Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Holík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velká tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Hnátek Martin
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Malík Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23355:388SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
Novotná Jana
Novotná Lucie
 
 
99-3-5-82301
2.Hnátková KateřinaŠprtová Karolína4-76-10103211
3.Tydlačková SimonaNovotná Lucie56-10-553221
4.Malíková KláraNovotná Jana-7-6-4  0322
5.Tydlačková SimonaŠprtová Karolína354  3032
6.Hnátková KateřinaNovotná Jana-1012-5-5 1333
7.Malíková KláraNovotná Lucie-7-4-5  0334
8.Tydlačková SimonaNovotná Jana-8-13119-52335
9.Malíková KláraŠprtová Karolína-85109 3145
10.Hnátková KateřinaNovotná Lucie-7-56-3 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hnátková Kateřina12Šprtová Karolína03
Tydlačková Simona21Novotná Lucie21
Malíková Klára12Novotná Jana30
3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:21319:359nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Segetová Patricie
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
7-2-58-52301
2.Koblovská DominikaPikolonová Šárka-75610 3111
3.Synková KristýnaBabáková Radka7-5-3863221
4.Segetová PatricieHortová Zuzana-9-2-1  0322
5.Synková KristýnaPikolonová Šárka-5-7-4  0323
6.Koblovská DominikaHortová Zuzana11-7-9-8 1324
7.Segetová PatricieBabáková Radka9-96-733234
8.Synková KristýnaHortová Zuzana-6-7-2  0335
9.Segetová PatriciePikolonová Šárka79-75 3145
10.Koblovská DominikaBabáková Radka1056  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koblovská Dominika21Pikolonová Šárka12
Synková Kristýna12Babáková Radka03
Segetová Patricie21Hortová Zuzana30
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24315:367MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová Jana
Hanáková Nela
 
 
Kim Olga
Šafaříková Sandra
 
 
7-844 3110
2.Fojtíková JanaKim Olga-2-6-4  0311
3.Vašendová JanaŠafaříková Sandra656  3021
4.Hanáková NelaChernyavskaya Ekaterina-6-9-4  0322
5.Vašendová JanaKim Olga8-5-6-6 1323
6.Fojtíková JanaChernyavskaya Ekaterina-6-11-8  0324
7.Hanáková NelaŠafaříková Sandra-10-68983234
8.Vašendová JanaChernyavskaya Ekaterina8-5-5-7 1335
9.Hanáková NelaKim Olga82-5-7-42336
10.Fojtíková JanaŠafaříková Sandra-7-589-82337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fojtíková Jana03Kim Olga30
Vašendová Jana12Šafaříková Sandra12
Hanáková Nela12Chernyavskaya Ekaterina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Harna Tomáš
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Švancara Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:22295:343SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Chajda Marie
 
 
Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
-3-12-12  0301
2.Trávníčková KarlaNěmečková Monika-6-9-10  0302
3.Ševčíková VeronikaKoďousková Eliška466  3012
4.Chajda MarieRozínková Kateřina-5910-13-92313
5.Ševčíková VeronikaNěmečková Monika-4-2-3  0314
6.Trávníčková KarlaRozínková Kateřina-7-4-6  0315
7.Chajda MarieKoďousková Eliška13109  3025
8.Ševčíková VeronikaRozínková Kateřina-5-7-5  0326
9.Chajda MarieNěmečková Monika8-8-8-10 1327
10.Trávníčková KarlaKoďousková Eliška3-983 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trávníčková Karla12Němečková Monika30
Ševčíková Veronika12Koďousková Eliška03
Chajda Marie12Rozínková Kateřina30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Juroška Ivan
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Tureček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24247:357TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Zemanová Simona
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
-99-8-10 1301
2.Viktorínová MichaelaSvojanovská Jana49-7-893211
3.Zemanová SimonaBezdíčková Lenka1368  3021
4.Šedová EliškaWO    0322
5.Zemanová SimonaSvojanovská Jana-5-8-6  0323
6.Viktorínová MichaelaŠedová Eliška-912-99-32324
7.Bezdíčková LenkaWO    0325
8.Zemanová SimonaŠedová Eliška-6-6-6  0326
9.Svojanovská JanaWO    0327
10.Viktorínová MichaelaBezdíčková Lenka2-865 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Viktorínová Michaela21Svojanovská Jana11
Zemanová Simona12Bezdíčková Lenka02
   Šedová Eliška20
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS