Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18513:421TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
559  3010
2.Karásek Karel
Grela Marek Pawel
 
 
Rybár Petr
Dvořák Vítek
 
 
746  3020
3.Karásek KarelTomica Daniel-2-97-6 1321
4.Plachta JakubMatějíček Martin5-72-1183231
5.Grela Marek PawelRybár Petr4410  3041
6.Vybíral FilipDvořák Vítek879  3051
7.Plachta JakubTomica Daniel-98-10-4 1352
8.Grela Marek PawelMatějíček Martin-9637 3162
9.Vybíral FilipRybár Petr77-9-1063272
10.Karásek KarelDvořák Vítek-67-6713282
11.Grela Marek PawelTomica Daniel9-7-46-92383
12.Vybíral FilipMatějíček Martin-877-8133293
13.Karásek KarelRybár Petr684  30103
14.Plachta JakubDvořák Vítek56-6  21  
15.Vybíral FilipTomica Daniel         
16.Karásek KarelMatějíček Martin         
17.Plachta JakubRybár Petr         
18.Grela Marek PawelDvořák Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karásek Karel21Tomica Daniel30
Plachta Jakub11Matějíček Martin03
Grela Marek Pawel21Rybár Petr03
Vybíral Filip30Dvořák Vítek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:Merenda Ladislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:36619:625KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
Wallik Lukáš
Kudela Petr
 
 
758  3010
2.Jiříček Dalibor
Záškodný Marek
 
 
Knybel Kamil
Musil David
 
 
-7-4-8  0311
3.Masnica MichalKnybel Kamil-7-4-7  0312
4.Záškodný MarekMusil David8-75-10-92313
5.Jiříček DaliborWallik Lukáš6-748 3123
6.Polášek RadovanKudela Petr98-77 3133
7.Záškodný MarekKnybel Kamil-93-108-62334
8.Jiříček DaliborMusil David87-5-4-12335
9.Polášek RadovanWallik Lukáš6-4-6-10 1336
10.Masnica MichalKudela Petr5-9-61043246
11.Jiříček DaliborKnybel Kamil7-913-6123256
12.Polášek RadovanMusil David-94-105-142357
13.Masnica MichalWallik Lukáš671  3067
14.Záškodný MarekKudela Petr-6-696-102368
15.Polášek RadovanKnybel Kamil-29-6-10 1369
16.Masnica MichalMusil David103-5-9-923610
17.Záškodný MarekWallik Lukáš-3-610-7 13  
18.Jiříček DaliborKudela Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masnica Michal22Knybel Kamil31
Záškodný Marek03Musil David40
Jiříček Dalibor21Wallik Lukáš12
Polášek Radovan13Kudela Petr12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38536:610TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Valeš Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
10-1185 3110
2.Melek Milan
Malík Vladimír
 
 
Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
-29-7-10 1311
3.Malík VladimírŠváb Richard-5-5-1  0312
4.Melek MilanRýgl Vojtěch-6-7-10  0313
5.Gráf JiříValeš Jakub77-86 3123
6.Hasil TomášVoňka Jakub-7785 3133
7.Melek MilanŠváb Richard10-10-6-3 1334
8.Gráf JiříRýgl VojtěchŽ10-29-9-52335
9.Hasil TomᚎValeš Jakub11-810 3145
10.Brychta EdoVoňka Jakub-3-5-3  0346
11.Gráf JiříŠváb RichardŽ910-6-12-92347
12.Hasil TomášRýgl Vojtěch-764-993257
13.Brychta EdoValeš Jakub9-6-10-6 1358
14.Melek MilanVoňka Jakub-7-11-9  0359
15.Hasil Tomᚊváb Richard9-9-7483269
16.Brychta EdoRýgl Vojtěch-1-6-8  03610
17.Melek MilanValeš Jakub         
18.Gráf JiříVoňka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Vladimír01Šváb Richard31
Melek Milan03Rýgl Vojtěch31
Gráf Jiří12Valeš Jakub12
Hasil Tomáš40Voňka Jakub21
Brychta Edo03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26600:547KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Soukup Adam
 
 
Dolejší Stanislav
Miffek Daniel
 
 
-8-8-6  0301
2.Dufek Jan
Nedbálek Michal
 
 
Janča Miroslav
Záboj Matěj
 
 
43-7-943211
3.Dufek JanJanča Miroslav99-6-9-72312
4.Nedbálek MichalMiffek Daniel769  3022
5.Dufek JakubDolejší Stanislav-7107-8-42323
6.Soukup AdamZáboj Matěj6416  3033
7.Nedbálek MichalJanča Miroslav-9569 3143
8.Dufek JakubMiffek Daniel-5-64-3 1344
9.Soukup AdamDolejší Stanislav-12667 3154
10.Dufek JanZáboj Matěj747  3064
11.Dufek JakubJanča Miroslav-6-1010-4 1365
12.Soukup AdamMiffek Daniel-116-10-6 1366
13.Dufek JanDolejší Stanislav786  3076
14.Nedbálek MichalZáboj Matěj5-65-573286
15.Soukup AdamJanča Miroslav102-58 3196
16.Dufek JanMiffek Daniel810-57 31106
17.Nedbálek MichalDolejší Stanislav810   20  
18.Dufek JakubZáboj Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Jan31Janča Miroslav22
Nedbálek Michal30Miffek Daniel22
Dufek Jakub03Dolejší Stanislav12
Soukup Adam31Záboj Matěj03
Počet diváků: 15
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Bednářová Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20567:480SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lokaj Roman
Harenčák Jakub
 
 
Šmerda Marek
Mejzlík Martin
 
 
-8-610-8 1301
2.Rusnák Aleš
Mynář Vojtěch
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
876  3011
3.Lokaj RomanŠmerda Marek67-8-8-92312
4.Harenčák JakubMejzlík Martin-86-79-82313
5.Rusnák AlešŠenkapoul Petr876  3023
6.Mynář VojtěchSvoboda Libor994  3033
7.Harenčák JakubŠmerda Marek56-79 3143
8.Rusnák AlešMejzlík Martin-8-76-10 1344
9.Mynář VojtěchŠenkapoul Petr99-810 3154
10.Lokaj RomanSvoboda Libor996  3064
11.Rusnák AlešŠmerda Marek-86-6-9 1365
12.Mynář VojtěchMejzlík Martin1010-58 3175
13.Lokaj RomanŠenkapoul PetrWO    3085
14.Harenčák JakubSvoboda Libor879  3095
15.Mynář VojtěchŠmerda Marek5-8-910632105
16.Lokaj RomanMejzlík Martin         
17.Harenčák JakubŠenkapoul Petr         
18.Rusnák AlešSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lokaj Roman11Šmerda Marek22
Harenčák Jakub21Mejzlík Martin21
Rusnák Aleš12Šenkapoul Petr02
Mynář Vojtěch40Svoboda Libor03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Sikora Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:35412:507HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Mihailovič Nikola
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
-8-1288-92301
2.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Štěpánek David
Kanta František
 
 
-7-10-4  0302
3.Novotný JiříJadrný Šimon-68-9-4 1303
4.Sikora FilipKanta František-9-5-9  0304
5.Revay RadomírBárta Daniel-9107-793214
6.Mihailovič NikolaŠtěpánek David-9-82-4 1315
7.Sikora FilipJadrný Šimon-58117 3125
8.Revay RadomírKanta František-6-57-7 1326
9.Mihailovič NikolaBárta Daniel-7-679103236
10.Novotný JiříŠtěpánek David-8-8-6  0337
11.Revay RadomírJadrný Šimon-67-6-7 1338
12.Mihailovič NikolaKanta František-5-9-6  0339
13.Novotný JiříBárta Daniel-4-4-9  03310
14.Sikora FilipŠtěpánek David         
15.Mihailovič NikolaJadrný Šimon         
16.Novotný JiříKanta František         
17.Sikora FilipBárta Daniel         
18.Revay RadomírŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Jiří03Jadrný Šimon21
Sikora Filip11Kanta František30
Revay Radomír12Bárta Daniel12
Mihailovič Nikola12Štěpánek David20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS