Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Křenek Tomáš
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Vicherková Šárka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6376:271TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
Miffek Daniel
Pusch František
 
 
467  3010
2.Štalzer Adam
Grela Marek Pawel
 
 
Záboj Matěj
Janča Miroslav
 
 
-9-48773220
3.Morávek RadimZáboj Matěj655  3030
4.Plachta JakubPusch František479  3040
5.Štalzer AdamMiffek Daniel968  3050
6.Grela Marek PawelJanča Miroslav-7595 3160
7.Plachta JakubZáboj Matěj657  3070
8.Štalzer AdamPusch František1177  3080
9.Grela Marek PawelMiffek Daniel6-1097 3190
10.Morávek RadimJanča Miroslav-868-6832100
11.Štalzer AdamZáboj Matěj66-98 31  
12.Grela Marek PawelPusch František         
13.Morávek RadimMiffek Daniel         
14.Plachta JakubJanča Miroslav         
15.Grela Marek PawelZáboj Matěj         
16.Morávek RadimPusch František         
17.Grela Marek PawelMiffek Daniel         
18.Štalzer AdamJanča Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Radim20Záboj Matěj02
Plachta Jakub20Pusch František02
Štalzer Adam20Miffek Daniel02
Grela Marek Pawel20Janča Miroslav02
Počet diváků: 5
Po dohodě obou družstev se hrálo na třech stolech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:Michalek Antonín
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30255:377TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
Kalenský Jaroslav
Šváb Richard
 
 
6-59-3-82301
2.Záškodný Marek
Vojvodík Roman
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
8-9-5-5 1302
3.Masnica MichalŠváb Richard-7-2-3  0303
4.Vojvodík RomanKalenský Jaroslav-9-6-7  0304
5.Záškodný MarekVoňka Jakub-6-7-11  0305
6.Polášek RadovanRýgl Vojtěch9-9-87-92306
7.Vojvodík RomanŠváb Richard-9-2-5  0307
8.Záškodný MarekKalenský Jaroslav-5-7-8  0308
9.Polášek RadovanVoňka Jakub-8-3-8  0309
10.Masnica MichalRýgl Vojtěch-86-3-4 13010
11.Záškodný MarekŠváb Richard-3-5-8  03  
12.Polášek RadovanKalenský Jaroslav         
13.Masnica MichalVoňka Jakub         
14.Vojvodík RomanRýgl Vojtěch         
15.Polášek RadovanŠváb Richard         
16.Masnica MichalKalenský Jaroslav         
17.Vojvodík RomanVoňka Jakub         
18.Záškodný MarekRýgl Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Masnica Michal02Šváb Richard20
Vojvodík Roman02Kalenský Jaroslav20
Záškodný Marek02Voňka Jakub20
Polášek Radovan02Rýgl Vojtěch20
Počet diváků: 8
Zapas cislo 11 ukoncen pred zapasem cislo 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Švec Petr
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Křehlík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10439:343HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jadrný Šimon
Štěpánek David
 
 
Knybel Kamil
Musil David
 
 
4109  3010
2.Bárta Daniel
Kanta František
 
 
Kudela Petr
Dzida Jan
 
 
985  3020
3.Jadrný ŠimonKnybel Kamil-7-10-6  0321
4.Štěpánek DavidDzida Jan-49108 3131
5.Bárta DanielKudela Petr976  3041
6.Kanta FrantišekMusil David744  3051
7.Štěpánek DavidKnybel Kamil-107-9-10 1352
8.Bárta DanielDzida Jan3914  3062
9.Kanta FrantišekKudela Petr1356  3072
10.Jadrný ŠimonMusil David4-91010 3182
11.Bárta DanielKnybel Kamil6-1025 3192
12.Kanta FrantišekDzida Jan-88117 31102
13.Jadrný ŠimonKudela Petr11-4-9  12  
14.Štěpánek DavidMusil David         
15.Kanta FrantišekKnybel Kamil         
16.Jadrný ŠimonDzida Jan         
17.Štěpánek DavidKudela Petr         
18.Bárta DanielMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jadrný Šimon11Knybel Kamil21
Štěpánek David11Dzida Jan03
Bárta Daniel30Kudela Petr02
Kanta František30Musil David02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22553:495TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda Marek
Mejzlík Martin
 
 
Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
-10995 3110
2.Šenkapoul Petr
Sigmund Ivo
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
-7393 3120
3.Sigmund IvoMatějíček Martin8-8126 3130
4.Mejzlík MartinTomica Daniel978  3040
5.Šenkapoul PetrMatějíček Miloš3-5-8-6 1341
6.Šmerda MarekRybár Petr6-946 3151
7.Mejzlík MartinMatějíček Martin4-874 3161
8.Šenkapoul PetrTomica Daniel-98-7-9 1362
9.Šmerda MarekMatějíček Miloš9-1137 3172
10.Sigmund IvoRybár Petr1098  3082
11.Šenkapoul PetrMatějíček Martin-6-4914-52383
12.Šmerda MarekTomica Daniel-886-973293
13.Sigmund IvoMatějíček Miloš7-1-6-2 1394
14.Mejzlík MartinRybár Petr-9101-81232104
15.Šmerda MarekMatějíček Martin-9-9   02  
16.Sigmund IvoTomica Daniel         
17.Mejzlík MartinMatějíček Miloš         
18.Šenkapoul PetrRybár Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo21Matějíček Martin12
Mejzlík Martin30Tomica Daniel12
Šenkapoul Petr03Matějíček Miloš21
Šmerda Marek30Rybár Petr03
Přítomen komisař Kotil



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex HodonínRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednářová Helena
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:34318:497Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Daniel
Macurák Michal
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
-5-5-9  0301
2.
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
WO    0302
3.Macurák MichalHasil Tomáš-6-6-8  0303
4.Košťál DanielGráf Jiří5-5-35-22304
5.Zajíc MiroslavWO    0305
6.Lokaj RomanMelek Milan610-31 3115
7.Košťál DanielHasil Tomáš-7-22-5 1316
8.Gráf JiříWO    0317
9.Lokaj RomanZajíc Miroslav-743-493227
10.Macurák MichalMelek Milan859  3037
11.Hasil TomášWO    0338
12.Lokaj RomanGráf Jiří9810  3048
13.Macurák MichalZajíc Miroslav3-6-8-8 1349
14.Košťál DanielMelek Milan10-788 3159
15.Lokaj RomanHasil TomášWO    03510
16.Macurák MichalGráf Jiří         
17.Košťál DanielZajíc Miroslav         
18.Melek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macurák Michal12Hasil Tomáš20
Košťál Daniel12Gráf Jiří11
Lokaj Roman30Zajíc Miroslav11
   Melek Milan03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:26581:551TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Oharek David
Soukup Adam
 
 
-119-69103210
2.Novotný Jiří
Bezdíček Milan
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
7-6-85-52311
3.Revay RadomírSoukup Adam-6976 3121
4.Sikora FilipDufek Jan12-7-36113231
5.Bezdíček MilanNedbálek Michal9-668 3141
6.Novotný JiříOharek David-679-1093251
7.Sikora FilipSoukup Adam-7911-5-82352
8.Bezdíček MilanDufek Jan7-6-3-8 1353
9.Novotný JiříNedbálek Michal16-69 3163
10.Revay RadomírOharek David21010  3073
11.Skácelík FrantišekSoukup Adam-6-8-8  0374
12.Novotný JiříDufek Jan-852-5123284
13.Revay RadomírNedbálek Michal135-122 3194
14.Sikora FilipOharek David-9-652932104
15.Novotný JiříSoukup Adam75-4  21  
16.Revay RadomírDufek Jan         
17.Sikora FilipNedbálek Michal         
18.Skácelík FrantišekOharek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Revay Radomír30Soukup Adam21
Sikora Filip21Dufek Jan12
Bezdíček Milan11Nedbálek Michal03
Novotný Jiří30Oharek David03
Skácelík František01   
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS