Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Koďousek František
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Zemanová Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11422:341SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Koďousková Eliška
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
-11-6811113210
2.Koďousková EliškaTydlačková Simona-5939 3120
3.Rozínková KateřinaHnátková Kateřina-10-837143230
4.Němečková MonikaMalíková Klára77-8-9123240
5.Rozínková KateřinaTydlačková Simona8-5125 3150
6.Koďousková EliškaMalíková Klára773  3060
7.Němečková MonikaHnátková Kateřina264  3070
8.Rozínková KateřinaMalíková Klára1078  3080
9.Němečková MonikaTydlačková Simona87-8-7-102381
10.Koďousková EliškaHnátková Kateřina579  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koďousková Eliška30Tydlačková Simona12
Rozínková Kateřina30Hnátková Kateřina03
Němečková Monika21Malíková Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Šafařík Jan
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Šafařík Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18360:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kim Olga
Šafaříková Sandra
 
 
Mergenthalová Petra
Zemanová Simona
 
 
5-911-983210
2.Kim OlgaŠebková Kristýna744  3020
3.Růžičková DanielaZemanová Simona-1014-107-72321
4.Telecká JanaMergenthalová Petra-3-11-9  0322
5.Růžičková DanielaŠebková Kristýna9-87-5-82323
6.Kim OlgaMergenthalová Petra1283  3033
7.Telecká JanaZemanová Simona465  3043
8.Růžičková DanielaMergenthalová Petra-3-4-5  0344
9.Telecká JanaŠebková Kristýna96-75 3154
10.Šafaříková SandraZemanová Simona-119-7-4 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kim Olga20Šebková Kristýna12
Růžičková Daniela03Zemanová Simona21
Telecká Jana21Mergenthalová Petra21
Šafaříková Sandra01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno LíšeňRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:13303:304TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
8105  3010
2.Babáková RadkaTrávníčková Karla11-10-8583220
3.Hortová ZuzanaSuková Petra9-8910 3130
4.Pikolonová ŠárkaŠevčíková Veronika698  3040
5.Hortová ZuzanaTrávníčková Karla8-659 3150
6.Babáková RadkaŠevčíková Veronika-10-118-4 1351
7.Pikolonová ŠárkaNovohradská Karolína553  3061
8.Hortová ZuzanaŠevčíková Veronika853  3071
9.Pikolonová ŠárkaTrávníčková KarlaWO    0372
10.Babáková RadkaNovohradská KarolínaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka11Trávníčková Karla02
Hortová Zuzana30Suková Petra01
Pikolonová Šárka20Ševčíková Veronika12
   Novohradská Karolína01
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:18424:387SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Novotná Jana
 
 
Koblovská Dominika
Rusnáková Markéta
 
 
10107  3010
2.Šíblová SáraRusnáková Markéta8-10-9-6 1311
3.Novotná LucieKoblovská Dominika-597-1073221
4.Ševčíková KláraSegetová Patricie3-106-833231
5.Novotná LucieRusnáková Markéta-687-12-92332
6.Novotná JanaSegetová Patricie-1195-4-112333
7.Ševčíková KláraKoblovská Dominika53-89 3143
8.Novotná LucieSegetová Patricie-915-9-6 1344
9.Ševčíková KláraRusnáková Markéta68-810 3154
10.Novotná JanaKoblovská Dominika879  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára01Rusnáková Markéta21
Novotná Lucie12Koblovská Dominika03
Ševčíková Klára30Segetová Patricie21
Novotná Jana11   
Stridani Novotna Jana za Stiblova Sara

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS