Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Vondrová Iva
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:33723:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
Vybíral Filip
Plachta Jakub
 
 
-9-8101373210
2.Kanta František
Štěpánek David
 
 
Štalzer Adam
Morávek Radim
 
 
7-84-9-72311
3.Štěpánek DavidVybíral Filip997  3021
4.Kanta FrantišekŠtalzer Adam567  3031
5.Jadrný ŠimonPlachta Jakub-7-76-4 1332
6.Bárta DanielMorávek Radim-87-108-62333
7.Kanta FrantišekVybíral Filip5-7-11363243
8.Jadrný ŠimonŠtalzer Adam-10511-5-112344
9.Bárta DanielPlachta Jakub67-910 3154
10.Štěpánek DavidMorávek Radim535  3064
11.Jadrný ŠimonVybíral Filip-3-88-11 1365
12.Bárta DanielŠtalzer Adam-109108 3175
13.Štěpánek DavidPlachta Jakub4125  3085
14.Kanta FrantišekMorávek Radim449  3095
15.Bárta DanielVybíral Filip-7-98-5 1396
16.Štěpánek DavidŠtalzer Adam-589-10-82397
17.Kanta FrantišekPlachta Jakub11-93-8-72398
18.Jadrný ŠimonMorávek Radim-3-96-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek David31Vybíral Filip22
Kanta František31Štalzer Adam22
Jadrný Šimon04Plachta Jakub22
Bárta Daniel22Morávek Radim22
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Bíza Petr
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Baur Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:19545:449TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejzlík Martin
Šmerda Marek
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
-7-88-10 1301
2.Růžička Filip
Vaculík Miloslav
 
 
Jiříček Dalibor
Záškodný Marek
 
 
9-8-8393211
3.Růžička FilipPolášek Radovan-9-10-10  0312
4.Vaculík MiloslavMasnica Michal-1010-7-7 1313
5.Mejzlík MartinJiříček Dalibor1145  3023
6.Šmerda MarekZáškodný Marek599  3033
7.Vaculík MiloslavPolášek Radovan-7-9-7  0334
8.Mejzlík MartinMasnica Michal6-752 3144
9.Šmerda MarekJiříček Dalibor474  3054
10.Růžička FilipZáškodný Marek5-79-6-102355
11.Mejzlík MartinPolášek Radovan598  3065
12.Šmerda MarekMasnica Michal6-1294 3175
13.Růžička FilipJiříček Dalibor71512  3085
14.Vaculík MiloslavZáškodný Marek745  3095
15.Šmerda MarekPolášek Radovan935  30105
16.Růžička FilipMasnica Michal         
17.Vaculík MiloslavJiříček Dalibor         
18.Mejzlík MartinZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip12Polášek Radovan22
Vaculík Miloslav12Masnica Michal12
Mejzlík Martin30Jiříček Dalibor03
Šmerda Marek40Záškodný Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Zaplatílek Ctibor
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Pěnkava Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32369:455SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Záboj Matěj
 
 
Rusnák Aleš
Mynář Vojtěch
 
 
-311-2-6 1301
2.Dolejší Stanislav
Miffek Daniel
 
 
Harenčák Jakub
Lokaj Roman
 
 
6-910-893211
3.Miffek DanielMynář Vojtěch-8-9-11  0312
4.Dolejší StanislavRusnák Aleš-9-1112-7 1313
5.Záboj MatějHarenčák Jakub-8-5-8  0314
6.Janča MiroslavLokaj Roman-769-7-72315
7.Dolejší StanislavMynář Vojtěch-116-89-32316
8.Záboj MatějRusnák Aleš-9-7-7  0317
9.Janča MiroslavHarenčák Jakub73-7-9-42318
10.Miffek DanielLokaj Roman-69-6-8 1319
11.Záboj MatějMynář Vojtěch-8-7-6  03110
12.Janča MiroslavRusnák Aleš-656  21  
13.Miffek DanielHarenčák Jakub         
14.Dolejší StanislavLokaj Roman         
15.Janča MiroslavMynář Vojtěch         
16.Miffek DanielRusnák Aleš         
17.Dolejší StanislavHarenčák Jakub         
18.Záboj MatějLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miffek Daniel02Mynář Vojtěch30
Dolejší Stanislav02Rusnák Aleš20
Záboj Matěj03Harenčák Jakub20
Janča Miroslav02Lokaj Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16498:304TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Šváb Richard
 
 
Sikora Filip
Novotný Jiří
 
 
-7106-563210
2.Šplíchal Jan
Valeš Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Voňka JakubRevay Radomír689  3030
4.Šplíchal JanSikora Filip-9684 3140
5.Šváb RichardNovotný Jiří712-87 3150
6.Valeš JakubWO    3060
7.Šplíchal JanRevay Radomír-9-18-9  0361
8.Šváb RichardSikora FilipWO    3071
9.Valeš JakubNovotný Jiří-7-2-9  0372
10.Voňka JakubWO    3082
11.Šváb RichardRevay Radomír-6-612-9 1383
12.Valeš JakubSikora FilipWO    3093
13.Voňka JakubNovotný Jiří-7-798-102394
14.Šplíchal JanWO    30104
15.Valeš JakubRevay Radomír         
16.Voňka JakubSikora Filip         
17.Šplíchal JanNovotný Jiří         
18.Šváb Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Voňka Jakub11Revay Radomír21
Šplíchal Jan11Sikora Filip01
Šváb Richard11Novotný Jiří21
Valeš Jakub01   
WO60WO06
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Mišičková Lenka
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:26553:450KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil David
Kudela Petr
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
10-2-6-9 1301
2.Knybel Kamil
Dzida Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Knybel KamilHasil Tomáš-13-5-8  0312
4.Kudela PetrGráf Jiří-863-11113222
5.Musil DavidMelek Milan1099  3032
6.Dzida JanWO    3042
7.Kudela PetrHasil Tomáš-10-6-5  0343
8.Musil DavidGráf Jiří-6-8-8  0344
9.Dzida JanMelek Milan-1195-11133254
10.Knybel KamilWO    3064
11.Musil DavidHasil Tomáš-5-6-9  0365
12.Dzida JanGráf Jiří-7510-1013275
13.Knybel KamilMelek Milan-710107 3185
14.Kudela PetrWO    3095
15.Dzida JanHasil Tomáš-6-6-7  0396
16.Knybel KamilGráf Jiří14-664 31106
17.Kudela PetrMelek Milan         
18.Musil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Knybel Kamil21Hasil Tomáš40
Kudela Petr11Gráf Jiří13
Musil David12Melek Milan03
Dzida Jan21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 JeseníkRozhodčí:Lebduška Vladimír
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Matějíček Miloš st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39699:727nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
Soukup Adam
Oharek David
 
 
-147212 3110
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
-9-48-9 1311
3.Matějíček MartinSoukup Adam8-5-85-112312
4.Rybár PetrDufek Jan-5-109-9 1313
5.Matějíček MilošNedbálek Michal7-9-6-7 1314
6.Tomica DanielOharek David7-5-7773224
7.Rybár PetrSoukup Adam-15-8-4  0325
8.Matějíček MilošDufek Jan-9-249-52326
9.Tomica DanielNedbálek Michal7-68-773236
10.Matějíček MartinOharek David-1051011 3146
11.Matějíček MilošSoukup Adam-48-7-4 1347
12.Tomica DanielDufek Jan-89-7-12 1348
13.Matějíček MartinNedbálek Michal-10789 3158
14.Rybár PetrOharek David6-115-1153268
15.Tomica DanielSoukup Adam810-76 3178
16.Matějíček MartinDufek Jan-75117 3188
17.Rybár PetrNedbálek Michal9-7616 3198
18.Matějíček MilošOharek David-0-4-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin31Soukup Adam31
Rybár Petr22Dufek Jan31
Matějíček Miloš04Nedbálek Michal13
Tomica Daniel31Oharek David13
Počet diváků: 20
Přítomen komisař ČAST pan Hemžel

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS