurák Michal-65106 3124
7.Rybár PetrMynář Vojtěch-9-7-10  0325
8.Veigl LukášRusnák Aleš-7-10-7  0326
9.Tomica DanielVolný Karel4-1088 3136
10.Matějíček MartinMacurák Michal-76-7793246
11.Veigl LukášMynář Vojtěch-6-8-8  0347
12.Tomica DanielRusnák Aleš-8-68-7 1348
13.Matějíček MartinVolný Karel6118  3058
14.Rybár PetrMacurák Michal-3857 3168
15.Tomica DanielMynář Vojtěch7-9-9-5 1369
16.Matějíček MartinRusnák Aleš-4-7-7  03610
17.Rybár PetrVolný Karel         
18.Veigl LukášMacurák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin22Mynář Vojtěch40
Rybár Petr12Rusnák Aleš40
Veigl Lukáš03Volný Karel12
Tomica Daniel22Macurák Michal03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706Rozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35695:630KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
73-78 3110
2.Musil David
Vitásek Adam
 
 
Novotný Jiří
Skácelík František
 
 
8-48-1093220
3.Dzida JanNovotný Jiří-6476 3130
4.Musil DavidRevay Radomír6-11-7-8 1331
5.Vitásek AdamSikora Filip-83-8-8 1332
6.Knybel KamilSkácelík František857  3042
7.Musil DavidNovotný Jiří-75-6-7 1343
8.Vitásek AdamRevay Radomír4-8-8883253
9.Knybel KamilSikora Filip44-10-10-62354
10.Dzida JanSkácelík František255  3064
11.Vitásek AdamNovotný Jiří-84-5-10 1365
12.Knybel KamilRevay Radomír-67-6-9 1366
13.Dzida JanSikora Filip10-128-653276
14.Musil DavidSkácelík František92-125 3186
15.Knybel KamilNovotný Jiří626  3096
16.Dzida JanRevay Radomír-7-5-6  0397
17.Musil DavidSikora Filip-12-79-12 1398
18.Vitásek AdamSkácelík František-95-57832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dzida Jan31Novotný Jiří22
Musil David13Revay Radomír31
Vitásek Adam22Sikora Filip31
Knybel Kamil22Skácelík František04
Počet diváků: 26



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:29502:495nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
Hejkal Filip
Holub Matěj
 
 
773  3010
2.Kalenský Jaroslav
Rýgl Vojtěch
 
 
Štěpánek David
Kanta František
 
 
6-4-5-10 1311
3.Kalenský JaroslavŠtěpánek David-6-7-7  0312
4.Voňka JakubKanta František-7-3-10  0313
5.Šváb RichardHejkal Filip937  3023
6.Rýgl VojtěchHolub Matěj3-66-653233
7.Voňka JakubŠtěpánek David6-5-6-6 1334
8.Šváb RichardKanta František6-5-7-4 1335
9.Rýgl VojtěchHejkal Filip455  3045
10.Kalenský JaroslavHolub Matěj494  3055
11.Šváb RichardŠtěpánek David-8-3-7  0356
12.Rýgl VojtěchKanta František-2-8-4  0357
13.Kalenský JaroslavHejkal Filip365  3067
14.Voňka JakubHolub Matěj567  3077
15.Rýgl VojtěchŠtěpánek David9-6-3-8 1378
16.Kalenský JaroslavKanta František-3-4-1  0379
17.Voňka JakubHejkal Filip267  3089
18.Šváb RichardHolub Matěj775  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalenský Jaroslav22Štěpánek David40
Voňka Jakub22Kanta František40
Šváb Richard22Hejkal Filip04
Rýgl Vojtěch22Holub Matěj04
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32649:613ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Záboj Matěj
 
 
Šmerda Marek
Mejzlík Martin
 
 
-7-911-9 1301
2.Dolejší Stanislav
Miffek Daniel
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
39-89 3111
3.Miffek DanielŠmerda Marek45-96 3121
4.Dolejší StanislavŠenkapoul Petr10-7-1-11 1322
5.Záboj MatějMejzlík Martin6-6-6-5 1323
6.Janča MiroslavSvoboda Libor537  3033
7.Dolejší StanislavŠmerda Marek-8-9-15  0334
8.Záboj MatějŠenkapoul Petr626  3044
9.Janča MiroslavMejzlík Martin8-910-983254
10.Miffek DanielSvoboda Libor-76411 3164
11.Záboj MatějŠmerda Marek-5-36-8 1365
12.Janča MiroslavŠenkapoul Petr8-8-5-9 1366
13.Miffek DanielMejzlík Martin-48-7-9 1367
14.Dolejší StanislavSvoboda Libor686  3077
15.Janča MiroslavŠmerda Marek10-711-873287
16.Miffek DanielŠenkapoul Petr99-11-523297
17.Dolejší StanislavMejzlík Martin-117-96732107
18.Záboj MatějSvoboda Libor996  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miffek Daniel31Šmerda Marek22
Dolejší Stanislav22Šenkapoul Petr22
Záboj Matěj12Mejzlík Martin22
Janča Miroslav31Svoboda Libor03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS